Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Kalouska již poslouchá jen Demokratický Glog! Naučí ty mladíky chlastat a mlátit kolemjdoucí?Jenže Ti na to určitě nenaletí! Perfektně jdou za falšováním voleb a
    určitě by chtěli vyřešit církevní restituce, aneb obludnou krádež za bílého dne!
  • Jégle jdi už do prrdele s čapím hnízdem tě většina voličů nakopla do zadku a asi ti to nastačilo teď můžeš tak bezmocně tlouct pěstičkama do země jako kalousek oba jste směšní kašpárkové. Sbohem a šáteček troubo.
  • A kterému stádu velíte vy Jano?Raději nevědět,stačí jak se prezentujete.
  • Jsem dementík
    a debilek tak se na mně nezlobte.Bliju sra.ky
  • Hlavní věc je potřeba nezapomenout,že se jedná o Chovancovu policii a potažmo naši zkorumpovanou justici.Více se k této hovadině vyjadřovat nebudu,Jégl mi i s jeho články leží víte kde?Hádejte.
  • Mam dojem, že tiscali si toho bijce pitomečka tady uměle udržuje a nebo to píše přímo někdo od nich.
  • ... kdo neumí, ten učí, d*mente, tobě bych nesvěřil ani gymnastický výcvik svých křečků :)))
  • ... divení se blba jako ty jakoby nebylo, nemáš na to, nemáš na nic, pochop, jsi asociál, degene :)))
  • ... jenorn si hezky jako pokaždé povrď svou neskutečnou demenci hlasy, výkale, o to mi šlo :)))
  • ... jsi bezmocný zoufalý primitivní d*ment :)))
  • ... když se tak jeví nejprimitnějším ubožákům jako ty, je svět v naprostém pořádku, blbečku :)))
  • ... neřídím se nejprimitivnější nulou na netu, degene :)))
  • ... ho*no jsi, ty dementní tra la la, jsi neškodná ubohá prochcaná troska :)))
  • A ty prasečí palice, špindíro.
  • Ty tomu tak rozumíš, prasečí palice.
  • Prasečí hlava se ozvala.
  • ani nikdo nebude bručet. To jen socanům se hroutí divadelní komedie, kterou prohráli volby. Pokud několik kontrol na Hnízdo nic nekonstatuje, ale Chovancovi chasníci z Veřejné bezpečnosti vygenerují obvinění, tak je to taková komedie. A pak jsou tady hordy pomatených hltačů bulváru, kteří inspirováni Bleskem pátrají a pátrají ....A mastí takové kraviny, jak ty.
  • Já se vůbec divím, že tady k nám nevtrhlo komando z Bruselu a neodvleklo Baruše či Bubiše či jak se ten zloděj jmenuje v poutech do Belgie. Kradls peníze z EU? Kradls. Tak budeš bručet. Jaképak vydávání Sněmovnou či jiné ptákoviny. A čapí hnízdo zbourat bez náhrady.
  • V příštích volbách hnutí Ano 4%...
  • chování, co? Kdejaký zparchantělý učitel se dere o slovo. Prostě to tak bude - přesně co popisuješ. A ty chamraď s tím nic nemůžeš dělat. Fajn pocit, co? Tak zas něco prskni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit