Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu jiného bordelu ze zdejšího dění.
    Na trhu práce bují diskriminace. Podnikatelé chtějí hlavně důchodce OZP a mladé
    kteří jsou delší dobu na úřadu práce protože když jim dají práci tak dostanou od státu
    penízky. Starobní důchodci a řada jiných lidí za které nic nedostanou proto nejsou
    v kurzu při dávání práce.
    Ukázkovej zdejší kočkopes kdy tzv. podnikající soukromník žije z cucání státních peněz!
    Lidi často pracují bez smluv a jsou nucení bez zaplacení dělat i přesčas. Mají však
    strach se ozvat protože za nima stojí lidi na práci frontu. Nadává se jen potichu doma
    a po hospodách.
    Tohle je daleko větší bordel a zdejší problém než plácání rychlostudenta z ODS:
  • Zakroužkovanej Bendík, co všem v TV před volbami zvěstoval, že jde do předvolebního boje systémem kroužkování. Tak to by mě mohl přesvědčit. Možná obešel pár důchoďáků a psychiatrickejch léčeben nebo je to podvod s hlasovacími lístky. Takto se dostat z 15 na 3 volitelné místo, to mě hlava nebere. Lze to právně vůbec napadnout nebo je to "jen" další hřebík do rakve ODS?
  • To v téhle zemi vždycky šlo, ohýbat zákony jak se komu zalíbilo. Bohužel jsme holt pořád země vedená komunisty a podle toho to taky vypadá... *11*
  • Protekční fracek Mareček si zase blije přes pysky. Na toho bezva sedí staré české přísloví, že prázdný sud nejvíce zvučí. Sám má z ostudy kabát a stará se o druhé. Ať je Babiš jaký chce, tak tohohle osla strčí do kapsy. Bendova rodina se dala k disentu asi jako klíště na psa, taky vysávala peníze sama a opravdovým pronásledovaným dávala jen drobky.
  • A ještě jedna poznámka.Jsem rád že vystrnadili i Němcovou z vedení sněmovny.Proč se nepostavila proti zlodějinám dříve a nyní poukazuje jaké jsou ostatní strany a záleží jí na demokracii.Kdo zavírá oči před zlodějinama tak je taky páchá.
    • Souhlas. Taky už si myslím, že za tím předsednickým stolem už dávno neměla co dělat.
  • Pane Benda, Vy chcete někoho moralizovat když jste podváděl vědomě při Vaší diplomové práci.Jsem bývalý volič ODS,ale nyní bych od ODS nekoupil ani prášky na zvracení.Protože z jejich lhaní a zlodějin jsem se již dávno pozvracel.A myslím si, že nejsem sám.
  • Jak může tahle veš na demokracii někoho kritizovat? Že se tenhle Benda dostal do parlamentu je pro mě nepochopitelné. Představa, že moje daně jdou na jeho plat mě strašně bolí.
    • jestli ho vůbec někdo zvolil, toť otázka, to už se ale nikdo nedoví.
    • Taky se divím, že ho už nevymetli, bude tam od kolíbky do důchodu. V životě nic pořádnýho neudělal, vsadim se že ani švkat neumí.
  • Babiše vůbec nemusím, ale z kádrováků ODS se mi chce blít, včetně Marečka Bendy.
  • Více uvědomělých soudruhů a je důležité mít Filipa !!!
    Sláva KSČM a odkazu největšího filozofa všech dob Karla Marxe ! AŤ žije pracující lid a internacionála !!!
    • Peppone! Furt stejná fija komunistická!
  • Jsem rád, že nás PL zahrnují informacemi a názory blbů typu Bendy. To i A.B.Bartoš je chytřejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit