Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl bych spíš, že je to moje vlastní zkušennost a čtenáři mé názory mohou či nemusejí sdílet. 😉

  • "Trestní stíhání" pana premiéra této (mojí) země bylo nonsensem od samého počátku!

    Holt se někdo potřeboval "zviditelnit"...

  • To je Vaše věc - a pro čtenáře zbytečná starost!

  • Podle sebe....? Nebo tak nějak? 

  • Jistě

    Má přeci soudit podle médií a přání zblblého davu. To už tady jednou bylo a mezi námi- nic moc. 

  • Třeba máme. Vždyť za ní skandovali v Praze jak urvaní... 

  • Lidumilové už postavili šibenici a měli nacvičené tanečky a ono Nic!! To tedy fakt naštve jak je vidět. 😊

  • V době, kdy naším presidentem byl V. Havel na mě i za oceánem hleděli s obdivem z jaké to úžasné země pocházím. Nyní aby se člověk styděl přiznat k tomu, že Čech.

  • Velice výstižné. Obávám se, že pisatel trefil hřebík na hlavičku.

  • Velmi dobrý komentář je na: https://www.info.cz/nazory/kolman-hrube-nepochopeni-rozsudku-v-kauze-capi-hnizdo-v-cem-se-nejen-politici-myli-42797.html

    Kdo má zájem, ať si to přečte.

  • Tak, a na koho má ještě Bureš složku ? Že by soudruh Šaroch byl také kolega z StB , třeba je v klubu Alabama spolu s Ovarem der Erste, nebo  jinak umazaný ?
  • Nebojte ta kreautrní podlá ... zeMAN už je na cestě a Bureš/babiš si balí.

  • A on snad čekal někdo něco jiného.

    Tlf. rozhovory posledních dnů:

    éééé tady zeMAN, hele Marie (benešová), doufám že si dobře pamatuješ jak jsem vystrnadil tvého předchůdce aby jsi měla dobré a teplé bidlo. Představ si tu drzost, že teď chce jakýsi Šaroch obvinit toho mého imigrantského kašpárka babiše. Koukej s tím něco udělat, já s mám s tím STB-ckým skřečkem ještě v plánu nějaké křivárny tak ať na to máme klid, jinak půjdeš od válu jako tvůj předchůdce.

    Pane Šarochu tady zemanofilcka benešová, mám zprávu že jste ukončil studium spisu babiše. Protože teď budete mít málo práce a hodně času, pověřím vás službě/studijní cestou na odlučené pracoviště v Horní Dolní s dobou ukončení - no zatím nevím. Jedině snad, že by jste měl práci na tom jak zdůvodnit proč zastavujete trestní stíhání toho ksindla. Pak by se vaše cesta mohla odložit, případně zrušit. Chápete???

    Tady Šaroch - Ááááňňo chápu paní ministryně  - vše jen jen kóómplóóót a úcelofkááá a zrovna teď jsem zjistil že se vlastně nic nestalo a ta kreaturní podlá křivácká ... Bureš/babiš je tak křišťálově čistý ........


  • TheGGG

    čaputka už neví co mluví, je příliš natěšená na dárečky z afriky

  • TheGGG

    špatný den pro všechny pissálky, komedoše, členy deblu ("demokratického" blobu) a další pro-bruselské loutky a poskoky... výborný dárek pro Babiše k jeho dnešním narozeninám... BLAHOPŘEJI

  • Tak vidíte špatně.

  • Vypadá to že "milion chvilek nenávisti" bude muset změnit koncepci pouličního boje.A to už bylo jistě zas vyrobeno krabicových poutačů, fixem načmáraných agitek.A ono nic.On si tehdy Sobotka zvaný Zubatá pleš myslel, že se jen tak prskne nějaký úkol a pan ministerský předseda půjde za mříže.A on zatím sedí ve Strakovce, Zubatá pleš byla vyfičena definitivně a socani jsou před propastí. Nebude žádný revoluční tribunál, jen komedianti z ODS, TOPáků nebo Lidovců budou hulákat veselé popěvky o nespravedlnosti.Jo hoši, pokud nás někdo zbavil takové chamradě jak jste vy sami - je mu vše odpuštěno.

  • A pak pry mame spravedlivou justici...

  • pochybuju,že uplatil jen státního zástupce,musel podmazat i ty další,to se teď ukáže.

  • :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit