Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmínil jsi Holubovou? Ta je naopak všemi pohádkovými režiséry vážená. Může totiž hrát ježibabu bez použití maskérny. A Bob? ten také neví čí je. Pro něj snad platí volby v Rusku, že? Oba jsou to ti správní koně šmírorejži Hře-bejka. Tedy *12* *12* že?
  • Taky ho nemusím, ale volit jej budu. Lepší výběr není. Jsam na rozdíl od těch umělců-vlastizrádců vlastenec. Zkus zatnout chrup a ač nerad pojď k volbám ať ty *12* *12* *12* *12* *12* *12* znechutíme. Díky. *1*
  • pravdu má renčín - demokracii bysme měli, teď eště demokraty!!!
  • Vážený Vlku,já jsem dostal od ježíška knížku fenomén Zdeněk Svěrák měl jsem ji rozečtenou do poloviny když jsem se dozvěděl že pan Svěrák podporuje kníže pána tak jsem tu knihu vzal a hodil ji do popelnice.Jak jsem měl Svěráka rád tak jsem jej proklel.Jsou to vlezdoprdelkové kterým být hrdým čechem nic asi neříká bohužel.
  • Ty nám taky, wolfe.
  • Zeman je ochlasta, hulvát a Klausům komplic.
  • Ale houby, takhle dlouhý článek sis mohl odpustit. Stejně tam máš jenom bezduché fráze. Tady jde o vůbec otázku, proč ODS s TOPkou najednou byly všemi deseti pro přímou volbu prezidenta, když se tomu 23 let tvrdě bránili ( dnešní TOPka byla pod jinými stranami)... Přece po podzimních volbách, kdy parlament se senátem dal dohromady socdem většinu, ne ??? Na to bys měl přijít, namísto podstaty se pipláš v nesmyslech. Přece by si socani zvolili Dienstbiera, nebo tak nějak. No, a takhle se to rozpustilo mezi lid a masovou manipulaci s vědomím lidí. Já davové teorie tak trochu znám - jsou založeny na davových psychózách a tendencích většiny lidí: "přidávat se na stranu vítěze", zde tedy předem vybraného Schwarzenberga, a nebyl by problém jej prosadit. Se Zemanem se nepočítalo, v té době ani ještě nechtěl vůbec kandidovat. Pak ale se nechal přesvědčit a protože je daleko intelektuálně na vyšší úrovni, než Schwarzenberg, tak to zkomplikoval, proti knížeti byl postaven silnější protivník, než je on. A to byl malér, díky kterému nyní téměř stojíme na pokraji občanské války. To je ostatně vidět z toho, že oba kandidáti jenom do sebe řežou klackama, ale ani jeden neříká nějaký program. Zeman to nepotřebuje, lidé jeho program znají i bez čtení, ale Schwarzenberg pracně tají fašistický cíl - vrátit Sudety Německu, třeba i "Anšlusem", jako kdysi Hitler Rakousko. Scénář je velice podobný, takřka shodný s vyhnáním Srbů z Kosova. A to je celý problém a vyostření sporu. Ať jsou naši lidé hloupí, či chytří, to je jedno, polovina jich podléhá masové kampani médií a druhá polovina bez ohledu na politickou příslušnost cítí správně toto velké nebezpečí, každý podle svého "chlebíčku"... A proto se obávám volebního podvodu, který by zajistil ten anšlus Sudet Německu !!! To je podstata věci, a ne jaký je kdo jeden a jaký druhý, kdo, kde, kdy co řekl... podle hesla, že "sto volů zpátky nevtáhne, co z hloupé huby vyletí" a Schwarzenbergovi to tedy přímo vystřelilo a nevtáhne to zpět., ani kdyby se podělal do stropu. Zkomplikoval tak své vítězství a bude nutno, aby dnes mlčící Kalouskovci zorganizovali ten podvod s hlasy. Nic jiného jim totiž nyní nezbývá....
  • Ani mé představy zcela nesplňuje žádný z obou kandidátů. V prvém kole jsem hlas nedal nikomu. Nyní ale budu nucen volit Zemana, neboť v té hysterii, která se rozpoutala u příznivců Karla Schwarzenbetga vidím nesmírné nebezpečí. Je to s podivem, neboť mnozí voliči, kteří v posledních parlamentních volbách dali hlasy TOP09 nebo V.V. toho zanedlouho sami velice litovali. Tato situace se nyní, téměř nachlup stejně, opakuje.
  • Děláte chybu. Možná rozhodne zrovna Váš hlas.
  • No pokud vyhraje volby pan Schwarzenberg tak Vám pane Bočan a pane Stránský přeji, aby jste se nemusel panu Dejdarovi omluvit. Protože se zachoval tak jak by to udělal pilot Maděra. Protože pilot Maděra byl v serialu vlastenec, zatím co vy vystupujete jako klasičtí čecháčci. Pane Dejdar jak Vás nemusím tak tentokrát palec nahoru.
  • Dejdar nechápe,proč je pranýřován za vlastní názor.Je to zdivočelé,říká.

    Nedivte se! Ty osoby, které media nazývají "osobnosti" jsou pouze prodejní vlezdopr.....
    Jen si přečtěte jejich jména a pamatujte pro dobu příští, JAK po vítězství Zemana OTOČÍ !!
  • Neboj, Zeman to vyhraje. Nejsem levičák, nepůjdu volit, protože ani jeden nesplňuje mé představy o presidentovi, ale vím, že vyhraje Zeman. Nevím, jaký postoj pak zaujmou ti rádoby vlastenci. Jak už to bývá, polovina asimiluje a polovina raději zapomene. V tom našem Kocourkově je to normální.
  • !! Tak tohle už je moc. Na hradě Schwarzenbergovy manželky se hajluje! !!

    http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje-.aspx
  • !!!!! Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické Vlajky

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223
  • !!!!! Novinář o nacistické minulosti Schwarzenbergovy rodiny a pozoruhodném obraze !!!!!

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Novinar-o-nacisticke-minulosti-Schwarzenbergovy-rodiny-a-pozoruhodnem-obraze-260228
  • Tak jestli se tu někdo ohání komunistama, tak asi opravdu nemá všech 5. pohromadě, Takové škatulkování vede ke stejným praktikám, co právě komunisté v době tzv. normalizace prováděli - seznamy nepohodlných osob, to je úplně to samé. Takže pánové právě potvrdili svá slova o tom, že u nás nění demokracie, ale totalita. Asi jsou kandidáti na prezidenta také členové KSČ? Já jsem si tedy nevšiml, že by někdo z těch dvou pánů byl komunistou, pak tedy pardon, ale to by jsme tu nikdy neměli demokratické volby. Tak se mi zdá, že se různí rádoby umělci začínají dávat dle svého uvážení ke straně, kde to asi víc bude sypat do kapsy. Ale nevěřím tomu, že když vyhraje kníže, budou lidé bohatší a chodit za kulturou ve větším počtu. Na ty natáčené seriály se stejně přestávají lidi koukat a na kulturu dávat ze svých rozpočtů také ne, kultura je první, kde rodiny omezujou výdaje. Jen tak mimochodem, ti samý umělci - voliči ODS a jim názorově stejným stranám tímto chtějí říct, že V.Klaus je taky komunista, když doporučuje volit Zemana. No potěž všichni svatí, co s ČR bude za pár let, vlezeme do chřtánu Sudeťákům, to nikomu nevadí? *10*
  • Ty jsi taky suprový blb, jen tě naložit do hnoje!
  • Zase kradeš cizí značku ty ubožáku , používáš přesně Kalouskovi praktiky !!!!
  • ,PRDÍCÍ,Hej už tady nesmrď a vypadni !!! KUWA
  • Pamatuj si woe že na komunisty nikdo nemá, ani socani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit