Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojím, bojím. *9*
    • jen se boj hajjzle,asi víš proč...
      • nešišlej tady a dej si vepřový maso
      • nechceš spravit fazónu na držce nebo se ti srazil turban....per jej příště na 40
      • Proč mi nadáváš, Hasane? Bojím se o děti a všechny nevinné lidi v matičce Praze a všude ve světě. Bojím se nenávistné agrese, která plodí zase jen agresi. Jsem proto u Tebe "hajzl" ? Asi jsi mne špatně pochopil, jinak bys to nenapsal. Přeji Ti šťastný a mírumilovný rok 2014, jako ostatně nám všem.
        • Praha a Brno jsou největšími semeništi sionistů v Evropě a proto se asi mají lidé čeho obávat.Alláh si nenechá zabíjet své syny bezdůvodně....
          • aláh mi může vylízat (.)
  • at žije izrael.pašaci.
    • Že by to už konečně začalo?
  • Tolik hnědého bahna či hnoje se hned tak nevidí. Hlasatelům antisemitismu a jiné nenávisti však evidentně uniká, že černá můra terorismu už vstoupila i k nám. Výbuch v pražském bytě dozajista vzbudí pozornost. Je jen otázkou času, kdy k tomu dojde na veřejnosti (na nádraží, v tramvaji či metru).
    • tedy kdybys mel pravdu , budeme kolemjdouci vsichni . Po vzoru hrdineho Stalingradu , kde se lidi boji nastoupit do MHD a radsi chodi pesky.
      • Volgograd, uvažajemyj tovarišč, oo izvinitě, uvažajemyj gospodin, uže nět nikogo Stalingrada, imějetsja Volgograd
        • Pišto, hloupý cikáne, nechlub se svou prachmizernou ruštinou , a k tomu ještě s nejblbějším obsahem, Piš to raději cikánsky, bude to srozumitelnější..tedy pro vás , cikány...
        • stalingrad sokoliku udatny. For ever.
  • No-to je jasne,kdo za tim stoji:Priznivci KSC(m).Ti to zaranzovali,aby to padlo na MOSAD.
    Jenze,kdyby toto zosnoval MOSAD,tak by pan velvyslanec sotva prezil.
    • Cítíš se dobře, nemáš halucinace?
      • Not si přece musel na Nový rok zabučet.. aby mu to šlo i po celý rok 2014 alespoň jako loni..*1*
  • a jsi li žid tečko,tak bud lepší než tvoji soukmenovci a poslouchej slova vámi zavražděného spasitele-nepokradeš .....a začni hledat chyby prvně u sebe samého a žida svého bližního
    • To Karel: já jsem člověk, Evropan a Čech. Jsem samostatný svobodný občan a tak žádné "soukmenovce" nemám a nepotřebuji. Chyb mám hodně jako každý a když je objevím tak se je snažím odstranit. Za Žida se nepovažuji a není mi známo, že by tak činil některý z mých předků. Ani hebrejsky neumím, bohužel.
      • Nelži tajtrlíku, jsi kikán, proč se k tomu nehlásíš??
    • je dnes indisponovan a rozrusen , omluvte prosim jeho scestna prohlaseni. V casnych rannich hodinach omylem sezral nekolik , jak se domnival chlebicku se sardelovymi ocky. Ve skutecnosti to byly obrizky a to jeho a podobnych klestencu. Ted je z toho v soku a mele z cesty v horecce. Temer blouzni , tedy vic nez obvykle.
  • tečko,ty obřezaná nulo,to co zde píšeš jsou bludy.žid je největší zlo,jaké mohlo tuto planetu postihnout a to jen pro svoji loupeživou náturu-motto žida je krást,krást a zase jenom krást.NEJSEM NÁCEK a odsuzuji jejich řádění stejně tak,jako zlodějiny židů.Ale náckové pustošili Evropu jen šest let,židé pustoší tento svět už dva tisíce let.Nestačilo jim podle zavraždit svého krále,který je přišel vykoupit,proto jej za jeho dobrotu zavraždili....To udělá tečko jen žid,nikdo jiný toho není schopen.Trochu čti a vzdělávej se,koukej kolem sebe a přemýšlej,pak to třeba v tom svém mozku pochopíš.Jen žid,pokud mu je řečena pravda do očí,nemá jiný argument než nácek nebo islámský fundamentalista.Ale pamatuj,ZLODĚJ VŽDY JAKO PRVNÍ KŘIČÍ : chytte zloděje,že tečko?? *1* a zlo,které židé rozpoutali na této zemi po vřraždě Ježíše Krista,plodí zlo nejen proti nim samým...
    • Zajímavé, MEIN KAMPF kříženej s Biblí v podání psychopata, to tady už dlouho nebylo. Smrt zůstane vždy smrtí, je hnusná a málokdy spravedlivá. To ty ovšem ve své úchylnosti nemůžeš pochopit, vždy si o ní jenom četl anebo si ji viděl ve filmu.
      • Medvěde Kuličko třes se,Vasil už má nabitou kulovnici *1* ..ani máma Barbora ti nepomůže *1*
  • Marné nakaždou svini se vaří voda.To se jim to pakáži palestinské machruje když odpalujou rakety nebo nosi vestičky s dynamitem.A najednou tady mají ochutnávku in natura jaké to je když někdo nečeká a dostane.Pokud se nikomu z našinců nic nestalo tak je to takové pedagogicky výchovné pripomenutí slusného chování.
    • Buďte klidná. Nikomu z vašich se nic nestalo. V okolí není žádná Synagoga.
  • Židé mají již ve svém Talmudu napsáno, že jsou národem vyvoleným a tudíž nadřazeným nad ostatní, což je naprosto nepřípustné. Dali si to tam sami a podle toho se tisíciletí také chovají až na jisté výjimky. A od toho se prostě odvíjí naprosto všechno. Prospělo by jim do Talmudu vložit místo této věty větu z naší pohádky o Pyšné princezně - Nad nikým se nikdy nepovyšuj a před nikým se nikdy neponižuj - ševče - tedy Žide.
  • Pro nácka Karla: Židi se po staleltí stávali cílem nenávisti a útoků, protože dokázali dužet při sobě a zachovat si svouji víru a svůj styl žitovota. Navíc svou inteligencí zpravidla převyšovali nežidovský plebs. A to vedlo k závisti a občasným protižidovským pogromům, které vyústily v nacistický holokaust. Jakou malou ukázku zadostiučinění se mezinárodní společenství rozhodlo umožnit znkovu vytvoření izraelského státu v místech, kde před tisíciletími existovala kde se ve 20.století nacházela pustia, v níž se proháněli palestinští nomádi. Židé začali zemi vzdělávat a z pustiny se brzy stala kvetoucí zahrada. Když palestinští hadráčtí lenoši a povaleči uviděli, co z té pustiny Židi dokázali vytvořit, tak msto toho, aby se připojili a praovali jako jejich židovští sousedi, tak se jich zmočnila závist a postihly je loupežnické choutky a začali vykřikovat, že je to "jejich" země. A to je pokračování zla.
    • me se to take casto stava , to nic. Jen ze ten jeden je vic nez trefnej. Dluzet . Zidaci nic jineho po staleti neznaji nez smelit s penezma druhych. Takze se ani nedivim reakcim jinych nabozenstvi.
      • No jo, dvakrát měř a pak řež, jak praví dávná moudrost. Ono to chce po sobě si to přečíst. *4*
  • Židi si nehrají s výbušninama a nevyrábějí bomby proti civilistům.Pan velvyslanec neexistujícího státu Paletina si zřejmně vyráběl doma bomby a bouchlo mu to v ruce.Tedˇto budou chtít někteří přátelé Palestnců hodit na Židy nebo na Rusy,To je úplně jasné.
    • Nebo spíš si dobře usral a pak si zapálil čibuka
      • opravdu oduševnělej příspěvek ty trotle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit