Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať by rozhodnutí žalobců bylo jakékoli, tak se to nebude babišobijcům líbit. Když není obžalován, tak pláčou o tom, že to sice asi není trestné, ale že to co udělal (a s ním přesně stejně stovky podnikatelů u nás a desetitisíce podnikatelů v Evropě) je nemorální, neetické a bůhvíjaké ještě. Pokud by obžalován byl, tak budou ječet nadšením jak se ukázalo že měli pravdu když říkali že spáchal zločin (i když by to ještě neprošlo soudem). A hlavně s nimi lomcuje vztek, že ať dělají co dělají, tak ANO stále má kolem 30 procent.
  • "Babišobijci" udělali Čapímu hnízdu takovou reklamu (denně několik hodin v radiu i televizi, na internetu i ve všech Bakalových tištěných mediích), že umístění reklamy na Čapím hnízdě je tak efektivní, že by se mělo platit ještě dráž než těmi 270 miliony.
  • Opozice (hlavně TOP09) - a pracovat?

    Natož - normálně?

  • KIMCID

    Tak že celá vláda a opozice začne už normálně pracovat?

  • Státní zástupce reflektoval zdravý rozum v této společnosti...

  • My ti na tvoji pravdu kalime, Sajmone. Jsi v hajzlu, hnupe...


  • Ale no tak, Pepo, jen klid. Samozřejmě je třeba udržovat dobré a rovnocenné vztahy s každým, i s CCCP nebo Čínou. A že jsem psal německy? To byla odpověď Tiradorovi a ten tomu jistě rozumí. Jestli neumíš německy a tolik Tě zajímá co jsem napsal, mohu Ti to přeložit. 🙂

    No a jestli jsem pro smích? Pamatuj, že smích je zdravý a tak bys mi za to měl poděkovat. 😍

    P.S. Čínsky neumím, ale docela by mne zajímalo jak píší Číňané na internetu ty své znaky. 😯

  • Ale proč tolik žluči, já jsem se nikdy do politiky necpal, živil jsem se vždy vlastní prací. A pokud se mnou nesouhlasíš, máš samozřejmě právo na svůj vlastní názor. A jestli si myslíš, že ten rádoby Führer je ten "pravý"...

  • josef.chmela

    Čechy patří Čechům a je nutné udržovat přátelské a obchodní vztahy s každým. A nemysli si, že když tu budeš psát německy, že z toho tady ostatní padnou na zadek. Nejen ty tady umíš více jazyků a nikdo se tím nechlubí.

    Na druhé straně tě tady stejně nikdo nebere vážně a jsi tu se svými příspěvky pouze pro smích.

  • josef.chmela

    Raději Babiše než 1000 takových "duchaplných" občanů jako jsi ty. Více se jich tady nemůže vyskytovat. To by odporovalo zákonům přírody a ČR by už dávno, jako stát, neexistovala.

  • pan Masaryk spustil nekončící bezprecedentní kolotoč kradení v naší zemi, nazývalose to pozemková reforma a fungovalo to tak, že se jedněm ukradlo a tgm užíval..no, ale levičáci tady mají většinu www.crsdejvice.cz


  • Jak se rika - bozi mlyny...

    Vsak ona voda take dosahne bod varu...

  • Lieber Freund Tiraror, es tut mir leid, aber mein Heimatland ist hier im Böhmerland. Und das Böhmen liegt und mit seiner Kultur und Vergangenheit gehört zum Europa und nicht zu den östlichen Prärien. Und daher brauche ich auch keine Führer. Verstanden? 😍

  • Ale nehapruje. T. G. M. byl skutečná osobnost, vzdělaný, morální, skutečný symbol naší země. Ale s tím "čechoslovakismem" se mýlil. A ostatně to ani nebyl jeho výmysl, to vycházelo z toho slavjanofilství 19.století ("Všichni jedné matky slovanské jsme děti", "Rusko je mocné dubisko a my jsme jednou z jeho větví"... jak hlásal Kollár, autor Slávy dcery).

  • Ale Nejvyšší Spravedlnost s tím udělá. Nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak jak hlásal s. Bilak jeho (prý "náš") vztah k CCCP.

  • Hm, jak? Zatím to "úplně jinak" dopadá s tvými "fýrery". Nikdo je nechce. Což tak realizovat, sice pozdě, ale přece, to tvoje Heim ins reich"? Dneska tě už nikdo svinským krokem nepožene. A zbavíš se těch čecháčků a komoušů, kteří ti tak vadí. Tak na co ještě čekáš? 😈 

  • Marně hledám cokoliv k tématu. Ale to bych asi chtěl hodně, že? Apropos, občane-jaké že to vlastně země, když ti tato nevoní? V jiném článku jsi uvedl, že mj. TGM byl podle tebe nej politik. Nějak mi to hapruje, s těmi tvými souvislostmi. 😈


  •                            NIC NIC NIC NIC NIC NIC

                               A nic s tím havloidi neuděláte.

                               NIC NIC NIC NIC NIC NIC

  • Čecháčkové jsou pořád stejní a přitom si to v historii už mnohokrát pokáleli. V r. 1918 jásali, když se rozpadla Rakouská monarchie. A vydrželo to jen dvacet let a mnozí pak ochotně spolupracovali s Gestapem. V r. 1945 jásali, když se východostepní nájezdníci hnali přes nás za lupem do Německa a přitom ještě stačili loupit v naší zemi ("davaj, davaj časy") a nejednu tu ženskou znásilnit (jejich potomci tu ještě žijí), tak Čecháčkové také jásali. A když byli brutálně vyháněni ze svých domovů Čechoslováci (např. "brněnský pochod smrti"), kteří se "provinili" tím, že mluvili německy, tak Čecháčkové také jásali a loupili jejich majetek. No a po r.1948 se cpali do KSČ, aby se měli dobře. Po r. 1989 rychle schovali rudé "pracovní" knížky, převlékli kabáty a "privatizovali" co jim nepatřilo. Teď jim stačí kobliha a k tomu pár hospodských keců z hradu a už věří, že bude líp. Mají fýrera, který je vodí za ručičku, řekne jim co mají dělat, rozhodne za ně a když jsou hodní, dostanou koblihu. A bude líp. 🤮

  • A co na to Milión pátků třináctého?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit