Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no Tak to je masakr http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/schwarzenberg-byl-obchodnim-partnerem-mrazka/
  • Dejdare tos posral
  • A jakou minulost máš Ty? Napiš o ní něco.
  • Pro svou rodovou fašistickou minulost.!!!!!!! *16
    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223 *
  • Martine, děkuji. Jsi skutečně charakter a vážím si tě! V této republice se najde dost lidí, kteří za tebou budou stát.
  • Řekněme to otevřeně: NEMÁME a pan bývalý předseda vlády na tom má lví podíl
  • Je to opravdu zdivočelé, když Dejdar, který hrál ve "Zdivočelé zemi" svoji roli, zrovna podobně v současnosti prožívá tuto roli jako člověk, rovněž ve zdivočelé zemi a ke všemu tolik let po komančích..akorát v režii zase jiných "soudruhů"...
  • Dejdar o sobě de facto řekl: "Jsem id.ot!"
  • A toto se Bočanovi a Stránskému líbí?!!!

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223 *10*
  • Bočan a Stránský jsou pacienti, myslím, že by se měli raději vrátit k hadrovým panenkám, což je lepší, než prznění drahých filmových pásů... *1*

    Schwanzenberk by se měl v první řadě přihlásit na logopedii, protože jinak budou muset při prezidentském projevu v televizi pouštět titulky, neb z toho jeho huhlání si málokdo něco vezme... *1*
  • Reakci na příspěvek uvádím ve srozumitelné podobě pro autorku: Kó ko ko ko dák, koko dák ko ko.. Kokoko dák, koko dák kokokodák ? Ky ky ry ký a šmitec slípko tupá!!!!!!!!!!! *1* Pokud jste nepochopili , nic se neděje. Je to ta Máňa co jsme jí lízli. *1*
  • Fašouni a komouši knihy pálili...
  • Ty seš taky velmi inteligentní, když sis všiml, že nejsme v Rakousku Uhersku.
  • Myslel jsem,že v demokracii existuje demokracie/už kdosi řekl,že průměrná inteligence se dá zmanipulovat,ale jsou i lidé inteligentní,kteří mají svůj názor a nevzdají se ho a já si toho osobně vážím.. *13* ,vždyť nejsme v Rakousko Uhersku.....?
  • Pro mne je důležité kam jí vyhodil. Doufám, že řádně třídil. Ono totiž tato kniha k ničemu jinému není. Horší bude kam roztřídit Svěráka.. *1*
  • Ani to ne. Spíše slípky z kurníku. *1*
  • A proč by se měl PO:SR:AT BLBOUNE BLBIČI? *12*
  • tak to je hodně nedemokratické........... *13* a vyhazovat knihu do popelnice.......... jenom za jiný názor......... ubohé.
  • Pana Dejdara jsem nikdy rád neměl. Ale dnešním dnem mu začínám fandit a pořádně. Je zajímavé, že trest mine každého, kdo je pro kníže. Že by v tom byly zase peníze a korupce?? Je ale také pravdou, že pro politický názor komunisté lidi vyhazovali z práce, stejně jako to nyní dělají pan Bočan a Stráský...že by starý zlozvyk???? Jo a také si myslím, že poškodit pana Dejdara pro jeho politický názor, či přesvědčení, splňuje znaky trestného činu. Co vy na to???
    Pane Bočan a Stráský, vy se vůbnec nestydíte????
  • Probůh kdo tě porodil ty spratku. Je to hrůza podědit po takové rodičce intelekt. Nic si z toho nedělej. My tě chápeme a věříme, že dostaneš najíst. Možná, že je to u tebe hladem. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit