Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A my bychom zas měli svéprávně i sebevědomě spolu s Poláky, Maďary a v jistém smyslu i se Slováky a Rakouskem aktivizovat vlastní, tzv. článek NAKAKAT !!!..s důrazným upozorněním !., že situace i občanské názory v těchto zemích., díky takovému nehorázně drzému šikanování !..jsou většinově velmi blízko, či spíše už na samotné hranici s cílem, raději i za cenu těžkostí atd..o vystoupení z protektorátu 4. říše, tzv EU i ze spolku NATO = Nacionálně, Agresivní, Teroristická Organizace..které již nadále nejsou v zájmu bezpečnosti těchto zemí.,i jejich suverenity a svéprávnosti vlastního vývoje, životního stylu občanů, kultury, náboženství atd..Pak už by bylo daleko přirozenější a historicky i ověřenější., vytvořit vzájemně spolupracující a patrně rozšířenější tzv. V4., či pro někoho, tzv.modernější a širší variantu novodobého "Rakouska Uherska", kde jsou i jisté signály, varianty a možnosti..i se zapojením Slovinska atd..Takovou sílu už by "Brusel" jen tak nepřehlasoval ! Střední Evropa byla historicky i kulturně vždy jiná, je jiná i nyní a bude vždy jiná i v budoucnu ..a to ve všem..a doslova !., jak směrem na "západ", tak i směrem na "východ" !..
  • ObcanHavel
    podle socio ekonomických údajů si žijeme nejlépe v historii, ta "zlá" EU nám sem pumpuje prachy horem dolem (jednou tolik než pošleme my jí) to je tedy děs *3*
  • Já jsem také velmi hrdý na to, že jsem Čech, Slovan, který si nenechá kecat do života od špinavých nacistických zrůd z Průseru-Bruselu!
  • ObcanHavel
    bohužel, podle posledních průzkumů ztratil tento národ za jediné funkční období Miloše Zemana přes 41% hrdosti *9*
  • děkujeme pěkně pane prezidente Zemane a další, díky vám si zachováme státnost a národní hrdost! Vivat!
  • ObcanHavel
    děkujeme pěkně, Zemane a další, díky vám budeme zase zbytečně platit jako mourovatí
  • Naposledy u nás o skladbě obyvatelstva chtěli rozhodovat němečtí nacisti. Teď se o totéž snaží totalitní EU. Něco takového si nedovolili ani komunisti ! Z deště pod okap, z Kremlu ještě hůř pod Brusel.
  • Čím dříve vypadneme z EU a z NATA,tím lépe pro tento stát.Škod již bylo dost z tohoto spolku.Automobilový bum nebude věčně a co potom?Detroid je jasným příkladem.Je mi jasné,že to bude těžké,ale čím dříve ,tím lépe.Marie Terezie měla podobné zkušenosti s Francii i Německem. Tato kolonie mocných se snad nikdy nepoučí.Po volbě Zemana hledejte ze svého okolí kandidáta na presidenta po Zemanovi,aby se člověk nemusel dívat na rychlokvašky a kreatury.To platí i o EU a EP až budou volby.To co tam je zvolené nehájí zájmy našeho státu,ale Bruselu ,popřením civilizace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit