Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za vše musíme poděkovat sudruhu Bohušovi Sobotkovýmu! *3*
  • dearputin.com
    • I ten trpajzlík skončí v pekle jako jeho vzor Áda. *16* *16* *16*
  • dobré ráno komunisti, co kdyby jste místo toho krafání jaký byl za komoušů ráj na zemi namrskali do práce, vy bando příživníků ??
    • zato ty už v práci jsi viď agentíku:-))takže v tvém případě je to naopak vykašli se na šichtu a jdi dělat něco užitečného-třeba uklidit sníh,jestli tam u vás nějakej je:-))))))))))))))))))
      • ahoj, zlej trolle *3*
  • ježíš co to tu je ? banda zapšklých bolševiků tu řeší beno za dvě kačky, vaše rudé mozky pravděpodobně zamrzli v minulém století *15* je rok 2016 *3*
    • Nechápeš kapitalisto? Tady se řeší kolik L jsi si mohl koupit za měsíční mzdu. Poku nafta stála 0,50 - 0,90 hal. a výdělek průměr kolem 2 000 Kč.
      • Když já bral 1800 benzín stál 8,20 kč. *1* *1* *1* ( Nádrž do Mustanga za 50 ,- kč) mohl jsem si tedy koupit 220 litru. Dnes si může 220 litrů koupit každý kdo bere 6000,- kč tedy životní minimum.....
        • Když jsem žil a pracoval na západě, tak jsem měl 3 000 litrů za měsíční mzdu. To je asi nepoměr a tvrdit jak si lidé žijí v České republice nad poměry. Nevěřte politikům co Vám zde plácají za nesmysli.
        • Ty jsi bral 1 800 Kč benzín za 8, 20 Kč. To jsi byl asi učedník.
          Já jsem bral 1 600 Kč jako učedník a to jsem chodil do školy 14 dní a 14 dní jsem chodil do práce, benzín stál 2,50 kč. Jednoduché počty 640 lirů za 14 dní práce.
      • Milane, já ti benzín nezdražil, fňukat musíš jinde *3*
        • Mně to nevadí, že je dražší benzín nebo nafta. Nevím kde bereš, že fňukám.
          Už jsem zde psal, že podnikám a pokud bude levnější PHM tak konečný tj. zákazník bude platit méně a to je většina národa.
          Kdyby stál benzín 100 Kč. je mi to jedno, vydělávám tolik, že mne to neohrozí.
          Vadí mi, že Babiš si bere z litru skoro 14 Kč. aby mohl živit ty co nic netvoří a jenom plácají hubou někde s kanceláře.
      • přééésně a můj žigulik žere jen 3 litry na sto takže jsem za dvě stovky jezdi celou pětiletku
  • Putin je tak maličký že mu nesedlají koně ale myš.
  • Putin je tak maličký že vám může ucpat umyvadlo.
  • Putin je tak malický že si může ve sklenici hvát na potápěče.
  • já nejsme paní Pavlína. Hnízdová, ten Novorosijskej rudej hadr co mám v nicku jsem tam sice dal. ale protože ho mám na Facebooku, už jsem to vysvětloval dvakrát *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • to zní logicky
      • nebýt raketově stoupající ruské ekonomiky tak bych šel do práce
        • zajímavá myšlenka *3*
          • to byl vtip, jsem čtverák *15*
            • super, dobrá taškařice *15* *15* *15*
  • Myslím že je na čase zbavit se na diskusi ubožáků kteří nedodržují pravidla diskuse.
    Já jen aby jste věděli kdo vás nahlásí a proč vás nahlásí.
    Pravidla diskuse:
    diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/benzin-a-nafta-jeste-zlevni-vite-komu-za-to-podekovat-270771/?page=1&itemId=2186410#item-2186410

    NEURÁŽEJTE - Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům
    NEDBOČUJTE - Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky
    RESPEKTUJTE - Respektujte ostatní diskutující i všechny, kdo budou vaše příspěvky číst. Vyhněte se publikování textů, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci ostatních.
    • vanhorne
      "Vulgarismy, urážky"Na takoveho Antisragoru se to asi nevztahujt.Na druhe strane napis "šit" in english
      •■Příspěvek obsahuje zakázané slovo "sht".
      • Díky ubožákům kteří pro ukojení svého ega nadávají kdykoli, na cokoli nebo kohokoli zde nelze použít ani spisovný výraz pro slovo mašík.
        Nehledě k tomu že číst dvě strany výpotků a nadávek než se člověk dopracuje k alespoň trochu slušným a věcným přízpěvkům mne už fakt nebaví.
        Proto prosím všechny lidi kteří by se s tímto názorem stotožnili aby mi pomohli očistit diskusi na Tiscali na únosnou mez a tyhle hnusy hlásili. Přičemž nežádám aby jste morální ubožáky předem varovali tak jak jsem to udělal já za čež si dozajista vysloužím desítky červených puntíků. *1* *1* *1*
        K vítěztví zlých lidí postačí aby ti dobří nic neudělali.
        • souhlas, může za to paní Hnízdová *10*
    • trochu mi nesedí že to píšeš ty,to by tví kolegové přišli o práci,ale jinak faj:-))))))
      • přesně tak, na diskuzi by měli zůstat jen Novorosijci *10*
        • Rudej práskači ELECTO, komu se nelení, tomu se červení, viď??? Ale ty komouši rudou zbožňuješ, chichi!!
          YEAH !!!
          • bingo *1*
  • a co Putinland? *8*
    • ses taky klun!!!! ses g sem velitel neuveritelkou vsechno mam ve vedeni!!!!!! jsem onrivsky spion a zaridim vsechno!!!!!!! jsemnejvertsi rozumim vas !!!!!!! vsemu rozumim na sklenak rekonstrukci praha 6!!!!!!
    • "Putinlandu" patří Karlovy Vary, půlka Plzně a Prahy (Zličín máme celej), momentálně stavíme sruby na Šumavě a skupujeme byty v Ostravě a Brně.

      V čem bydlíš ty, Tečko. V králikárně po komančích? Pak buď rád, že jsou betelný a dosud stojí, jinak si usteleš pod mostem, kde časem stejně skončíš. Pak, když budeš hodný, pronajmu ti zemljanku za deset tyček...:)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit