Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V emerice se jezdí za 8Kč/litr
  • Tě to nějak se*e, že to pořád není pravda. Můžeš se vzteky pominout. Krása. Dobře ti tak. *15*
  • Je to pohoda. Okupant Rusák chcípá hladem!
  • Jak je to možně? Vždyť jsme tím pádem v pjerdeli!
  • Benzín a nafta ještě zlevní. Víte, komu za to poděkovat?
    VLÁDĚ??? Konečně zrušily nesmyslnou spotřební daň a spokojí se "jen" s tou nehoráznou 21% DPH?

    NE???

    TAK CO PLAŠÍTE!
  • vanhorne
    "buzerace se zimními pneu ????".Nic jineho to neni.Zjisti si o kolik procent se zvysi traction zimni gumy na snehu a na naledi proti normalni gume.Na pneumatikach tak nezalezi, jako na ridici ktery je ovlada.
  • vanhorne
    "bez pomocníků a poilovačů".Power brakes a power steering jsou vyborni pomocnici.ABS a ty ostatni ozdoby jsou zlodejna.Menil jsem master cylinder na GM Vandura ten stal $150.U stejneho vanu ktery mel ABS system $1400!!!!Same sheet(Admin do you feel better now with the double "e" instead of single"i"?)different smell, malem desetinasobna cena.Na normalni brake system jsem se mohl spolehnout %100,v zime ABS uz tak neverim.Zimni gumy v horach ano,ale jinak bych je zakazal protoze davaji velke vetsine lidi falesny pocit jistoty a bezpeci.Stejne tak nekteri majitele 4x4 si mysli, ze na jejich auto snih a naledi neplati.Vyzadovat zimni gumy i ve meste to uz opravdu musi byt guma ktera to vymyslela.Holt gumy vladnou.Stejny svindl Electronic Fuel InjectionI a El.Ignition.

    •■Příspěvek obsahuje zakázané slovo "sh@t". Přečtěte si pravidla diskusí.
  • Proč to neřekneš celé.
    Byla to přece hypotéční bublina která splaskla při poslední krizi. Víš kdo si bral hypotéky bez toho aniž by prokázal bance příjem nebo hodnotu majetku ??? Miliardáři ??? A já myslel že miliony amíků...... Ti samí co tu bublinu pak museli platit..... Jsem já to ale hlupák. *1* *1*
  • Díky ubožákům kteří pro ukojení svého ega nadávají kdykoli, na cokoli nebo kohokoli zde nelze použít ani spisovný výraz pro slovo mašík.
    Nehledě k tomu že číst dvě strany výpotků a nadávek než se člověk dopracuje k alespoň trochu slušným a věcným přízpěvkům mne už fakt nebaví.
    Proto prosím všechny lidi kteří by se s tímto názorem stotožnili aby mi pomohli očistit diskusi na Tiscali na únosnou mez a tyhle hnusy hlásili. Přičemž nežádám aby jste morální ubožáky předem varovali tak jak jsem to udělal já za čež si dozajista vysloužím desítky červených puntíků. *1* *1* *1*
    K vítěztví zlých lidí postačí aby ti dobří nic neudělali.
  • Nejvice penez z 1 litru ma stat. A potom majitele pump.Vic neni co dodat.
  • Víte, že v Česku platí "krizové" daně?

    Víme a taky víme, komu za to děkujeme. Kalouskovi a TOP09, stejně jako ODS. Tyhle zm*dy volí jedině zloději, tuneláři a pak úplní pitomci. Například zdejší čapisral.
  • vanhorne
    "Vulgarismy, urážky"Na takoveho Antisragoru se to asi nevztahujt.Na druhe strane napis "šit" in english
    •■Příspěvek obsahuje zakázané slovo "sht".
  • pravidla se zde dodržují, jsme přeci Novorosijci, podvody s hlasováním jsou jen tvrdým úderem proti havloidům
  • naopak tech 99% by najednou nemelo nic resp spis by dluhy vuci tem z 1%!!!

    Ostatne neni to tak davno kdy v USA byla bankovni krize a krasne bylo videt kdo to nejvic odkace... Sef banky co si nechal v predeslych letech vyplatil odmeny (zaco boze zaco?) 1,5miliard USD /rok tak ten byl vysmatej, ale danovy poplatnici zacalovaly ztratu banky 3,5miliard USD *1* a pritom kdyby vedeni nemelo tak nesmyslne odmeny zadna zachrana banky by nebyla potreba!!!
  • bingo *1*
  • v gay barech nemají kurzy čtení *15*
  • četl prd *15*
  • Rudej práskači ELECTO, komu se nelení, tomu se červení, viď??? Ale ty komouši rudou zbožňuješ, chichi!!
    YEAH !!!
  • Semjon Gayínek (Cígler) četl pravidla???
    PCHE !!!
    Kdo tomu věří je blázínek!!!
  • přesně tak, na diskuzi by měli zůstat jen Novorosijci *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit