Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé, že mu nevadí, že jeho guru za komančů studoval v USA. Asi byl velikým bojovníkem za demokracii, když ho soudruzi pustili. lolololololol
  • Není mi jasné, jak se tato kreatura mohla opět dostat do sněmovny!? Kdo ji tam poslal?
    • Kdo ho dostal opět do sněmovny? Přece Pražská židovská a podnikatelská smetánka a ještě i pár blbů okouzlených jeho "šarmem".
      • Kdo ho poslal? Spíš kdo ho zvolil.
  • Starý Benda měl od StB doma štěnice a ty se skřížili se všiváky co k nim chodili a z toho vznikl Benda ml. Je to na něm znát už od pohledu.
    Ať žije KSČM s nejlepším programem pro všechen pracující lid a inteligenci.
    • Je mi Vás opravdu líto, ubohost národa jenž je poznamenám kuomošskou minulostí se na Vás plně projevila..
    • Je možné, aby žil takový hlupák.Ty schvaluješ vrahy
    • KSČ(m) je banda bezcharakterních lumpů, kteří se neštítí hlásat zrůdnou teroristickou ideologii komunismu, která je prosáklá krví nevinných lidí.
      • Tecko ,jste jak poskrabane CD.Vami opvrhovani KSCM si umi udelat poradek Doma ,nejen
        s beznymi obcany ,ale co je zajimave ,ze take s politiky ,kteri se zapominaji nalezite chovat.
        Ted muzete psat Vase "vyblitky",rozumbrado.Stejne navic nemate.
      • No, ještě si na chvíli ulev než natáhneš kopyta.
  • raději sto Babišů než jednoho takovýho de*bila s valchou na čele......
    NEJVÍC MĚ SE*RE,ŽE TOHO darmožrouta...(to už můžu napsat????) BUDEME DALŠÍ 4 ROKY ŽIVIT
    • Pamětník,stejná fija jako Peppone!
  • Tak od tohoto parazita který má obě ruce levé a nikdy v životě na práci nesáhl to opravdu sedí.
  • S Bendou prevazne nesouhlasim, ale s nazorem na lustracni zakon s nim souhlasim. Byvali nomenklaturni kadri maji ekonomickou moc, ale chteji i politickou. Volici KSCm si mysli jak to s nimi mysli KSC dobre. Jsou si vedomi. ze hlavni predstavitele vlastni firmy, jsou milionari, vlastni akcie , atd...Myslite si, ze se zreknou majetku pro pracujici lid. Jen potrebuji ,aby byli v PS a dale ovlivnovali deni ve state. Pri volbach slibuji, co chteji volici slyset, stejne jako ANO a Usvit. Komentare- jsou typicky ceske. Psane se zlobou a nenavisti. Bez argumentu a dodrzovani prava.
    • Můžu ti jen číct že ti největší zloději a podvraťáci byli prolustrovaní, jinak by se tam nedostali, a kradli 24 let.
  • Tohle vám nevadí u místopředsedy sněmovny?:

    Seznam konfidentů StB:
    Protokol osobních svazků tajných spolupracovníků:
    Zaveden dne 23.11.1984. Registrující útvar: I. správa SNB (SEÚ).
    Registrační číslo: 49008. Krycí jméno: Falmer
    Příjmení (název): Filip Jméno: Vojtěch Datum narození: 13. 01. 1955.
    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
    • Je známo, že kuva komunistická Filip je kandidátem na "povýšení", jako fízli v Maďarsku
      v říjnu 1956! Dočká se, až se bude divit!
    • To mi nevadí ale vadíš mi ty prasáku, kdy přestaneš opruzovat?
  • Pan Benda žije asi v době, kdy měla ODS alespoň 19 % , dnes kdyby byly volby by se tato strana do parlamentu vůbec nedostala. A pan Benda se tam bude držet jako klíště, protože kdo by takového ubohého blba zaměstnal. Ten primitiv se ohání pouze minulostí a co kdyby se zabýval tím , kolik lidí díky režimu ODS spáchalo sebevraždu, díky jejich zákonům , které prosadila ODS s přeběhlíky . A kolik lidí přišlo o majetky díky jejich benevolenci a napomáhání
    lichvě. Díky jejich politice jsou celé rodiny zadlužené do konce života. *11* *12* *12* *12*
    • Pan Benda se tam nedrží jako klíště, ale jako h.vno na košili.
  • Tento paranoik vidí za každým stromem agenta. Je to magor po fotrovi. Škoda času se tímto šmejdem více zajímat.
    • Žádný paranoik, on se tím živí, že vidí agenty, na víc než na protikomunistickou rétoriku se nezmůže.
  • ... jestli někdo připomíná zašlé věky, tak to je spíš tento bezvýznamný trotlík :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit