Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já přemýšlím nad tím,že pokud někdo bude chtít můj hlas nebo mé rodiny tak si za něj nechám dobře zaplatit a tu částku zdaním,abych nebyl nas.,když to bude taková prolhaná svoloč,protože proč mám zadarmo někomu zvyšovat životní úroveň a ještě má tolik drzosti tam dále zaclánět jak to vidíme dnesa stále posledních let.Hlavně nepište,že to není morální atd.Mě tato svoloč snížila životní úroveň také.,proto ten nápad.Tak se snažte Nečasové,Paroubkové,Bártové apod.Beru keš.
  • H o v n a typu spasitel a ford, tenhle postkomunistickej vexláckej dobytek mě fakt nemůže urazit, asi tak *12*
  • šibenice pro všedchny vládní opice !!! *1* *1*
  • nadávat na diskuzích by vám všem šlo velmi dobře, ale když příjdou volby jste líní zvednout své otylé zadky od počítačů a piva v hospodě a jít volit - potom si nestěžujte na to jak to tady vypadá - zavedl bych povinnou volební účast tak jako to mají v Britském společenství národů - a nikdo neprská jako u nás že se jedná o totalitu a nedemokratičnost. Svůj názor vyjádři u voleb a né ve IV.cenové "Na růžku" u pogryndaného ubrusu propáleného vajgly pašovaných cigaret
    • souhlas
    • kdyby lidé museli povinně volit a za zvolení své strany zaplatit 100 korun. to by si dobře rozmysleli komu své peníze vrazí a hledali by kvalitu. takhle když je to zadarmo nechají se utáhnout na laciné kecy a vařenou nudli
      • Jen si nemysli. Našlo by se hodně tupců, kteří by tu stovku dali partaji, jež by jim slíbila levnější pivo a buřty.
  • Soudce zaslouží 1
  • buď padne vláda a prezident a udělá se revoluce a nastolí se opravdová Demokracie anebo bude dál tenhle korupční chlív s vondry bárty bémy kalousky atd. MUSÍME SI VYBRAT buď to změníme od základu, anebo nebudeme dělat nic. vyhodit jen jednoho, když je jich plný vepřín, má smysl asi jako v chlévě položit na zem červený koberec a na zeď pověsit vůni do auta. naprosto zbytečné.
    • A jak chceš "nastolit" demokracii? Vždyť demokracii máme: můžeš svobodně volit, kandidovat, zakládat politické strany, pořádat demonstrace, psát petice... Jenom nám chybí OBČANÉ, místo nich převládají tupé ovce, které se nechají utáhnout na vařené nudli. A tak volí stále dokola ty samé profláknuté partaje.
      • . Démos kratos alias demokracie je vláda lidu. Je to pojem ze starého řecka. Nikde tam není ani slovo o zvůli a volební manipulaci soukromých stranických sekt. Jestli jsi nesvéprávný a neschopný se postarat o sebe sám a potřebuješ nějakou soukromou stranickou skupinku aby ti utírala zadek a rozhodovala o tobě a tvé svobodě a majetku, v pořádku. Nastěhuj si je domů, a živ je. A oni ti budou říkat, co a jak máš dělat aby se měli dobře. A můžeš si zakládat s jejich milostivým svolením spolků a stran demonstrovat a psát petic, kolik chceš. Nikdo ti přece nebrání. Ale nevnucuj tuhle stupidní pověru svobodným svéprávným lidem
    • A co ta změna znamená? Zvolit ČSSD a KSČM?
      • jestli víš co to je. švýcarský a islandský model. LIDÉ KONTROLUJÍ POLITIKY a ne jako dosud že politici kontrolují lidi
  • to nemá obdoby, promiňte chce se zvracet... :( *11*
    • ...prase...
  • Nejsem volic VV a ani s touto sektostranou nesympatizuji.
    Ten Skarka mel mit okamzity nastup trestu za predlozeny falesny dukaz!Doufam,ze se ho i ten Paroubek okamzite zbavi!
    A Barta?Jestlize se priznal k pujcce,tak by se snad melo na nej zvtahovat neco,jako dobrovolne priznani.Ale stejne mi to pripada divne-kdyz nekomu pujcim napr.200 na pivo,tak chci zpet 200.Kdyz me to dotycny nebude chtit vratit,tak me uda a propadne to tadytomu svinskymu polocikanskymu statu,ze jsem nechtel urok.No a kdyz mu to pujcim s urokem,tak me praskne,ze jsem lichvar.A zavrou me,nebo co...
    No a ta coura Koci?Mel ji poslat do vazby i s jejim tatinkem!
    Zaverem-toho Skarku s Tou Koci nekdo musel strasne podplatit aby sestrelili Bartu,a sami riskovali kriminal!!!
    Otazka zni:Kdo je podplatil.Ze by nekdo z byvalych SSZ,nebo z jinych firem,jez stavi predrazene dalnice?
    Nebo naky velezlodej z ODS-CSSD,za to,ze ABL je monitorovala?
    • Naprosto souhlasím. Bárta nám byl předhozen a my jim to sežrali. Akorát mě udivují
      média - buď jsou tak naivní, nebo tak pos..ní.
    • má pravdu ten chlapec
  • Škárka bude mít jistě fešácký kriminál, k dispozici počítač, televizi, posilovnu, dobrou a výživnou stravu a k tomu mu mu půjde na účet pravidelně pěkný poslanecký plat. Za polovičku jej pustí za dobré a milé chování, s dozorci bude jistě pravá ruka. A může začít podnikat, na účtu bude jistě hezounká kulatá sumička. Musí se jen tlemit, co všechno je ještě v tomhle českém bordelu možné. Na druhé straně, proč by ne? Vždyť vlastně nic neudělal, jsou tu jiní hochštapleři, co rozkradli státu miliony když seděli ve vládních a poslaneckých funkcích a nestalo se jim nic, jsou ještě VIP.
    • Naprosto souhlasím !!!!! *15*
    • Škárka bude mít ten samej superkriminál jako měl cintal Havel!
  • Petr: volič týhle garnitůry
    • gema: pitomec týhle diskuze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit