Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ho*no jsi, ty dementní tra la la, jsi neškodná ubohá prochcaná troska :)))
    • ... jenorn si hezky jako pokaždé povrď svou neskutečnou demenci hlasy, výkale, o to mi šlo :)))
      • Jsem dementík
        a debilek tak se na mně nezlobte.Bliju sra.ky
  • xxx
    • xxx
    • Táhni,val val ty prde,ty HOVNE
      • xxx
      • xxx
  • Šašór všech šašků,humanitarni bombarďák...kdo je víc ? Chrchel Vašků
  • Já se vůbec divím, že tady k nám nevtrhlo komando z Bruselu a neodvleklo Baruše či Bubiše či jak se ten zloděj jmenuje v poutech do Belgie. Kradls peníze z EU? Kradls. Tak budeš bručet. Jaképak vydávání Sněmovnou či jiné ptákoviny. A čapí hnízdo zbourat bez náhrady.
    • ... divení se blba jako ty jakoby nebylo, nemáš na to, nemáš na nic, pochop, jsi asociál, degene :)))
    • Ty tomu tak rozumíš, prasečí palice.
    • ani nikdo nebude bručet. To jen socanům se hroutí divadelní komedie, kterou prohráli volby. Pokud několik kontrol na Hnízdo nic nekonstatuje, ale Chovancovi chasníci z Veřejné bezpečnosti vygenerují obvinění, tak je to taková komedie. A pak jsou tady hordy pomatených hltačů bulváru, kteří inspirováni Bleskem pátrají a pátrají ....A mastí takové kraviny, jak ty.
      • josef.servit.9
        Kalouska již poslouchá jen Demokratický Glog! Naučí ty mladíky chlastat a mlátit kolemjdoucí?Jenže Ti na to určitě nenaletí! Perfektně jdou za falšováním voleb a
        určitě by chtěli vyřešit církevní restituce, aneb obludnou krádež za bílého dne!
  • Cirkus Humberto hadr proti tomu co se děje v Čechystanu. Premiérem bude korupčník, podvodník a hlasatel fašismu. Presidentem a "symbolem" země je ožrala sprostý jak dlaždič, který kvůli psychické degeneraci nevnímá realitu, nedodržuje zákony, zaprodává naši zem východostepnímu Putinlandu. A tupé ovce si "tohleto" svobodně zvolily. A a přitom si myslí, že stepní chanát Česko je pupek světa. Spíš p.del světa. *1*
    • *1* *1* *1*
  • xxx
    • táhni ty tupáPIČO
      • ... neřídím se nejprimitivnější nulou na netu, degene :)))
  • xxx
    • sám sebe považuješ za inteligenta ty počeštěné stupidní slovačisko, hm hm hm
      • ).(
      • Vepřová palice mudruje.
  • Babiči, Babiči, pridze dzeň a pujdzeš do ...
    • xxx
      • přeci taková slova si ty drban z Ostrova si nechej na doma. A pěkně před zrcadlem si vyprávěj.
        • xxx
  • xxx
    • jedeš odsud typičo tupá !
      • xxx
    • jsou jiní a jsou to pořádní urráci, to je známá věc :)))
      • xxx
  • Hlavní věc je potřeba nezapomenout,že se jedná o Chovancovu policii a potažmo naši zkorumpovanou justici.Více se k této hovadině vyjadřovat nebudu,Jégl mi i s jeho články leží víte kde?Hádejte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit