Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlej trolle, začínám nabývat dojmu že jsi tu zůstal téměř sám a tvůj multinickový Ein Kessel Buntes *15*
  • přééééésně
  • Když jsem žil a pracoval na západě, tak jsem měl 3 000 litrů za měsíční mzdu. To je asi nepoměr a tvrdit jak si lidé žijí v České republice nad poměry. Nevěřte politikům co Vám zde plácají za nesmysli.
  • Ty jsi bral 1 800 Kč benzín za 8, 20 Kč. To jsi byl asi učedník.
    Já jsem bral 1 600 Kč jako učedník a to jsem chodil do školy 14 dní a 14 dní jsem chodil do práce, benzín stál 2,50 kč. Jednoduché počty 640 lirů za 14 dní práce.
  • Mně to nevadí, že je dražší benzín nebo nafta. Nevím kde bereš, že fňukám.
    Už jsem zde psal, že podnikám a pokud bude levnější PHM tak konečný tj. zákazník bude platit méně a to je většina národa.
    Kdyby stál benzín 100 Kč. je mi to jedno, vydělávám tolik, že mne to neohrozí.
    Vadí mi, že Babiš si bere z litru skoro 14 Kč. aby mohl živit ty co nic netvoří a jenom plácají hubou někde s kanceláře.
  • Multinicku Semjine Tečko *12* co tu smrdíš nonstop o5 jsi to tu pěkně zasvinil. Co tak se sbalit a jít ven stavět sněhuláka, to by jsi mohl zvládnout, psychotiku. *3*
    Věcně vedená diskuze je evidentně nad tvé síly...
  • super, dobrá taškařice *15* *15* *15*
  • to byl vtip, jsem čtverák *15*
  • zajímavá myšlenka *3*
  • nebýt raketově stoupající ruské ekonomiky tak bych šel do práce
  • to zní logicky
  • já nejsme paní Pavlína. Hnízdová, ten Novorosijskej rudej hadr co mám v nicku jsem tam sice dal. ale protože ho mám na Facebooku, už jsem to vysvětloval dvakrát *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • YEAH !!! *3*
  • tak to prostě je
  • zlej troll není paní Hnízdová a tu vlajku tam dal vědomě, celá ČR mu věří *10*
  • souhlas, může za to paní Hnízdová *10*
  • nazdar paní Hnízdová *15* *15* *15* *15* *15*
  • vanhorne
    Dekovat Vencovi nemusi,tomu uz davno podekovaly stovky ruznych grebenicku.
  • Čest práci soudruhu rudý Červenáčku!!! PCHE !!!
  • v Novorusku jezdíme za rubl krytý zlatem, takže naše žigulíky nežerou ani prd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit