Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dejdar nechápe,proč je pranýřován za vlastní názor.Je to zdivočelé,říká.

  Nedivte se! Ty osoby, které media nazývají "osobnosti" jsou pouze prodejní vlezdopr.....
  Jen si přečtěte jejich jména a pamatujte pro dobu příští, JAK po vítězství Zemana OTOČÍ !!
 • No pokud vyhraje volby pan Schwarzenberg tak Vám pane Bočan a pane Stránský přeji, aby jste se nemusel panu Dejdarovi omluvit. Protože se zachoval tak jak by to udělal pilot Maděra. Protože pilot Maděra byl v serialu vlastenec, zatím co vy vystupujete jako klasičtí čecháčci. Pane Dejdar jak Vás nemusím tak tentokrát palec nahoru.
  • Pana Dejdara jsem nikdy rád neměl. Ale dnešním dnem mu začínám fandit a pořádně. Je zajímavé, že trest mine každého, kdo je pro kníže. Že by v tom byly zase peníze a korupce?? Je ale také pravdou, že pro politický názor komunisté lidi vyhazovali z práce, stejně jako to nyní dělají pan Bočan a Stráský...že by starý zlozvyk???? Jo a také si myslím, že poškodit pana Dejdara pro jeho politický názor, či přesvědčení, splňuje znaky trestného činu. Co vy na to???
   Pane Bočan a Stráský, vy se vůbnec nestydíte????
 • Tak jestli se tu někdo ohání komunistama, tak asi opravdu nemá všech 5. pohromadě, Takové škatulkování vede ke stejným praktikám, co právě komunisté v době tzv. normalizace prováděli - seznamy nepohodlných osob, to je úplně to samé. Takže pánové právě potvrdili svá slova o tom, že u nás nění demokracie, ale totalita. Asi jsou kandidáti na prezidenta také členové KSČ? Já jsem si tedy nevšiml, že by někdo z těch dvou pánů byl komunistou, pak tedy pardon, ale to by jsme tu nikdy neměli demokratické volby. Tak se mi zdá, že se různí rádoby umělci začínají dávat dle svého uvážení ke straně, kde to asi víc bude sypat do kapsy. Ale nevěřím tomu, že když vyhraje kníže, budou lidé bohatší a chodit za kulturou ve větším počtu. Na ty natáčené seriály se stejně přestávají lidi koukat a na kulturu dávat ze svých rozpočtů také ne, kultura je první, kde rodiny omezujou výdaje. Jen tak mimochodem, ti samý umělci - voliči ODS a jim názorově stejným stranám tímto chtějí říct, že V.Klaus je taky komunista, když doporučuje volit Zemana. No potěž všichni svatí, co s ČR bude za pár let, vlezeme do chřtánu Sudeťákům, to nikomu nevadí? *10*
 • !! Tak tohle už je moc. Na hradě Schwarzenbergovy manželky se hajluje! !!

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje-.aspx
 • Je pozoruhodné, čeho jsou někteří lidé ve svém zaníceném, zaslepeném až fanatickém "fandovství" schopni. Mluví o prázdné hlavě či absenci rozumu a bezděčně demonstrují prázdnou hlavu a absenci rozumu vlastní. Je mi jedno, koho Dejdar či kdokoli jiný volí. Dokonce mne uráží, když mi to kdekterá "celebrita" v médiích sděluje. Považuji to za neúctu k voličům a navýsost trapný pokus o manipulacemi s těmi, kteří je nekriticky uctívají. Kdokoli vidí v nositeli jiného názoru či voliči protistrany nepřítele, není demokrat! A vůbec nepochopil, co je podstatou demokracie! Bez tolerance názoru druhého není, milí "demokradi", demokracie možná...
  • Víte, já už dnes přestanu odsuzovat ony fanatiky, kteří demolují ve své malosti stadiony a podnikají mezi sebou rvačky. Proč je odsuzovat když se do této kategorie (sice jinou formou) dobrovolně pasují i režiséri a i někteří herci. Jsou to rowdies České kultury. Pryč s takovouto svoločí, která si nezaslouží pozornost veřejnosti. Dietel sice musel být poplatný minulému režimu, ale to co natočil mělo hlavu a patu. Mnoho herců a režiséru by mu nemohlo ani čuchnout - no vždyť víte kam. Snad se jich dokážeme bojkotem zbavit. Jó hoši vstoupili do politiky a tam se pohybují na velmi tenkém ledě. Za svoje postoje musí nést zodpovědnost. Fandit sudeťáckému landsmančaftu bude něco stát. Já bez nich dokážu žít. Vy také? *16* *16* *16* *16* *16*
  • Asi to bude tím, že u nás není demokracie, neboť ta je možná jen tam, kde je sociální kapitál, tj. občanská společnost, malé sociální občanské organizace, které se slučují ve větší asociace atd. To pak vede k jiné společenské kultuře, mj. i toleranci jiných názorů, ale také ke kritickému myšlení a vzdělanosti ve společenských vědách u lidí celkově. U nás nic z toho v širokých vrstvách neexistuje a se současným politickým vedením jen tak existovat nebude, proto máme jen "demokratůru" pro ovčany. Každý posuzuje jen přesvědčivost politiků na obrazovce a zapomíná se, že přesvědčivost lze nahrát. Dokonce existují profesionální podvodníci, kteří jsou na ni mistři. Až konečně jednou začneme sledovat výsledky činnosti lidí, ne jen vystupování a co kdo říká (protože říká jen to, co by ostatní chtěli slyšet nebo jak by se on chtěl jevit sám sobě a pak dělá něco úplně jiného - obrana sebepojetí), tak se snad začne trochu blýskat na lepší časy.
  • Velice pěkně napsáno. Myslím si přesně totéž. Bohužel mnoho lidí je stále velice snadno zmanipulovatelných a za svoji "pravdu" by byli ochotni bez přemýšlení i zabíjet.
 • Milý jmenovče demokracie a u nás?Vidíš to dění kolem nás,neschopná vláda,president,který okradl privatizací občany,propustil z kriminálů zločince a předem domluveno hlasování na rozdíl od toho,co hlásají voliči,který něco takového zvolili.Jsi výborný herec a nějakou zdivočelou zemi neřeš,je mnoho jiných a lepších serialu,ve kterých se uplatníš i Ty a lidé na Tebe budou koukat a zdivočelá země finančně prodělá,protože sledovanost bez Tebe bude nulová.Jen mě bude mrzet,že některá televize bude nové díly zdivočelé země vysílát,určitě prodělá nemalé prostředky.Nevím,co se stalo z naším národem,president má být kníže,cizinec,jehož rodiče pachtili z Hittlerem a on neumí ani poříádně Česky a nezná státní hymnu,odsuzuje Benešovy dekrety,studenti stávkuji,nebo drží hladovky proto,že v demokratických volbách byli zvoleni komunisté,kteří nemají nic společného s tím,co se dělo před roke 1989,ale proti tomu,co se děje nyní nedemonstruje nikdo.Mám přes 60 let,ale mrzí mě,co se v tomto státě nyní děje a bez postihů.
  • Naprostý souhlas jak píšete,co se to s touto společností stalo, copak má klapky na očích? Nemůžu pochopit, jak mohou lidé (neříkám všichni) stále tvrdit, že je tady skutečná demokracie a svoboda, když třeba právě příklad pana Dejdara ukazuje, že tomu tak není. Stačí se podívat kolem sebe, všude plno kamer které sledují náš každý krok, telefony pernamentně odposlouchávané (kdo si myslí, že tomu tak není, je opravdu naivní) a v neposlední řadě právě svoboda názoru-vidíte sami. A co se volby prezidenta týče, je to jen špinavá politika, a když ta komedie nabídla jen tyto dva kandidáty, budu volit Zemana, byť ani on není ten , kdo by měl tuto republiku vést.. Jsem občan tohoto státu a musel bych být blázen, abych volil člověka, který (jak už výše bylo popsáno) má za ženu dceru nacistického stoupence a obdivovatele Adolfa Hitlera. Pokud by byl Karel S. zvolen prezidentem, byla by to urážka pro všechny, kteří bojovali proti nacistům a zemřeli pro svobodu této země. Copak naše společnost má tak krátkou paměť, nebo je jí jedno kdo bude v čele republiky? Jak poznamenal Martin, čekal bych, že se zvedne vlna odporu, za těch 23 let se tato republika prakticky rozkradla, prodala a to málo co zbývá, to je jen otázka času, kdy to zmizí nenávratně pryč. O to nevěřícněji pozoruji, jak mnoho lidí, zvláště z kulturní sféry, podporuje Karla S. . Přitom je součástí vlády, která neustále zdražuje a zadlužuje stát, je podepsán pod církevní restitucí, která patří mezi největší podvody v této zemi a další. Copak to Vám, lidi, nevadí, že volíte člověka, který se podílí na Vaší horšící se životní úrovni? Doufám, že nakonec zvítězí aspoň trochu toho rozumu a nedojde k tomu nejhoršímu.
 • !!!!! Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické Vlajky

  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223
 • Je to pouze oficiální přiznání že od roku 89 opět žijeme v totalitním státě kde si moc pro změnu uzurpujou kmotři a podnikatelé kteří tahaj za politické nitky a díky zničení sociálního státu a odrbání občanů si tvořej své pohádkové majetky.
  A kde jsou naši studenti? proč nestávkujou proti propouštění z práce za jiný názor.
  Zatímco blbci bojujou s ksčm tak jim přímo před nosem roste nová totalita falešných demokratů a pravičáků.
  • Mam dotaz-ti kmotri a podnikatele-odkud se najednou vzali?
   A kdopak jsou jejich rodice?Nejedna se o komunistickou elitu?
   Kdysi se jim rikalo ''Ruda vlna'',aspon na hlasu ameriky.
 • Vážený Vlku,já jsem dostal od ježíška knížku fenomén Zdeněk Svěrák měl jsem ji rozečtenou do poloviny když jsem se dozvěděl že pan Svěrák podporuje kníže pána tak jsem tu knihu vzal a hodil ji do popelnice.Jak jsem měl Svěráka rád tak jsem jej proklel.Jsou to vlezdoprdelkové kterým být hrdým čechem nic asi neříká bohužel.
  • Fašouni a komouši knihy pálili...
  • tak to je hodně nedemokratické........... *13* a vyhazovat knihu do popelnice.......... jenom za jiný názor......... ubohé.
   • Pro mne je důležité kam jí vyhodil. Doufám, že řádně třídil. Ono totiž tato kniha k ničemu jinému není. Horší bude kam roztřídit Svěráka.. *1*
 • Po tom, co jste Bočane a Stráský zametli s hercem Dejdarem jenom proto, že nechtěl dát hlas na presidenta knížeti Schwarzenbergovi, coby potomkovi šlechty, která podporovala fašismus, ale středopravicovému voliči Zemanovi, jste u mě klesnuli pod bod mrazu. Jste obyčejní kolaboranti, kteří se neštítí ničeho. Před listopadem jste lezli do zádele komunistům a nyní se zřejmě hlásíte svojí volbou k fašistům a sudetským Němcům. Jste špína této společnosti. Jste odporní kolaboranti, kteří si zaslouží býti vyvrženi na okraj této společnosti. A ty Dejdare nemáš zapotřebí se před nimi shazovat. Jsi dobrý herec a jistě si najdeš jiné role. Ti, co tě mají rádi, jistě oželí pokračování seriálu ZZ a rádi se podívají na jiné tebou obsazované role. Společnost hlavně ta umělecká by nyní měla těmto dvěma fanatikům dát najevo, co si o nich myslí a rozvázat s nimi spolupráci. O fašouny tu nikdo nestojí.
  • Když ti nechutná tak navštiv lékaře magore a necintej tady nesmysly !
   • Ty jsi taky suprový blb, jen tě naložit do hnoje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit