Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..ach jo! Uprime - kdo z nas by si pomyslel pred temi relativne malo lety ze nakonec dojdeme k poznani ze pres vsecky ty fronty, zakazy cestovat, zakazy jine nez oficialni kultury.. kdo by v tom r.89 uveril ze je to z blata do louze, a to pekne spinavy louze? ja teda ne, ale kdyz to tady ctu tak musim rict ze nejhorsi prispevky jsou ty od priznivcu pravice - arogance, vyhrusky, urazky.. nic konstruktivniho.. takhle si ale ztracene sympatie od zklamanych a povedenych nelze ziskat zpet.. ano ja take uvazuju o volbe KSCM.
  • Nemám slov k tomu, že KSC získala mnoho hlasů. Strašně se zapomíná, že komunisté popravovali zavírali. Děkuji
    • Je to hodně nafouknutá bublina. Každý režim si hlídá svoje. Tento si hlídá zloděje. Budu volit komunisty
    • Jestli se dříve "kapitalisti" a "rádoby demokrati" chovali tak, jako nynější ODS, TOP09, VV a spousta jiných stran, se ani nedivím, že KSČ v padesátých letech nechala někoho zhoupnout na šibenici! Dnešní rádoby demokrati v čele s ODS a TOP09 by si to zasloužili taky! Za rozkradení státního majetku, za ožebračení cca 80% národa!
      Do roku 1989 jsem KSČ (tehdejší vládnoucí strana), tak já jsem opravdu nemusel, nebýt v čele po roce 1985 Milouš Jakeš, ale někdo mladší, mohl tehdy otevřít hranice, nechat podnikat malé a střední podnikatele, jako jsou třeba: servisy automobilů, opravny TV, praček atd., kdo by měl na to peníze, měl dostat šanci koupit, nebo otevřít si klidně jakýkoliv obchod, jenže pan Jakeš byl, na to jak byl vzdělaný, velice hloupí, toto se nakonec jemu a celému státu nevyplatilo, jelikož, když se chopil moci Klaus, tak bez zákonů spustil divokou privatizaci! Nevím jak kdo z vás ostatních, ale já jsem to předpokládal, že dojde k velikým zlodějnám!
      Je přece více než jasné, že když na danou věc v ČR (nebo v tehdejší republice) nejsou patřičné zákony, že dojde k obrovské zlodějině!
  • Budu volit na 100% KSČM! Horši to už v této republice být nemůže, a pokud by se opakovaly léta padesátá minulého století, tak jenom dobře, páč zloději, defraudanti patří opravdu na šibenici!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit