Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uprchlíků se nebojím, ale bojím se, že nebude lékař, který ti odoperuje slepé střevo. Policajt ti neodoperuje ani bolavou patu. Za stav uprchlíků může EU.
  • Soudruhu, za komunismu sice byl benzin za 2,10 Kčs/l, ale plat 2000,- Kčs měsíční byl už docela slušný plat. A chodníky musel uklízet majitel, kdybych byl na chodníku před barákem neshrabal a nezametl sníh, to by mě byli soudruzi pěkně zmákli ! *12* *16*
    A neotírej svou rudou d*žku o památku V. Havla, to byl Pan President, kterého si dodnes váží celý civilizovaný svět a proto mu i v kongresu USA odhalili bustu. A děkuj té "pademokracii", že můžeš na chatu svobodně nadávat a StBáci tě nepřijdou zmlátit za "protistátní propagandu". A především každý den děkuj V. Havlovi za jeho heslo "nejsme jako oni". Jinak bys po právu skončil někde v lágru jakožto stoupenec zrůdné fašistické komunistické ideologie. *16* *16* *16*
  • Milane, já ti benzín nezdražil, fňukat musíš jinde *3*
  • Když chceš urážet tak jo! Já na rozdíl od tebe jsem vychoval dva syny a tak jako já jezdí i oni tj.bez nehod v létě i v zimě.Takže buzík asi nejsem.A o vypatlanosti bychom si mohli popovídat,ale nevím jak bys vydržel s vojákem dvouleté ZVS.Tvůj termín rudá předkožko také vypovídá o tvém vysokém IQ tykve.
  • přééésně a můj žigulik žere jen 3 litry na sto takže jsem za dvě stovky jezdi celou pětiletku
  • Nechápeš kapitalisto? Tady se řeší kolik L jsi si mohl koupit za měsíční mzdu. Poku nafta stála 0,50 - 0,90 hal. a výdělek průměr kolem 2 000 Kč.
  • my Novorosijci těžíme ropu bez dutin *3*
  • nějak se ti pletou nicky, tobě jsem nepsal starej šofére co umí jezdit na ledu s letními pneu, zimáky se prodávali běžně, jsi lhář
  • Zajímalo by mne, co zbývá v podzemí po vytěžené ropě, a že to jsou nějaké objemy.
    Zaplavují se volná místa vodou nebo tam vznikají dutiny?
  • I ten trpajzlík skončí v pekle jako jeho vzor Áda. *16* *16* *16*
  • třeba jako Ransdorf tatínku ???
  • Jako starej šofér, který jezdil před léty v autech bez zimních pneu, protože prostě nebyly, v autech bez pomocníků a poilovačů, ABS, ESP, SRS a dalších dnes běžných vymožeností, jsem se naučil šoférovat i v zimě bez nehod. Dnešní šoféři by v takovém autě neujeli bez nehody ani 1 km. Cena PHM je stále vysoká. A stát je a bude ten největší zloděj. Tečka.
  • ahoj, zlej trolle *3*
  • zato ty už v práci jsi viď agentíku:-))takže v tvém případě je to naopak vykašli se na šichtu a jdi dělat něco užitečného-třeba uklidit sníh,jestli tam u vás nějakej je:-))))))))))))))))))
  • ježíš co to tu je ? banda zapšklých bolševiků tu řeší beno za dvě kačky, vaše rudé mozky pravděpodobně zamrzli v minulém století *15* je rok 2016 *3*
  • dobré ráno komunisti, co kdyby jste místo toho krafání jaký byl za komoušů ráj na zemi namrskali do práce, vy bando příživníků ??
  • dearputin.com
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7305-bohatstvi-techto-62-nejbohatsich-lidi-nadale-roste-zatimco-bohatstvi-nejchudsi-polovicky-sveta-stagnuje
  • buzerace se zimními pneu ???? asi patříš k těm vypatlaným buzíkům co jezdí v zimě na leťákách že ??? blahopřeji ty rudá předkožko, až někomu přejedeš dítě protože nebudeš moct dobrzdit tak se nediv že ti někdo zakroutí krkem ty benzíne za 2,10
  • Víš proč navyšují policajty,aby to tady nedopadlo s garniturou jako v roce 1989.Ale je to na tvou ochranu před uprchlíky.Pořád slyším ochranu vnějších hranic.Ne, já chci ochranu vnitřních hranic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit