Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu mi nesedí že to píšeš ty,to by tví kolegové přišli o práci,ale jinak faj:-))))))
  • Myslím že je na čase zbavit se na diskusi ubožáků kteří nedodržují pravidla diskuse.
    Já jen aby jste věděli kdo vás nahlásí a proč vás nahlásí.
    Pravidla diskuse:
    diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/benzin-a-nafta-jeste-zlevni-vite-komu-za-to-podekovat-270771/?page=1&itemId=2186410#item-2186410

    NEURÁŽEJTE - Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům
    NEDBOČUJTE - Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky
    RESPEKTUJTE - Respektujte ostatní diskutující i všechny, kdo budou vaše příspěvky číst. Vyhněte se publikování textů, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci ostatních.
  • Jen že 1% lidí bez těch 99% nemá vůbec nic........ A neb jak tu někdo vtipně podotkl. V případě nouze Diora nevyměníš ani za konopné lano natož balíček mouky.

    Virtuální peníze které nikdo nikdy neviděl a nejsou ničím podložené jsou všeobecně známé nikoli však započítávané do této statistiky. Při krachu NY burzy nekrachovalo tech 99% ale právě ono výše zmíněné 1% vlastníků rádoby majetku.
  • Semjon Gayínek má o5 v rypáku dlouhou lajnu, inu Cígler, tak tady bude zase 24 h duševně prdět!!!
  • Benzín zlevní. Cigarety zdraží. Jedny cigarety plus jedny noviny rovná se stovka
    v sedince. Turisté se radují že ČR nemá EUro. Pro ně je tu levně. Pro nás draho.
  • Davebáci? Hlavně že nejsou darebáci. *5*
  • tak tak 1% lidí má majetek stejný jako zbylých 99% dohromady!!! čili 50% světového bohatsví vlastní 1% lidí a druhých 50% má rozděleno mezi sebe 99% ostatních lidí.... A NENÍ TO TÍM že by to 1% bylo bambilionkrát pracovitější/chytřejší než ostatních 99% ...
  • nepište jí. Já jsem na facebuku,. a tiscali si snězte. dospěláci jsou davebáci.
  • A malá Simonka může dostat na zadek. Tiscali máš zakázaný.
    Odejdeš? Nebo mám napsat tvojí matince?
  • Putin je tak malický že si může ve sklenici hvát na potápěče.
  • Když já bral 1800 benzín stál 8,20 kč. *1* *1* *1* ( Nádrž do Mustanga za 50 ,- kč) mohl jsem si tedy koupit 220 litru. Dnes si může 220 litrů koupit každý kdo bere 6000,- kč tedy životní minimum.....
  • Benzín a nafta ještě zlevní. Víte, komu za to poděkovat?...Čteno mezi řádky.."Poděkovat" za to patří těm amorálním nenažrancům, co všechno tohle do této doby prodávali a stále prodávají tedy dráž, aby i ti ostatní vyčuránci a parazité atd..se s tím svezli také..a díky i nimž je dnes "běženecká" Evropa i svět obecně, tam kde je.,protože 1-3% lidí na světě, co nepřiměřeně ovládá a vydírá všechno i všechny..,tím, že si sama pro sebe zadržuje absolutní většinu peněz i majetku, co patří a byla vytvořena právě většinou, která z toho však má paradoxně co nejméně, má na svědomí, že právě ta většina se má nyní, díky "menšinám" stále hůř, dráž, zadluženěji i komplikovaněji i když by to mělo být právě naopak..Právě těchto 1-3 % nejvíce mocných..ve světě stále více a častěji porušuje rovnováhu i co se týká trhů, rozdělení práce i hodnot těmi, kdo je skutečně vytváří a mezi těmi, kdo je jen prožírá, včetně souvislosti s tím, kdo má jen a hlavně samé povinnosti.. a kdo už jen práva i vyjímky..Svět musí najít jiný a spravedlivější systém, protože peněz i jiných prostředků,by bylo relativně dost na všechno o pro všechny, ale ne v systému,tak jak je tomu nyní, kdy většina akorát dělá, platí i drží hubu a "menšiny", co mají paradoxně práva většin se drze a sprostě smějí lidem do tváře, ke všemu za jejich práci i peníze..
  • Putin je tak maličký že vám může ucpat umyvadlo.
  • Putin je tak maličký že mu nesedlají koně ale myš.
  • Cpe se tam voda pod tlakem, aby vytlačila ropu nahoru a tím zvedla procenta vytěžené z ložiska.
  • Nutno doznat že s cenou ropy šla dolů i cena plynu. Je rovněž na 50% cen z roku 2013 což každý našinec dozajista pozná na své peněžence ....... Nebo nepozná ???? *1* *1* *1*

    Kotlíkové dotace jsou tedy zbytečné když plyn stojí jako v roce 2003 - tedy 9kč za m3 *1* *1*
    Kdo by topil uhlím nebo dřevem když je plyn tak laciný. *1* *1* *1*
  • Děkuji ti za oslovení soudruhu,bohužel jako syn živnostníka jsem tak dříve oslovován nebyl,ale jsem pragmatik a nežeru vše co tato fabulující doba mi píše.Dnes lituji,že jsem nebyl komunista jako nyní všichni co mají knížku v šuplíku.Jen namátkou Dlouhý,většina v prognostickém ústavu.A i Hitler měl bustu v parlamentu.A Havla mě neuč znát,bydlel jsem ve Vodičkově ul.a kulisáka jsem viděl každý den.Pokud si myslíš,že pravda a láska zvítězila tak rozhodně ne ...jsme ještě horší.V tom lágru skončil můj táta a nikdy jsem se přesto nebál a svůj názor jsem si vždy obhájil.
  • a neberu ti, žes vychoval dva syny. Ale jsi si jist, že jsi je také vyrobil??? *1* *1* *1*
  • To Hroch:
    Neboj, ona si to Země zaplní, zatřese se a nahází tam třeba ty namyšlené parazity co si říkají homo sapiens sapiens.
  • No co, co, Bureš řídí stát jako podnik. Vždyť si ho ovce zvolily a dostaly za to koblihu. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit