Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umělci už jistě mají připravena nová vystoupení na tribunku pod Koněm.Třeba vyhlášená prsatka  Čvančarová se zas může demostrantům hluboce uklonit.Ta pitomost se jí moc moc povedla.A co to jako mělo znamenat?Že děkuje uřvané lůze, když si přišla zahulákat?Nebo osobní poděkování křiklounům?Hloupá je na to dost.

  • vanhorne

    "na každou ... se vaří voda."

    Jana Mayerová je v žádosti o padesátimilionovou dotaci uvedená jako hlavní kontaktní osoba. Jako místopředsedkyně představenstva a následně místopředsedkyně dozorčí rady firmy Farma Čapí hnízdo se starala o zajištění projektu a marketing. Podle policie v žádosti o dotaci úmyslně uvedla nepravdivé informace nebo některé informace zamlčela.

    Zatim to bohuzel vypada tak, ze na nektere vyvolene se voda vari v zaruvzdornem hrnci tak, ze je jenom vlazna. 

  • Každej havloid je bolšán hlupáku!

  • Píšete nesmysle, ale to o vás dávno víme...

  • Vždyť píšu havloida!

  • Spíše na každého bolševika...

  • KIMCID

    už se těšíme až se dovaří na tebe

  • Proč reagujete na můj příspěvek, aniž byste ho četl?

    A dobu porevoluční jste abstrahoval proč?

    Vizte například https://regina.rozhlas.cz/sledovala-vas-stb-nahlednete-do-svazku-7308290:


    Zjistit, o kom státní bezpečnost vedla záznam a koho sledovala - to
    mohli lidé v Archivu bezpečnostních složek v Braníku v rámci Dne
    otevřených dveří. Nahlédnout mohli i do spisů, které StB vedla na známé
    lidi. Vypravila se tam reportérka Lída Křesťanová. O návštěvu archivu byl značný zájem.  „Jsem překvapený, jak to bylo všechno propracovaný,“, říká
    jeden z návštěvníků. Další paní zase zastává názor, že je lepší nic
    nevědět: „Určitě bych něco našla, ale nechci to vědět.“


    Když chce někdo v archivu pátrat, může přijít kdykoli. Při hledání
    mu pomůže Romana Glendová: „Podle žádosti zadáváme jméno a příjmení.
    Najdou se nám různé databáze a pak připravíme tzv. lustrační výstup.
    Kolegové v archivu pak vyhledají jednotlivé materiály.“


    Jak přesně postupovat, najdete na webových stránkách archivu.

  • Na každýho havloida se vaří voda!

    Bůůů, bééé

  • Tondo, zdravy rozum...?

    No nazdar...

  • Moc nejásejte, kobliháři. 'Všeho do času, na každou ... se vaří voda.

  • POZOR. UWAGA. ACHTUNG.- Tyto příspěvky reagují jen ti co jsou internetově zdatní.

    CO ta tichá většina dlouhodobě? Tak třeba by ministerstvo kultury a zdravotnictví mělo chtít na RRTV , aby učinila kroky k záměně pořadí  programů u tv- stanice PRIMA. Nedělní PARTIE za Divošky (nebo Prostřeno)-vědecké osvětlení- sociologie dne . Na adresu všech vysílajících televizí(anténních),je plno pokladů kinematografie ,které-dělníci tvořící týdenní,měsíční program zřejmě neznají.Pro větší rozhled :

    FC VENUS, Vesnice(the Village), Třetí na řadě(Turno),Vášeň lásky(Passione d amore), Tři králové

    (Les Rois Mages), Cesta kolem mé hlavy(ČSR-1984), Sex appeal(USA 1986), Jay a mlčenlivý Bob 

    vrací úder(USA_2001). Sissi a Yetti(kreslený pro dospělé)

    --Diváckou obec okolo přístroje televize chápu jako ti co nechtějí program ze záznamu(DVD,PC)

    a upřednostňují communio téma (podání-prezentaci).....................Co dodat více,oproti výkřikům mnohdy

    bez souvislostí na CHATech na internetu (ženy je možné pochopit, ale ostatní, také ty nekulturní přezdívky)

  • Tak to vidíte chvílaři.Tolik času jste věnovali hulákání v ulicích.A co bylo těch veselých scének v TV zprávách.A vypravených zlostných autobusů do Prahy.A jak se předváděli na chatrné tribunce umělci II. a III. kategorie. Jak si trapně zaburácel ten co natočil Kolju.Jak se nějaká bezejmenná herecká šmudla uklonila Václavskému náměstí.Slovem komedianti.Je třeba najít nového nepřítele.Ať je i ve Zprávách veselo.

  • Umím si to přeložit, ale "nerozumím". Té protičeské rétorice fakt nerozumím. A jen doplním, my jsme střední Evropa. Ne východní, ne západní. A převážně Slované. Podle kultury, tradic, jazyka a zvyků...od dob, které jsou již historicky doložené. Co bylo před tím, to je už otázka, která ale není a nebude asi nikdy zodpovězena. Není na základě čeho - písmem naši předkové v té době asi neoplývali. A tak není, o co se opřít. Mně stačí období se startem doložitelných událostí z doby Velké Moravy, se vším, co to přineslo.  Ty se stále vymezuješ těmi "čecháčky". Ale kdoví, odkud máš své geny. Které převládají a zda ne právě tebou tak opovrhované ty "východostepní". Někdy to je možné trošku přiblížit, přes krevní rozbor haploskupiny otce a částečně matky. Někdy ne. Ale ty ses narodil tady. Předpokládám českým rodičům. Já už to mám jinak. Ale je mi docela jedno, kdo byl můj praprapradědek. Snažím se ctít zdejší předky. Slovany, a to s nimi nemám mnoho společného. A když, tak minimálně. A krev není voda, Germány, bůh ví proč, nemusím.  Podvědomě. I podle "historických událostí" mých předků. Nicméně, tady jsem se narodil a tady taky pravděpodobně umřu. Tak proč bych měl kopat proti zemi ve které žiji? A kde je už moje potomstvo. Ty to děláš stále. Vlastně, reptáš a brbleš jako typický  "čecháček". 😈

  • No, Masaryk byl vůči Slovákům silně vyhraněný. Dá se říci, že je až nenáviděl. A považoval za jakési podlidi. A tomuto přitakával i E. Beneš. Za to je tehdejší Slováci neměli rádi. S přesahem času dodnes. Ale stále mi chybí ta země, která ti je blízká. Když ne ta s čecháčky.  😈

  • vanhorne

    "Mají fýrera, který je vodí za ručičku,"

    Ten na to nepotrebuje ani jejich rucicky, jemu staci strcit do vrecka koblihu, vyrazit na spacir a sebehne se toho tolik, ze je to jako procesi na Svaty Kopecek. Neco podobneho jsme zazili v Italy v lagru. byl tam mezi nama jeden profugo, ktery tak chytal psy. Jednou za 14 dnu vyzebral u reznika sunkovou kost a s tou v papirovem sacku vysel z lagru na ulici a kdyz se sebehli vsichni psi, vybral si toho nejtlustciho a zatahl do lagru. S jeho kumpanama toho psa pak upekli a sezrali. 

  • vanhorne

    "slzičky vzteku se valí po rypákách"

    Na osuseni slzicek se pouzije Kleenex3Ply. Na rypaky umastene a upatlane koblihovou marmeladou, pomaha dratenka na hrnce, ale i ocelovy rejzak se hodi.

  • vanhorne

    "jak píší Číňané na internetu "

    Very jednoduse, musis zmenit keyboard a language to chinese in Control Panel. Jestli to nezvladnes, obrat se na Hradni odborniky, tam ti to daji do richtigu a jeste ti daji stovku do kapsicky. Kdyz se prihlasis do rychlokurzu Chinese Simplified PRC, daji ti tech stovecek 5.

  • vanhorne

    "Take by se dalo rict"

    starosti o rodinne prislusniky, mozna ma hyperactive decko a to neuhlida ani cert, tak se nediv, ze se boji aby se mu neco zleho nestalo.

  • josef.chmela

    Možná, že umím více jazyků než ty a možná, že mám i vyšší vzdělání a také se nepletu do politiky ale nepíšu tu stále ty stejné kraviny jako ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit