Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A toto se Bočanovi a Stránskému líbí?!!!

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223 *10*
  • Bočan a Stránský jsou pacienti, myslím, že by se měli raději vrátit k hadrovým panenkám, což je lepší, než prznění drahých filmových pásů... *1*

    Schwanzenberk by se měl v první řadě přihlásit na logopedii, protože jinak budou muset při prezidentském projevu v televizi pouštět titulky, neb z toho jeho huhlání si málokdo něco vezme... *1*
  • Myslel jsem,že v demokracii existuje demokracie/už kdosi řekl,že průměrná inteligence se dá zmanipulovat,ale jsou i lidé inteligentní,kteří mají svůj názor a nevzdají se ho a já si toho osobně vážím.. *13* ,vždyť nejsme v Rakousko Uhersku.....?
    • Ty seš taky velmi inteligentní, když sis všiml, že nejsme v Rakousku Uhersku.
  • pravdu má renčín - demokracii bysme měli, teď eště demokraty!!!
  • Vážený Vlku,já jsem dostal od ježíška knížku fenomén Zdeněk Svěrák měl jsem ji rozečtenou do poloviny když jsem se dozvěděl že pan Svěrák podporuje kníže pána tak jsem tu knihu vzal a hodil ji do popelnice.Jak jsem měl Svěráka rád tak jsem jej proklel.Jsou to vlezdoprdelkové kterým být hrdým čechem nic asi neříká bohužel.
    • Fašouni a komouši knihy pálili...
    • tak to je hodně nedemokratické........... *13* a vyhazovat knihu do popelnice.......... jenom za jiný názor......... ubohé.
      • Pro mne je důležité kam jí vyhodil. Doufám, že řádně třídil. Ono totiž tato kniha k ničemu jinému není. Horší bude kam roztřídit Svěráka.. *1*
  • Zeman je ochlasta, hulvát a Klausům komplic.
  • No pokud vyhraje volby pan Schwarzenberg tak Vám pane Bočan a pane Stránský přeji, aby jste se nemusel panu Dejdarovi omluvit. Protože se zachoval tak jak by to udělal pilot Maděra. Protože pilot Maděra byl v serialu vlastenec, zatím co vy vystupujete jako klasičtí čecháčci. Pane Dejdar jak Vás nemusím tak tentokrát palec nahoru.
    • Pana Dejdara jsem nikdy rád neměl. Ale dnešním dnem mu začínám fandit a pořádně. Je zajímavé, že trest mine každého, kdo je pro kníže. Že by v tom byly zase peníze a korupce?? Je ale také pravdou, že pro politický názor komunisté lidi vyhazovali z práce, stejně jako to nyní dělají pan Bočan a Stráský...že by starý zlozvyk???? Jo a také si myslím, že poškodit pana Dejdara pro jeho politický názor, či přesvědčení, splňuje znaky trestného činu. Co vy na to???
      Pane Bočan a Stráský, vy se vůbnec nestydíte????
  • Dejdar nechápe,proč je pranýřován za vlastní názor.Je to zdivočelé,říká.

    Nedivte se! Ty osoby, které media nazývají "osobnosti" jsou pouze prodejní vlezdopr.....
    Jen si přečtěte jejich jména a pamatujte pro dobu příští, JAK po vítězství Zemana OTOČÍ !!
  • Neboj, Zeman to vyhraje. Nejsem levičák, nepůjdu volit, protože ani jeden nesplňuje mé představy o presidentovi, ale vím, že vyhraje Zeman. Nevím, jaký postoj pak zaujmou ti rádoby vlastenci. Jak už to bývá, polovina asimiluje a polovina raději zapomene. V tom našem Kocourkově je to normální.
    • Taky ho nemusím, ale volit jej budu. Lepší výběr není. Jsam na rozdíl od těch umělců-vlastizrádců vlastenec. Zkus zatnout chrup a ač nerad pojď k volbám ať ty *12* *12* *12* *12* *12* *12* znechutíme. Díky. *1*
    • Ani mé představy zcela nesplňuje žádný z obou kandidátů. V prvém kole jsem hlas nedal nikomu. Nyní ale budu nucen volit Zemana, neboť v té hysterii, která se rozpoutala u příznivců Karla Schwarzenbetga vidím nesmírné nebezpečí. Je to s podivem, neboť mnozí voliči, kteří v posledních parlamentních volbách dali hlasy TOP09 nebo V.V. toho zanedlouho sami velice litovali. Tato situace se nyní, téměř nachlup stejně, opakuje.
    • Děláte chybu. Možná rozhodne zrovna Váš hlas.
  • !! Tak tohle už je moc. Na hradě Schwarzenbergovy manželky se hajluje! !!

    http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje-.aspx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit