Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě není konec lidstva kdo,může říct kterej režim bude nejhorší
  • ano a můj otec byl členem
    • My víme BTW zlej trottle že jsi komunistický lhář zloděj a vrah,.
      Proto Simoně a jiným lidem na tiscali kradeš jména a nicky, pomlouváš je a podvádíš tu
      s bodováním.

      Neboj Ruskýn prde i na tebe se vaří kudla a plynová komora
  • To zase bude diskuze. Článek nechápu. Proč by to měl být nejhrůznější režim? Kolik lidí bylo povražděno ve jménu církve? Proč ten nejhrůznější režim obětoval svých 20 mil občanů aby zničil fašistické Německo? Kolik lidí zamordovaly USA? Kolik válek za 200 let existence USA tyto "demokratické" USA vyvolaly? Kolik válek vyvolal Sovětský nejhrůznější režim? Otázek by bylo víc.
    • Myslíš to nacistické Německo se kterým se tvůj SSSR kámošil, dodával mu suroviny na útočnou válku proti evropě a dohodl se s ním na napadení a okupaci sousedních států?

      SSSR není žádný bojovník s nacismem. Ten pakt dodržoval ale Hitler SSSR přechcal a zaútočil i na něj. Pak tvůj SSSR musel škemrat v USA o zbrojní automobilovou a jídlovou pomoc bez níž by SSSR Hitlerovcům podlehl jak uznal ŽUkov.

      SSSR byl největším vrahem 20 století ty ruský netvore
      • Simone, proč se skrýváš za vraha Mašína? Kdyby těch 20 milionů padlých Rusů neobětovalo své životy, tak by jsi tady neotravoval. Možná že by jsi tu byl a Tvoje matka rodila jednoho nacistu za druhým, aby se třetí říše zalidnila.Ano, došlo k paktu Německa a Ruska a pak i k poválečném dělení. Ono taky došlo k dělení v roce 1939 a hned jsme byli bez Sudet. To se dohodl někdo jiný. Rusové to nebyli. Nevím, kde jsi přišel k tomu,že americká pomoc SSSR byla rozhodující. Podívej se na válečnou výrobu v SSSR a je tam i srovnání s pomocí USA. Směšný pakatel. Simone, začni tapetovat,ať si toto téma užiješ. Napiš mi,že jsi krásná Simonka a takové podobné blafy.Budu si to číst celou noc a představovat si Tebe, přestárlého důchodce ,jak Tě musí objektivita příspěvků trápit a jak se vztekáš. Tak se měj ty Mašínovský netvore.
        • Já jsem holka Simona. Vadí ti to ty ruský haaajzle?
          Tak se nech léčit nebo zplynovat ruský tep¨louši Lery.

          Nebýt obrovské pomoci USA tak by tvůj SSSR Hitlerovcům podlehl - to uznal i Žukov.
          Tvůj rusák tuto pomoc USA dodnes nesplatil.
          Takže vy ruské swině líbejte USA prdeel. Bez USA by tu vaše zkurwené rusko dnes nebylo,


          Mašín byl vrah? Ty swině! KS%C tu nastolila vládu teroru po vzoru SSSR, Nevinné lidi bez soudů vraždila a mučila. Tak neplač že vám to swině někdo vrátil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit