Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/pravda-o-bombardovani-160429.htm  

 • Česká republika prodává politiky-amatéry Číně a Dubaji. MZV ČR prodalo za šest let do Číny a Dubaje 97 politiků-amatérů za celkem 2,7 milionu dolarů. Politiků-amatérů je v zemi přebytek, odstřel ale zakazuje mezinárodní dohoda. 

  Výdělek plánuje vláda použít na financování programů na výstavbu psychiatrických léčeben pro takto duševně nemocné jedince.

  Podle ministra zdravotnictví ČR pana Mgr. A. Vojtěcha v prodeji šlo o politiky-amatéry se dvou až tříletou praxí. Jednoho politika-amatéra země prodala za 13.500 až 41.500 dolarů. Postarat se prý dokáže o 5.000 politiků-amatérů, nyní jich zde ale žije 8.500. Nejen Česká republika, ale i Zimbabwe, JAR a Namibie usilují o zrušení zákazu odstřelu politiků-amatérů a chtějí změnit dohody tak, aby mohly prodat zásoby lidového masa do zemí, kde kanibalismus stále přetrvává.

 • Absurdita na Ruský způsob, je to jako bych někomu vyrazil zuby a on by mě měl zaplatit to že jsem to musel udělat a navíc ještě odškodné  za morální újmu.  Takže pokud by to tak bylo, pak by muselo Rusko zaplatit Německu za náklady když jej napadlo a za zničené zbraně a lidské životy a majetek. Toto by se Rusům asi nelíbilo.

  • KIMCID

   No on je to názor pár pomatených poslanců RF tak bych to zase neviděl tak černě .jen tiscali zase dělá z komára, velblouda.

 • Bylo by načase říct je po válce a dost a Rusko přestože je nástupnický stát SSSR nemá nárok na jakékoliv reparace neb v 2 sv.válce bojovali všechny národy SSSR!!!No ale když můžou vnášet požadavky Němci odsunutí z Československa proč by to nezkusil línej Rusák pro kterého válka začala v r.41 neb před r.41 sám byl agresorem po boku Adolfa.Divné dějiny se začínají učit.

  • To martinko:

   Souhlasím až na malé zpřesnění: ti "odsunutí Němci" byli Čechoslováci, kteří byli brutálně vyhnáni ze země svých otců. A čím se provinili? Tím, že měli německou "národnost". A proč měli německou národnost? Protože jejich mateřským jazykem byla němčina.

   Např. z Brna museli jít pěšky, staří, mladí a kdo nedošel... Ve vesnicích, kterými procházeli, nesměli lidé ani podat sklenici vody dětem... Pamětníci vyprávěli děsivé věci...

   Asi 6 milion původních obyvatel ČSR mluvily nejvíc česky, něco přes miliony mluvily německy a pak menší počet mluvila slovensky, maďarsky, východniarski, rusínsky, polsky.

   Např. ve Švýcarsku se mluví německy, francouzsky, italsky a rétorománsky a všichni jsou Švýcaři.

   • josef.chmela

    Ono je to zase trochu jinak. Byli odsunuti Němci, kteří se hlásili před válkou a za války k Německu. Ostatní odejít nemuseli, když nechtěli. Osobně jsem znal Němce, kteří mohli zůstat a v pohraničí (na Děčínsku) zůstali.

    • Byli odsunuti ti obyvatelé československé kotliny, kteří se přihlásili v letech 1935 a v letech dalších  k německému/maďarskému státnímu občanství a toto přijali. 

     Tím pádem v naší zemi - jako cizinci - neměli co pohledávat! 

     Nota- bene v zemi, jejíž ekonomika stěží stačila k uživení skutečných Čechů a Slováků. 

     Polská menšina ovšem - to byla kapitola sama pro sebe!

     • Ono po připojení pohraničí k říši a následně po vzniku protektorátu museli být německy mluvící obyvatelé Němci a tedy říšští občané, jinak by jako "zrádci" fýrera a říše skončili v koncentráku.

      Ten tzv. "odsun", správně vyhnání, deportace bylo svinstvo non plus ultra. A skrček Beneš, který udělal za podpory Stalina se za to jistě smaží v pekle. 😠

      • viz níže , dnes platí po bitvě každý generál a neposuzujte dějiny jen dnešním a hodně vnucovaným pohledem , třeba Američané v rámci těžby mozků z Německa a Japonska po válce zcela zapomínají na to co se dělo i jejich vojákům a Velký útěk není žvást ,"a kolik jich bylo raněno z těch co byly střeleni na útěku"a pokusy Japonců - se neodehrávali na Sovětech .Politické rozhodnutí o odsunu padlo od Spojenců a díky tomu máte v Evropě zatím mír.Jeden pán s doutníkem řekl a platí to dodnes chcete v Evropě mír tak v srdci musí být jeden národ , a dodal bych nerozdělený nábožensky ,neb to dokáže větší svinstvo než nacionalismus viz.Irsko na severu a to v zemi která se holedbá nejstarší parlamentní demokracii a monarchií zároveň.

      • KIMCID

       Jdi to říct prosím rodinám těch 340 000 obětí československého národa.Němci mají kliku že byly pak jen vyhnaný ne zabitý.

       • Reakce na příspěvek:

        Přesně tak, těch se také nikdo neptal zda byli ve válce nebo po ní a z hlediska dějin protektorát ve válce s Německem nebyl ,takže šlo o genocidu obyvatel na obsazeném území a to by dnes v Berlíně či tenkrát Bonu  neradi slyšeli ,ale na věci to nic nemění!!!

  • KIMCID

   Prvni agresor byl hlavně polák a to přimo na naší hranici

 • Rusáci by měli platit miliardy dolarů za ta zvěrstva v r.68, z paměti pamětníků  se to znásilnění ČSSR rusáckými vojsky ještě nedostalo! Co ty na to, ožralý Zemane? Požádal jsi Putina o kompenzaci, zbabělče?
  • wendy2

   Milej zlatej hochu, sedni si zpět do školy (pokud tě neučili lži, jak vše je růžové a pravdo/láskove) naše republika prosila Rusko aby vyhnali Němce a ti je za takové ztráty lidských životů svých vojáků vyhnali, kdyby to neudělali, pochcipali by jsme tady jako Poláci a Ukrajinci.... A také jedna důležitá věc, pominu Mnichov 1938 a zradu spojenců ale znova nás hodili Stalinovi v Jaltě 1945, tam se mocnosti dohodli že ČR bude součástí východního bloku. To co ruští vojáci dělali, je všeobecně známo, nedělali to jen v Česku a pokud jim to bylo dokázáno, zastřelili je. Rok 1968 mohl dopadnout mnohem hůř a měli jsme z prde..e kliku že to dopadlo jak dopadlo (podívej se na internetu co se dělo v Maďarsku). A kdyby to někoho v 1968 zajímalo (Američané byli cca 500 km základnu v Berlíně) a chtěli pomoci, tak mi věř že by pomohli. Ale zájem nebyl!  Tak že, ať se ti to líbí nebo ne, jsme dobite území, rozdělené Jaltskou dohodou v 1945 Ruska. To že neuplatňují nároky, to je otázka jiná. My jsme si je sami do Čech pozvali, rsp.zadali o pomoc.


   • josef.chmela

    Ve škole by mu moc nepomohli. Tam se učí, že nás Hitler přišel osvobodit od hrozícího bolševismu a SSSR nás od roku 1945 okupovalo.

   • JO a když bychom přijali pomoc Moskvy tak víš jak by to dopadlo?Prostě vám bolševíkům to je hned jasné jako když Semelová chválí ruský kriminální kapitalismus, prostě v hlavě máte rudý ssraččky i kdyby to byl nacismus s kapitalismem dohromady ,hlavně že je to z Ruska či nově z Číny(dle Hradu),a v podhradí se ozve hlas v okamžiku kdy Rusko či Čína kývne na dotace Agrofertu.

    • josef.chmela

     Vám tzv. "demokratům" je také hned všechno jasné. V hlavě máte demokratické sr..čky a i když všechno smrdí a je to zadělané, protože je to z USA a EU tak je to voňavé a čisté, správné a pravdivé. Jste maximálně podporovači terorismu v podání USA a schvalujete jejich agrese a imperialismus. Na každého však jednou dojde.

     • honzas

      Na rusáky brzy dojde,to si piš,rudý švábe.

     • To není pravda , ale ten západní systém přece jen více dbá na názory obyčejných lidí , ale nemá  cenu to vysvětlovat příznivcům komunistů či fašistů , třeba agresi NATO vůči bývalé Jugoslávii nikdy schvalovat nebudu , to je o té svobodě myšlení a té se zastáncům totalit nedostává.

   • pavel.zajda.7
    Naivko, Stalinovi nešlo o to osvobodit nějaké Československo a jeho lid, ale porazit Německo a  zabrat co nejvíce Evropy! A za  zločiny 2.světové války může Stalin i Hitler spolu stejnou měrou.
    • Pakt Molotov-Ribbentrop

     A za to, že jsme po WW2 spadli do ruské řiti, za to může z velké části E. Beneš. Ten hlásal, že CCCP pod Stalinovým vedení kráčí k demokracii a ČSR se podle něho mělo stát jakýmsi "mostem" mezi východem a západem. Dokonce jsou indicie, že Beneš byl Stalinovým agentem.

     • KIMCID

      Lepši pakt byl Německo- Polský a úplně ten top pakt byl ten co se jmenuje Mnichovská dohoda

      • josef.chmela

       Dobré byly i obchodní vztahy USA a nacistické Německo.

   • pavel.zajda.7
    Naivko, Stalinovi nešlo o to osvobodit nějaké Československo a jeho lid, ale porazit Německo a  zabrat co nejvíce Evropy! A za  zločiny 2.světové války může Stalin i Hitler spolu stejnou měrou.
  • KIMCID

   Můžeš přesně vyčíslit?

   • wendy2

    😂😂😂

 • Rusko anektovalo Krym? Pche, to nic není, Česko anektovalo Moravu 1949 zrušením zemského zřízení a současný pokrytecký režim, přestože má plnou hubu jakési demogracyje a svobody, v oné bolševické praktice pokračuje. Stále probíhá odnárodňování Moravy. Jak by se Česku líbilo, kdyby všechny města v něm byla označována za ruská nebo německá města a všichni lidé doblba označováni jako Rusové nebo Němci? Než začneme vyřvávat o chlívu u sousedů, nejdříve bychom si měli uklidit na vlastním dvoře.....😉

 • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví".

  to se vědělo už v 19.století a stále se to potvrzuje.

  • KIMCID

   Ano že jsi zabržděný a tvůj mozek je v 19.stoleti to víme.

 • tak je to správné, Ruský Krym je pořád Ruský a tu dobu co tam Banderovci rabovali je potřeba proplatit

 • Nerespektování práva je běžný jev říše zla.To je vzor pro naše Blahorodí na Hradě.
  • KIMCID

   Ano Izrael i Turecko jsou nám příkladem 😁

  • Myslíš toho ruského prostituta Ovara? To je to Blahorodí? Fujtaybl.
   • KIMCID

    Ano myslí tebe

  • josef.chmela

   Nerespektování mezinárodního práva je běžný jev teroristů z USA. To je vzor pro naše rektální alpinisty z pravice.

 • Kdypak nám Putinchanát zaplatí za vykradený uran? No, prý to byla válečná kořist, za osvobožděnije. 😯To je ta východostepní "logika". 🤮

  • josef.chmela

   Jsi zase vedle, tak jako vždy. Rusofobie ti zatemňuje mozek. Za uran jsme dostávali mimo jiné plyn, ropu a železnou rudu.

   • Pleteš se. Jemu už není co zatemnit.....😀 V hlavě tma, duto, prázdno.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit