Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martine souhlasim s vama,jizni cechy
  • Pane Dejdare....na rozrušenou zemi jsem se nedíval,bylo to přehnané a asi ne všude v pohraničí to bylo stejné....ale já tu žil i moji předkové od konce války a viděl jsem to jinak...
    ,ale svůj názor jsem změnil,protože asi si vážíte víc poctivých pracovitých lidí a této naší země než jsem si myslel...díky za názor...
  • Martínku mám Vás ráda, ale poku vím, tak jsou vytvořeny seznamy Pravdoláskařů.....
  • Jen by mě zajímalo, jestli si pan Martin D představoval, že budou volby tak vyhrocené. A jestli opravdu po prvním rozhovoru Zemana s panem V. Moravcem po vyhraných volbách, jestli se trochu nestyděl... já ano. Volila jsem Zemana, ale pak jsem se styděla..... za Zemana....
  • Prosím voliče pana KS, aby přestali komentovat tyto volby, aby se nepřipojovali k hrubostem a oplácení faulů.... Jediná obrana na to je, že přestaneme s nimi hrát jejich prapodivnou hru....
  • Martine, Miloš Zeman je naše naděje, že ty lumpárny v naší zemí skončí. Pane Zemane vezměte to od základů a odvolejte premiéra Nečase. řejeme vám hodně zdraví a síly a odvahy - tu vy máte. Hurá !
  • Vážený pane Dejdare,
    To co se stalo Vám za veřejně projevený názor je jen obrázkem směrování společnosti do zájmových skupin .Těm o žádnou demokracii nejde.Tyto skupiny ovládají media stejně tak tak jak je ovládala státostrana před listopadem.To ,že ti pánové Vás vyhodili za politický názor je nechutné.Nicméně znám stovky lidí,kteří se bojí vyjádřit jakýkoli názor před svými kolegy ,neboť se bojí o práci.A jakmile hlesnou jsou na ulici. My nežijeme v demokracii, my žijeme ve feudálním státě budící zdání plenkového kapitalismu, jinak by tady nemohly lítat knížecí tituly jako na Staromáku za císaře pána. Co jsme politikům umožnili to máme.Nejhorší na tom je ,že uplynulo 24 let a máme 10.000dolarových milionářů a více než půl milionu lidí bez práce.
    Kde jsou ti slibovaní odborníci?Chemik dělá dlouhodobě ministra financí,nebo obrany, různé profese jsou odborníci zase na něco o čem nemají ani páru.A společně jsme chudší a chudší a okolní státy ,se nám chechtají a chechtají jak si necháme rozkrádat tuto zem.
    To že, jste byl vyhozen tak jednali, fašisti, komunisti ale pořád zapomínáme, že za názory se taky upalovalo a myslím,že na to lidé zapomínají že na hranicích shořelo více lidí po celé Evropě a nikdo se nad tím nepohoršuje.Chybí vzdělanost ,informovanost a tolerance tomuto národu.Čím budeme méně vzdělaní, tím ovladatelnější a méně demokracie bude.
    Zvažuji emigraci skoro se to tady nedá vydržet.
  • Martine jste výborný. A českej. Dopadlo to dobře. Mám také radost.
  • Jsem Tvůj fanda a mám radost, že jsi zůstal čechem
  • No, Maděro....... Je dobře že jsi dostal takový "pohlavek". Ještě by si mohl začít věřit
    kecům o demokracii v ČR.
  • Souhlasím. TTohle už jste četli?

    Novinář o nacistické minulosti Schwarzenbergovy rodiny a pozoruhodném obraze

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Novinar-o-nacisticke-minulosti-Schwarzenbergovy-rodiny-a-pozoruhodnem-obraze-260228
  • Volte Miloše, ještě je čas.

    Studentka důrazně varuje před Schwarzenbergem: Je to jedna velká manipulace

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Studentka-durazne-varuje-pred-Schwarzenbergem-Je-to-jedna-velka-manipulace-260372
  • Magore zadej si gugel a slovo Schwarcenberk a tam si přečti o tom co je uloženo v archivech .TO je jediná pravda .Tyto dezinformace které tam dávají novodobí vlastenci pouze poškozují Miloše i Karla . Skus zadat třeba i slova Miloš Zeman co ti to nabídne. Ta tvá doporučení na ty kašlu tam jsou určitě samé pomluvy za který se musí Miloš pořád jenom omlouvat. On by si možná zasloužil i být prezidentem,ale ty blbce co mu podávají senzace a nepodložené informace by měl nakopat do zatku
  • Prezident by měl především reprezentovat, umět plynně hovořit, být plný elánu a především stát za svým národem a ne si potichu hrabat svůj majetek a kromě planých slov se ve skutečnosti zajímat pouze o svůj zisk...
  • buď zdráva demokracie !!! A od příště, kdo nepůjde k volbám, má to za 5.000,- Kč. Minus samozřejmě.... A pak se zjistí, že máme zbytečně moc politických stran a ušetříme, když některé zrušíme....A pak zavedeme povinnou účast na prvomájovém průvodu......A pak nafasujeme mávátka s portrétem jednoho muže....A pak.......A pak se zas budeme 40 let divit, kdo tu vlastně je u moci...... Pane Dejdare ctím Váš názor, že víte, koho volit. Já to vím taky. Mám ho rozdílný, ale ten Váš respektuji. Půjdu přes všechny výhrady volit Karla z důvodu výše uvedených a doufám, že vyhraje. A Vy volte pana Zemana, když je Vám bližší. I tak Vás ale jako herce budu mít rád a rád se podívám na Vaše filmy. Protože právě od toho tady máme demokracii, aby každý mohl říct svůj názor a jít svobodně k volbám, KDYŽ CHCE a volit toho, KOHO CHCE.
  • Ty ani nic rikat nemusis
  • on snad kandiduje na prezidenta?
  • Copak ted udelas? Prestanes koukat na Simsny? *1*
  • vime...
  • Kdo nechce Kalouska na hradě, ať to pošle dále, pravice brutálně manipuluje s lidmi

    http://www.ulozto.cz/xHtqjJu/studentka-durazne-varuje-pred-schwarzenbergem-je-to-jedna-velka-manipulace-doc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit