Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Napoleonek se opet projevil tak jak se od nej cekalo. Ale je to dobre, timto poslal Veverky do vecnych lovist...
 • Proč by se měli vzdát mandátu když zloděj rohlíků v sámošce tam nikomu nevadí.
 • Poslanci můžou krást, podvádět, uplácet atd. a když se jim to náhodou někdo dokáže, tak ještě budou pobírat do vypršení mandátu všechny náhrady *12*
 • Spousta zaměstnavatelů chce od nových zaměstnanců výpis z trestního rejstříku-to je v pořádku, ale my budeme mít poslance se zápisem v trestním rejstříku-to je snad na zápis do Guinessovv knihy rekordů,ne??????
 • Porevoluční zloději udělali zákony pro zloděje,tuneláře a budoucí takovéto "politiky"-ostuda státu a tehdejších "revolucionářů".Ve sněmovně se vychrápou,za dobrý peníz,kšefty se jen sypou tak proč odcházet???Jen "ulice" je smete od jejich koryt a to brzy !!!!
 • V tomto hampejzu to není nic překvapujícího.
  Jen je vidět koho někteří volili, jaké jsou morální vlastnosti tzv. VV. Plná huba přímé demokracie, dinosaurů, šibalů apod. A teď skutek utek.
  Podnikatelská strana, "cečko" ODS se nezapře.
  Snad voliči nenaletí na podobný subjekt, který určitě vznikne k parlamentním volbám v roce 2014, neb předčasné volby jsou vyloučeny. Kapři si rybník nevypustí a mi jsme ovce, které se "rády" nechají stříhat až na holou kůži.
 • A Škárka bude pobírat celou dobu poslanecký plat a i ostatní požitky !To bude sranda !!!
 • je zajímavé že za komunistů podle ůstavy byla možnost poslance odvolat..............
  • Jistě, když poslanec vyjádřil svůj názor odlišný od usnesení ÚV KSČ tak ho soudruzi odvolali. A Pavla Wonku, který chtěl kandidovat jako nezávislý poslanec aniž požádal soudruhy o dovolení rudé zrůdy umučily ve vězení. Za přihlížení té tzv. "soudkyně" rudé bestie Horvátové. A ta sv*ně po Listopadu soudila v Trutnově dál.
   • Ale z jakých důvodů to z ústavy po 89 vyndali, když už se nemuseli bát, že to někdo zneužije. Že by se báli jeden druhého už tenkrát, protože toho na sebe někteří moc věděli??
 • Dnes už člověk opravdu neví koho volit.Jak to vypadá tak v parlamentu budeme mít bandu gaunerů a možná i vrahů a ještě k tomu krasně zaplacených.Kde je jejich svědomí?Bezúhonost a lustrace už asi neplatí.Chce se mi zvracet.
  • Miloši, byly tady pokusy o vytvoření slušné strany, ODA, DEU a nakonec za Luxe i ČSL a jiné. Jenomže ty ve volbách propadly, protože stádo volilo "tradiční" partaje, jejichž lídři jim slibovali, že jim zajistí ráj (někteří RaJ) na zemi a oni se vůbec nebudou muset namáhat, stačí jim jen dát hlasovací lístek. A byli i tací co zpívali "zítra se bude tančit všude až naše vlajky rudé na stožáry světa vyleti..." a slibovali, že všichni budou pracovat podle svých schopností (tzn. ti lempli a lenoši také podle svých "schopností") a všichni si budou brát podle svých potřeb (tj. podle chuti, i ti lempli, lenoši a prostopášní požitkáři podle svých "potřeb"). A je s podivem, že ještě dnes, v postindustriální společnosti 21. století se najde tolik pitomců, kteří tomu věří. *1*
   • abys pochopil, že když přetřeš nefunkční autovrak jinou barvou, jezdit stejně nebude. tento systém je postaven na nekontrolovatelnosti a neodvolatelnosti politiků. občan je dobrý jen aby jednou za pár let vhodil lístek do urny a pak platil a držel h..bu. když někoho pověříš správou svého majetku tak z logiky zdravého rozumu si necháš právo kontroly nad zvoleným správcem. nebo jsi snad nesvéprávný aby ses nechal někým cizím s imunitou nekontrolovaně zastupovat? pokud věříš ve funkčnost zastupitelismu tak mi prosímtě pošli číslo a přístup k tvému bankovnímu účtu a já ti slibuju že se ti o něj budu nekontrolovaně "pro tvé blaho" čtyři roky starat. ty budeš jenom makat a posílat na účet peníze a já si budu "ve tvém zájmu" utrácet jak se mi zachce. a vezmu si na tebe ještě půjčku a pak řeknu "sorry petře, tvůj účet je prázdný, žils nad poměry, musíš více makat abych se já měl dobře.
    • Zatím nikdo nevymyslel nic lepšího než je zastupitelská demokracie. Víš snad o něčem lepším? Možná nějaká osvícená monarchie, ale k tomu je třeba "osvíceného" monarchy a těch je pohříchu velice poskrovnu. To co nám stále chybí je MORÁLKA, SAMOSTATNÉ MYŠLENÍ a ODPOVĚDNOST. To komunismus zahubil a z občanů udělal nemorální, nesamostatné a nezodpovědné tvory. Politici omezení své nespravedlivé imunity mluví vždycky jen před volbami a pak jako když utne. To je nedůvěryhodnosti a nečestnosti politiků a také jedním z důvodů, proč pro mne jsou stávající partaje nevolitelné. Ale většině ovcí to zjevně nevadí, za pár nesplnitelných slibů je klidně zvolí znovu a pak celé čtyři roky nadávají jací jsou "oni" lumpové. Takže zastupitelskou demokracii máme, ale chybí nám OBČANÉ.
     • papouškuješ ty staré stokrát vyvrácené odrhovačky o zastupitelské kleptokracii jako o údajném nejlepším režimu na světě když pouhých párset kilometrů od nás 150 let funguje polopřímá švýcarská demokracie. VARIANTA A-buď jsi opravdu tak naivní a neznalý že si pleteš například i prezidenta s prezervativem a demokracii se zdejší stranickou parodií (a co hůř, svou neznalost vystavuješ na odiv druhým a poučuješ je, jak prý ti druzí jsou hloupí) pak jsi směšný protože je to jako by puberťák poučoval zkušeného pilota, že lítat se nedá. VARIANTA B-jsi placený agent provokatér, tedy i když paradoxně kritizuješ dvacet let mrtvý socialistický režim, chováš se a uvažuješ úplně stejně jako jeho tehdejší pohůnci. možná to máš v popisu práce, šířit dezinformace a bajky o zastupitelismu v době kdy už i slepý vidí že ta tvoje kleptokracie celosvětově krachuje a nikdy nikde nefungovala a nefunguje. debata s tebou na toto téma nemá asi smysl, protože popíráš zjevná fakta a fanaticky razíš své nabiflované ideologické poučky. to už je lepší diskuse s papouškem, ten sice také stále opakuje jedny a tytéž naučené fráze ale aspoň se dá dívat na pěkné peří. bohužel pravda je, že těm tvojím frázím ještě poměrně dost lidí věří a proto jsme pořád v té žumpě ve které jsme a nemůžeme zatím ven než se lidé z tohohle mýtu proberou
   • By jste mne rozesmál - slušná strana lidovci za Luxe? To myslíte toho podrazáka, slizského hada na tři? Pravda, lidovec může celý týden dělat svinstvo - v neděli dá "za trest" desetkrát otčenáš a je mu odpuštěno. Bezvěrec tomá horší - musí se chovat slušně!
    • Hlupáku.
     • Nikomu neříkej hlupáku ty černá tlamo z Plzně!!!!! *12*
      • oto, taky na Tebe dojde, i když střídáš nicky jak ponožky.
 • V poslanecke snemovne a vlade sedi take vinici osoby, ktere jsou na kriminal....
  • Kdyby jenom tam, ale přímo na hradě sedí psychopatický ercgauner, který se nestyděl krást na státní návštěvě před kamerami. A nejen krást, ale on se ani trochu nestydí. Takový světový skandál dokáží vyvolat snad jen Češi. I když on vlastně není Čech, jeho kořeny sahají do Haliče, jsou téměř východostepní.
   • Co byste chtěli od haličského žida jménem Pružinský ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit