Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je pouze malý vzorek prohnilého státu kterému se zde říká demokracie. Nejsem příznivec Dejdara ale Dejdar si alespoň uvědomuje, že volit cizáky je zaprodat se české zemi.
    • Ďábelská praxe - Václav Klaus a Miloš Zeman, politické divadlo v České republice viz zde :

      http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • Dejdar je jen jedním z hnízda pravičácké špíny. Teď sklízí to, co zasel. Že bude volit Zemana, to mu bude připsáno k dobru. Že však 20 let podporoval zlodějskou pravici a sehrál hlavní roli v tendenčně natočené politické slátanině, bude už navždy jeho přítěží. Herci a všichni umělci jsou jako korouhvička, otočí tam kam vítr fouká, nebo kde to sype více peněz. Je to opovrženihodná špína a spodina lidského pokolení.
    • No, alespoň si nemusí stěžovat na komunisty, ale také na své...
  • Jak si jinak Bočana jako režiséra vážím, tak zrovna Zdivočelá země je totální nevěrohodná kravina. Nikoliv příběhěm, ale hlavně provedením - výpravou, volbou herců atd. Dejdar se na tu roli podle mého názoru vůbec nehodil a Bočan se asi zhrozil, co se mu to začlo rodit pod rukama, tak využil tuto špinavou záminku. Ale je dobře, že se začíná mluvit o tom, že i dnes, stejně jako za totáče, můžete letět na hodinu kvůli politickému názoru. Mluvím z vlastní nedávné dvojité zkušenosti, taky me to pěkně nas__alo. Dnešní totalita je zákeřná v tom, že se tváří jako demokracie, ale nezapomínejme, že je to jen demokratůra, jak říkal Karel Kryl. Tímto mu vzdávám poctu, ten nám dneska chybí.
    • Tak za totáče to "letění na hodinu" nebylo tak snadné, to proběhlo jen ve dvou obdobích - po r. 1948 a pak 1968, ale tím to končilo... zato dneska to jde kdykoli průběžně...No já na tu jejich "Zdivočelou zemi" nekoukám, tak nemohu tvrdit co ajak, jen podle diskuze zde mám pocit, že jde o "normalizační seriál" a asi ještě strašlivější, než deset majorů Zemanů...no nevím, ale koukat se na kdejakou kravinu nemusím, takže nemám důvod ani jít pustit televizi...Stejně-máme asi 12 pozemních kanálů a jen na jediný z nich se dá koukat-ČT4 !!!
      • No ono asi ani teď to nebude tak jednoduchý. Ten serail, platí Česká televize z našich poplatků a na roli jsou určitě smlouvy, které, pochybuji že počítaly s tím že herec MUSÍ svů osobní život přizpůsobit i ve veřejném soukromém vystoupení podle scénáře či scénáristy.... Takže jestli to nebyla vyhrůžka k poslušnosti a ty dvě PAKA to myslela vážně Česká televize se pěkně prohne..
  • Je to ubohé, povrchní a pokritecké... Stejně jako celé jejich dílo a celá dnešní doba...
    Prostě komedianti, schopní i v jejich věku ztratit důstojnost, moudrost a nadhled...
    Kvůli nějakým volbám... :-)
    A nebo to jen hrají aby si předem zajistili popularitu. Dnes nevěřte nikomu a ničemu, zvláště pokud to vzejde z showbusinesu...
  • Je pozoruhodné, čeho jsou někteří lidé ve svém zaníceném, zaslepeném až fanatickém "fandovství" schopni. Mluví o prázdné hlavě či absenci rozumu a bezděčně demonstrují prázdnou hlavu a absenci rozumu vlastní. Je mi jedno, koho Dejdar či kdokoli jiný volí. Dokonce mne uráží, když mi to kdekterá "celebrita" v médiích sděluje. Považuji to za neúctu k voličům a navýsost trapný pokus o manipulacemi s těmi, kteří je nekriticky uctívají. Kdokoli vidí v nositeli jiného názoru či voliči protistrany nepřítele, není demokrat! A vůbec nepochopil, co je podstatou demokracie! Bez tolerance názoru druhého není, milí "demokradi", demokracie možná...
    • Víte, já už dnes přestanu odsuzovat ony fanatiky, kteří demolují ve své malosti stadiony a podnikají mezi sebou rvačky. Proč je odsuzovat když se do této kategorie (sice jinou formou) dobrovolně pasují i režiséri a i někteří herci. Jsou to rowdies České kultury. Pryč s takovouto svoločí, která si nezaslouží pozornost veřejnosti. Dietel sice musel být poplatný minulému režimu, ale to co natočil mělo hlavu a patu. Mnoho herců a režiséru by mu nemohlo ani čuchnout - no vždyť víte kam. Snad se jich dokážeme bojkotem zbavit. Jó hoši vstoupili do politiky a tam se pohybují na velmi tenkém ledě. Za svoje postoje musí nést zodpovědnost. Fandit sudeťáckému landsmančaftu bude něco stát. Já bez nich dokážu žít. Vy také? *16* *16* *16* *16* *16*
    • Asi to bude tím, že u nás není demokracie, neboť ta je možná jen tam, kde je sociální kapitál, tj. občanská společnost, malé sociální občanské organizace, které se slučují ve větší asociace atd. To pak vede k jiné společenské kultuře, mj. i toleranci jiných názorů, ale také ke kritickému myšlení a vzdělanosti ve společenských vědách u lidí celkově. U nás nic z toho v širokých vrstvách neexistuje a se současným politickým vedením jen tak existovat nebude, proto máme jen "demokratůru" pro ovčany. Každý posuzuje jen přesvědčivost politiků na obrazovce a zapomíná se, že přesvědčivost lze nahrát. Dokonce existují profesionální podvodníci, kteří jsou na ni mistři. Až konečně jednou začneme sledovat výsledky činnosti lidí, ne jen vystupování a co kdo říká (protože říká jen to, co by ostatní chtěli slyšet nebo jak by se on chtěl jevit sám sobě a pak dělá něco úplně jiného - obrana sebepojetí), tak se snad začne trochu blýskat na lepší časy.
    • Velice pěkně napsáno. Myslím si přesně totéž. Bohužel mnoho lidí je stále velice snadno zmanipulovatelných a za svoji "pravdu" by byli ochotni bez přemýšlení i zabíjet.
  • A také se mě nelíbí, když si nekdo zvolí pseudonym "kapitán nemo", když již existuje NEMO. Mohl by být ještě svobodník, desátník, četař.......... Může být i kapitán dle Verna. Ale já upozorňuji, že "kapitán nemo" není nemo ! Děkuji
  • Dejdara jsem považoval za rozumného. A on podpoří Zemana, komplice mafiána a zločince Klause.
    • Milá tečko. Myslíš si, že komplic mafiána Kalouska je lepší??
    • Karel je myslíš lepší než Miloš? Až Karel vrátí majetky sudetským němcům tak to zaplatíme všichni a platit budeš samozřejmě i ty *16* *16* *16*
  • Pane Dejdare, nebouráte mosty, citově Bočana vydíráte. I u Schwarzenberga si to žehlíte,
    prostě to umíte. Určiě, kdybyste byl již herceem v době natáčení Zemana, rád byste vzal roli i tam. Ani jeden seriál se mi nelíbí. Jsou to oba blbé, politické, zjednodušující plakáty. Teď volíte provařeného bolševika Zemana ! Vy, pane Dejdare přežijete vždycky !
    • Celkem souhlas, akorát co je na Zemanovi bolševického, to nechápu. Vždyť ti bývalí "bolševici" nám právě dnes vládnou, nebo ne?
      • Ze Zemana to bolševictví nikdo nevydrhne ani sidólem !
  • Nesouhlasím s tím co se mu stalo, ale přeji mu to. Umělci dokazují, že jsou prodejní za každého režinu. A´t se ho teď zastanou ti "které pronásledovali" komunisté !!
  • Mě to připomíná, že Marta Jandová řádila na horách s přítelem. A seklo jí to! Je to téměř stejné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit