Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Bruselu by mohla lítat na koštěti.Často se ptám jestli ta baba umí něco jiného než nadávat a hádat se. *4*
  • Kobyla zas šilhá po rohliku.
  • Nemyslím si, že by na názory paní Němcové a ODS byl Brusel zvědavý. A na ty její bílé halenky povětšinou s fiží taky tak. Neuspěla doma, ráda by se předvedla venku. Ať se stará o své zdraví. *9*
    • Myslíte vážený duševní, že ano.
      • Mladý muži, reagujete na příspěvek "mámy". Tedy "vážená". Ale jinak souhlas. *15*
  • Kam se to tele neustále cpe? Měla by se věnovat vařečce nebo prodeji knih, tomu možná rozumí. Jinak dnes potvrzuje to, co platí: čím větší bulík, tím větší sebevědomí.
    • Prodávat knihy v dnešní době, kdy je díky ODS v čele s touto slepicí navýšené značně DPH a proto bankrotují jednotlivá knihkupectví ježibaba Deutschlandová dobře ví a proto se žene stále po politické funkcí, aby mohla dojit ze státního vemene a nebo EUrovemene. Doufejme, že se nenajde dosti ovcí, které jí to umožní.
  • Největší honibrci musejí mít pokoj jen pro sebe,viz. Jágr
    PS.do diskuze s českým hokejem tento můj komentář nešlo vložit! pravičácká cenzura *1*
  • Tahle nádoba nenávisti a samostředná demokratka která nenávidí minimálně polovinu národa kvůli jejich politické orientaci, no nevím.
  • Opravdu hrůzná sestava se cpe k EUkorýtkům.
    ANO - má starého kádra s máslem skandálů na hlavě jménem Telička.
    Okamura nasadil Samkovou která prchla z potápějící se TOP 09.
    KSČM - nasadila flákače Ransdorfa který se řídí heslem: bez práce jsou tučné koláče.
    Strana která se na puse zastává bědného lidu si tam dá darmošlapa - fakt trapné.
    Pro mě tak jediným přijatelným zůstává Keller. Socany nesnáším ale u Kellera
    mám jistotu že tam nebude zbůhdarma zahálet nebo zastupovat různé lobby.
    • Jediná kvalita je Keller a to bych jinak ČSSD hlas nedala.
  • Typická ču.ka, která větří, že ODS v politice končí nadobro, tak hledá trafiku. Kopnout do řiti by jí měli. *12*
    • Ona té straně chce zatlačit oči!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit