Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typický přístup "demokratů" kolem K. Schwarzenberga. Těšme se!!!
    • Máte pravdu,řeknete názor a jste v prdeli.......režisérci - demokrati běžte do prdele,
      Martine správný chlap stojím za tebou! R.
  • Jojo Martine Dejdare, trefil jsi to úplně přesně. Většina našeho národa si vykládá demokracii po svém, vždy tak,aby se mu hodila. Čím dál silněji se domnívám, že pro některé lidi a státy je demokracie přímo nebezpečná a jsou schopni žít jen pod diktaturou či absolutismem! Svědčí to o vzdělání,přirozené inteligenci a morálce národa. Ale podívejme se na naše politické špičky a kdo je ovládá a není se čemu divit. Jsem 23 let učitel a "asi bývalý velký vlastenec",který byl za Sametové revoluce jako student hodně aktivní, ale dnes říkám: "Odjebať sa od tialto"-Slováci prominou za gramatiku. *9* . Dobří Lidé,držme se!!
  • Neboj, Zeman to vyhraje. Nejsem levičák, nepůjdu volit, protože ani jeden nesplňuje mé představy o presidentovi, ale vím, že vyhraje Zeman. Nevím, jaký postoj pak zaujmou ti rádoby vlastenci. Jak už to bývá, polovina asimiluje a polovina raději zapomene. V tom našem Kocourkově je to normální.
    • Taky ho nemusím, ale volit jej budu. Lepší výběr není. Jsam na rozdíl od těch umělců-vlastizrádců vlastenec. Zkus zatnout chrup a ač nerad pojď k volbám ať ty *12* *12* *12* *12* *12* *12* znechutíme. Díky. *1*
    • Ani mé představy zcela nesplňuje žádný z obou kandidátů. V prvém kole jsem hlas nedal nikomu. Nyní ale budu nucen volit Zemana, neboť v té hysterii, která se rozpoutala u příznivců Karla Schwarzenbetga vidím nesmírné nebezpečí. Je to s podivem, neboť mnozí voliči, kteří v posledních parlamentních volbách dali hlasy TOP09 nebo V.V. toho zanedlouho sami velice litovali. Tato situace se nyní, téměř nachlup stejně, opakuje.
    • Děláte chybu. Možná rozhodne zrovna Váš hlas.
  • cha,cha my tady teda máme demoracii,ale běda ti pokud nebudeš volit toho koho chceme my tak s tebou zatočíme,jako kdyby mezi tím neupynulo 23 let------------
    Trapné,ubohé jako přívrženci toho starýho lišáka,který se dosud soudí s nevlastní sestrou o majetky rodu.Je možné,že jsou tady lidi fakticky tak pitomí,že si myslí,že mu jde o ně....
    nechápu smutně,mladým se nedivím jin stačí grátis koncerty a jsou zfanatizovaní,ale těm starším,od 30ti a nahoru to si fakt myslíte,že nějakému knížeti jde o zajištění pracovních míst,o to aby jste nehladověli,nepřišli o práci apod.Proč tedy,když je takový lidumil hlasuje jak s Nečasem tak před tím s Topolánkem,vždyt ti žádnou naději a perspektivu občanům nedali,jenom poplatky a vyšší daně.Víte já jsem v důchodu mě je už celkem jedno jak tahle zem dopadne,ale vy mladší by jste měli volit srdcem.Ale je to na vás jak si zvolíte tak se bude mít. Návrat šlechty by nechtěl ani Masaryk ,proto ji ve 20tých letech zrušil.
    • Id*ot je v tobě zakořeněn na věčné věky.
      • Probůh kdo tě porodil ty spratku. Je to hrůza podědit po takové rodičce intelekt. Nic si z toho nedělej. My tě chápeme a věříme, že dostaneš najíst. Možná, že je to u tebe hladem. *1* *1* *1*
      • Jsi v*
        l
  • Plně se odhaluje zrůdnost Schwarzenbergovy kampaně. Jednání jeho příznivců, jakožto i vulgární napadání jeho oponentů ,připomíná spíše praktiky zfanatizované komunistické mládeže 50. let. Fakt mě to děsí, myslel jsem si, že v dnešní době si lidé již dokáží utvořit vlastní názor a nepodléhají tolik tlaku médií. U studentů bych to ještě dokázal pochopit, ti mnoho životních zkušenností nemají, ale u těchto dvou pánů Bočana a Stránského, mě skutečně překvapuje, jak i oni se nachají snadno zmanipulovat a jak nepřátelsky dokáží vystupovat i proti svým blízkým spolupracovníkům. Na této kampani je moc dobře vidět, jak snadno média, či lépe řečeno ten, kdo je vlastní, rozeštvou národ tak, že není daleko k tomu, aby soused zabil souseda jen kvůli opačnému názoru.
    • Mýlíš se, já jsem v 50 tých letech byl ta "mládež", ale kromě jednou do roka povinného uvázání pionýrského šátku či později modré košile kvůli nějaké šarádě nás žádná prokomunistická fantas nechytala . A že jsem se znal se spoustou kluků a neměli jsme rozepře ani odpor ke "kulackým" klukům, klidně jsme se kamarádili všichni. Tak neblábol. Tu fanatičnost si pleteš s Hitlerjugend, to jako byl i náš dnešní papež a zákeřní vrazi českých lidí a nejen jich. Ale my jsme nikdo nikdy nikoho nezavraždili ( zkus si to přeložit do angličtiny, když povoluje ve větě pouze jedinou záporku ). Tuto nenávist rozpoutávají novodobí fašisté v čele se Schwarzenbergem, který to ukrývá pod maskou dobrácky žbrblajícho dědy...Oni se po čase ti fašisté vybarví, jen se neboj...jen co vyženou Čechy ze Sudet...
    • A je líp si říkat Duj, větře duj .Ten uchrápaný dědek se chce dostat k moci prezdtentského trůnu jen proto, aby mu vypravili státní pohřeb.
    • A co podpásovky soudruha Zemana, to nevadí?? *11*
      • No on si Karel dává podpásovky většinou sám, když se odchýlí od Kalouskova scénáře a žbleptne něco z vlastní hlavy.
      • Lepsi Zeman nez ten prapodivny Knize!! *14*
        • V cem je lepsi?
          • Je skutečný Zeman a ne nějak adoptovaný (podle českého práva NEPLATNĚ), nikdy nechtěl rozdat Čechy Sudeťákům, mluví skutečně česky a zná naší hymnu. Stačí?
            • A kdo těm Sudeťákům ukradl majetek vyhnal je a nastěhoval tam svoloč, která vše zdevastovala?? *11*
  • Je to opravdu zdivočelé, když Dejdar, který hrál ve "Zdivočelé zemi" svoji roli, zrovna podobně v současnosti prožívá tuto roli jako člověk, rovněž ve zdivočelé zemi a ke všemu tolik let po komančích..akorát v režii zase jiných "soudruhů"...
  • Já bych to nazval procitnutí ze slepoty.
    Copak není evidentní, že naše VIP celebrity hlavně herci a a zpěváci pokud nevelebí Havla a nenadávají na levici ( viz paní Holubová- ty blbý socani ) si v televizi a ve filmu neškrtnou.
    Někdy mám pocit , že Holubová múže klidně hrát Sněhurku a Klepl princátko, protože zase mají ten řádný kádrový profil. Nejvíc mě zklamal Svěrák o kterém jsem si myslel, že je vlastenec. Zbyl z něj jen vyžírka, který potřebuje kšefty a přitom nepatří ktěm, který by byl
    významně omezován do roku 1989.
    • Zmínil jsi Holubovou? Ta je naopak všemi pohádkovými režiséry vážená. Může totiž hrát ježibabu bez použití maskérny. A Bob? ten také neví čí je. Pro něj snad platí volby v Rusku, že? Oba jsou to ti správní koně šmírorejži Hře-bejka. Tedy *12* *12* že?
  • Martine, děkuji. Jsi skutečně charakter a vážím si tě! V této republice se najde dost lidí, kteří za tebou budou stát.
  • Toto je pouze malý vzorek prohnilého státu kterému se zde říká demokracie. Nejsem příznivec Dejdara ale Dejdar si alespoň uvědomuje, že volit cizáky je zaprodat se české zemi.
    • Ďábelská praxe - Václav Klaus a Miloš Zeman, politické divadlo v České republice viz zde :

      http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • Jan Hus o vlastenectví: "V této příčině jsou Čechové horší než psi a hadi, protože pes hájí lůžko, na němž leží, a kdyby jiný pes ho chtěl odehnat, bojoval by s ním a had lotikéž. Nás však Němci utiskují a zabírají úřady v Čechách a mymlčíme !" (Z kázání v r. 1401)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit