Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé jak ten Nečas tloustne, už je vyžraný jak vepř.
  • ČR potřebuje dopadnout jako Island, jinak se tu lidé neproberou. Naši neúplatní, všehoschopní politici nás tam brzy dotlačí, můžeme jen doufat, že ty tunely co vytahají z EU nebudeme muset vracet. Ten dluh co nasekají, než se tam vystřídá ODS, socani, komanči, eskimáci, rómové a marťani atd. splatíme v bankrotu hravě. Oni nám ho odpustí, protože jsme dobří křestani a platíme církvi odpustky(restitutce)
  • V celém světě je problém, prostě společnost se někam dostala a teď si neví rady. Oproti třetímu světu se u nás máme víc než dobře. Taky se mi některá opatření zdají víc než KÁCH, ale za to si můžeme sami. Jsme moc benevoletní k podvodníkům, zlodějům a všem těm nekalým praktikám, které se výborně naučili za bývalé doby. Teď to prostě dotáhli do dokonalosti a my ostatní na to čučíme. A nakonec to ještě budeme muset zaplatit. No a na to mám zlost a velkou, ale demonstarcí to nevyřešíme. *13*
  • Buď byl podobný Klausovi a nebo Nečasovi ale i kterémukoliv vládnímu činiteli! Nebo by bylo dobře kdo zná podobu Petra tak tomu by to taky neškodilo,třeba by se mu rozsvítilo!
  • už to funguje! tak vam reknu ze tech par demonstrantu me rozcilujou jak fras!
    kdyby radsi robili a ne se smykali po venku a delali bordel. chudak jakysi poskok z TV ani nemohl kecat ty svoje chytrosti do telky.je mi vlady lito, ale co nadelaji---musi vladnout i tem co se jim to nelibi. nahodou! jsou dobri hosi z vlady! ale lepsi by byli kdyby vladli trebas na haiti.
    • když se Vám tu nelíbí, tak hybaj domů na Slovensko, Ctěli jste svůj stát, tak tam buďte a nekecejte nám tady do toho *16*
  • uz jsem cosi napsal a zase to smazali
  • Tam byli zdá se samí mentálně retardovaní, alespoň podle většiny příspěvků tady.
    Šak ani Parůbek se tam neukázal, aby si neuřízl další ostudu. *2* *2* *2* *2*
  • To Petr, Petře vynech mě, toto je můj první příspěvek v této diskuzi, tak se do mě nenavážej.
  • Pan Nečas je lepší předseda vlády, než jsem byl já! A pan profesor Klaus je lepší prezident, než soudruh Husák. A že mně můžete věřit!
    • Určitě ti všichni uvěří *1*
  • a ničeho zde uvedeného jsem si nevšiml. samozřejmě jsem neměl přehled o celé ploše demonstrace a něco mi teoreticky mohlo uniknout. ovšem spíš mám dojem, že se tu někdo snaží vyrobit "senzaci" z nějaké drobné banální úplně jiné situace.
    • To se tak v médiích dělá, pane "byl jsem tam". Rozšíří se nějaký drb a milá média to podávají jako fakt.
      • když to tak hodnotím,když o tom média nepíší....špatně,když o něčem píší,hledají senzaci....
        nezbývá vám,než si založit vlastní.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit