Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Já bych teda zavřel toho kdo tu dotaci přiklep , když se to teda takhle nesmí hlavně podle Kalouska *2*
  • Poctivou prací těžko vyděláš miliardy a pokud ano jak tvrdí Babiš, tak nepotřebuji jich mít 20 - 30 nebo 100. Proč nepomůže lidem kterým se nedostává ať rozdá třeba 10 miliard vždyť si zase našetří nebo ne?
  • Čapí hnízdo ? Snaha odstranit Babiše. Nečas a Nečasová důvod proč musela padnout vláda byl zástupný problém šlo o to že za Nečase byla podepsána smlouva o smlouvě budoucí s ruskou stranou o dokončení atomové elektrárny. Nebo Ráth ?! Ani jeden není svatý ale když by platilo všem stejně tak co Kalousek a třeba jeho padáky ? A nebo Sobotka a OKD ?! To bych to tady mohl vytapetovat !!! Takže i když jako Babiše nemusím tak mu fandím !
    • jasně všeci kradnů, ale Babiš je hrdina páč pár svejch kamarádů zlodějů likviduje *1* Co volit lidi který nekradou???
      • Jasně. Bureš nekrade, von bere dotace! *1* *1*
  • To je fofr, to je fofr... Nejdřív se asi 10 let nic neděje (a stejný způsob čerpání dotací volí spousta jiných firem a nikomu, ani OLAFu, to nevadí), pak se (brzy po tom, co Babiš začne jako člen vlády šlapat na paty korupčníkům) začne s vyšetřováním, ale žádost o vydání se do sněmovny pošle v ten nejtěsnější možný termín před volbami. Po znovunabytí imunity už ale není možné u Babiše a Faltýnka s novým požádáním o zbavení imunity počkat ani do ustavení mandátové komise, zatímco u jiných obviněných politiků se vůbec spěchat nemusí, že ?
    A mimochodem: OLAF to sice vyšetřuje proto, že se jedná o peníze evropských daňových poplatníků, ale hlavně proto, že jakýsi přičinlivý čecháček poslal OLAFu důkazy nepodložené udání.
    No a Jégl samozřejmě musí přispěchat se svojí nenávistnou troškou do mlýna.
    Co kdybyste vážení protibabišovští spiklenci počkali aspoň na vyjádření OLAFu, a na vyřízení stížnosti proti obvinění, která leží na státním zastupitelství (a nikdo se tím asi nezabývá) ?
  • nic jiného než to čapí hnízdo na Babiše nemáte...
    • všeci kradnú a tak aj rádoby fýrer Babiš kradne...
    • Copak jedna levá ti nestačí? Na Bureše je toho spousta těch firem a lidí co neférově zlikvidoval....https://www.stream.cz/porady/zvlastni-vysetrovani
      • mě je ten váš bubu Babiš naprosto ukradený *15*
  • 2011 nejsme politická strana a já do politiky nepujdu,kodex ano o složení mandátu v případě podezření ,pak obvinění a tupouni mu to stále žerou, 27let stálo za houno ale on byl jeden z režisérů tohoto vývoje v pozadí ,su miliardář já krádst nepotřebuju nebot už mam nakradeno a chci krádst jenom sám,koblihové splačete jako každý kdo si s nim něco začal.Premierem obviněný slovačisko komunista estébák - jste normální ?
  • jégl že jsi takhle nepsal o kalouskovi a jeho úžasném ekonomickém experimentu na čr
  • Už se těším, až půjde Bureš do tepláků!
    • xxx
  • Tenhle pan Jégl, toť "novinář" !!! Proč nepočkáte až se prokáže vina? Je tady ve státě tolik , s prominutím, bordelu a čtu jenom Babiš, Babiš... Až mu prokážou podvody, odsuzujte, ale ptát se kde sehnal miliardy a hned bez jakékoliv znalosti a hned odsoudit..," to musí být zloděj... !!! Čím dál tím víc nás utvrzujete v názoru, že je třeba na něco ukazovat, aby nebylo vidět to co dovedlo náš stát až sem a aby lidi, kteří na tom mají vinu zůstali neviditelní a tím pádem nepotrestaní.
  • tra la la , tra la la , bijce jsem dnes pochcala a do huby mu nassrala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit