Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frankhill
    Komunistický zločinci moralizují....ach , a proč ne třeba i nacistický ?
  • Myslím, že názory paní poslankyně jsou hloupé. Za všechno jenom dva příklady - cožpak "chtít bydlet, mít dobrý plat, dát dítěti nejlepší vzdělání" je známkou levice ? Já jsem pravicový volič, a přece chci to samé, rozdíl je jen v tom, že prostředky na to nechci brát těm úspěšným, neboť 40 let komunistické nadvlády ukázalo, k čemu podobná snaha vedla.

    Také nevím, jak si mají děti vážit prezidenta Zemana, kterého pro mne symbolizuje výrok "... sem, ... tam". K tomu samozřejmě další desítky hulvátských výrazů či vyslovených nepravd, ale .... a Zeman jsou pro mne vyjádřením jeho osobnosti, která nepotřebuje dalšího komentáře. Vážím si učitelů, kteří portrét se Zemanem sundali, a odmítli dál oblbovat děti. Sám patřím ke generaci, která měla v levém rohy třídy postupně portréty Novotného, Svobody a Husáka, přes tehdejší denní nazírání do jejich tváří si jich dnes vůbec nevážím.

    Myslím, že celý rozhovor byl veden příliš "krotce" a nevystavil paní poslankyni před žádnou konfrontaci, se kterou by se jako politička měla vyrovnat.
  • frankhill
    Ucta k prezidentovi ?
    Ucta bez důvodu ?
    Ucta pouze k instituci ?
    Vy češi znáte pojem čest a spravedlnost ?

    Bezdúvodná ucta a pokora k soudruhovi....jak české a jak nízké.
    Zbabělé a pokrytecké.
    češi....oříškové evropy
  • Popište mi prezidenta, za kterého by se nemusely děti stydět. Moc mne zajímá, jak by měl vypadat. Neznám vkus našich dětí. Měl by být krásný, jako princ z pohádky a moudrý jako Děd Vševěd? Pak by byl uctíván?
  • No to je pecka! Proc nereknou rovnou, ze ta socha K.Marxe, byl dar Cinskych soudruhu? Tem si ale zadny statnik EU netroufne odporovat, to je vyzadovano jen po nasem p.Presidentovi, zatimco Britska kralovna pro toho vrchniho soudruha vypravi, zcela protokolarne, zlaty kocar. I Juncker jel recnit do Treviru ciste ze svych vlezdoanalistickych pudu, nikoliv jako "verici" marxista. ;-)
  • Buďto Evropu začneme daleko víc demokratizovat a opravdu to, co budou chtít občané zdola, budou dělat ti nahoře, a ne naopak, jak je to dneska. Anebo Evropská unie nemá šanci přežít.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Paní poslankyně v roce 2018 říká něco co já jsem tvrdil už v roce 2002. Jenže každý se tvářil jako že nic neslyší, taková hra na mrtvého brouka. Tak buď jsou politici takoví hlupáci že mají 16 let zpoždění, anebo já takový génius že vidím 16 let dopředu. Ale stejně se nic nezmění. Boj o koryta a touha po moci a majetku zaslepí každého stranického retarda, takže už od nich nic nečekám.....
    • Z toho si nic nedelejte. Ja kdyz jsem, zacatkem 90tych, rekl cokoliv co nevyznelo moc lichotive pro V.Klause, nebo ODS (ony ty tvrdy data jsou sfina a demagog se vzdy ukaze jako demagog, jsou li znama fakta), tak se vsichni vzdycky rozhodli me ukricet. Dneska uz tem chytrejsim, taky zacina dochazet, kolik bilionu tady ODSka rozkradla. Vsichni se ale zase budeme tvarit, ze se to nestalo a nedej boze, aby si nekdo myslel ze "zrovna ja" (kazdy at se zepta sveho svedomi) jsem jim u toho kradeni "svitil".
      • Rozumím vám. Taky jsem od roku 1996 udělal podobnou zkušenost. Dodneška slyším jejich hysterický řev kdy mne sepsuli i v novinách.
  • jugoši jsou dlouhodobým vředem Evropy. Než tam začalo mezinárodní společenství nadělovat bombesky byli nesčetněkrát varováni. Dělali si z varování srandu.Dobře věděli že pokud se budou snažit vyvzdorovat si svoje zpackané nápady - doplatí na to. A přes to si řelki - ukážeme jim. Tak ukázali, že jsou neukázněná prasata na které platí jen bombardovací letadla.
  • Jakej národ takovej prezident. Jakej prezident takovej národ
    • frankhill
      Přesně tak
  • Především k úctě k rodičům, prarodičům, učitelům. K soudruhu prezidentovu ano ale v tom případě, že si úctu zaslouží. *14* *14* *14*
    Nezapomeňme také úctu k pravdě.
    • frankhill
      Bod
  • Co bychom od ní mohli čekat: Blondýna a členka komunistické strany, která je přímým pokračováním Komunistické strany Československa, jež byla podle zákona organizací zločinnou a zavrženíhodnou. To je možné jedině v tom českém hnojníku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit