Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cernocká - Pořízení F-35 a jiných letounú - Gripenú - je za stejnou cenu. Proste ta bába je klamár.

    ...

    While still very cost effective compared to Western fighters such as the
    Rafale, the cost is still high relative to fighters produced in Russia
    such as the Su-30SM - which costs around $35-37 million and has a basic
    flyaway cost estimated at under $25 million.

  • Černocká hovorí o provozování F-35

    Tak počúvajte: Jedna hodina údržby je dnes hodnota 35-40 dolárov.

    Krát tisíc.

    ad

    Ministryně Černochová: Putina můžeme uzbrojit
  • čo budem hovoriť - pozrieť

    https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/114630/ministryne-cernochova-putina-muzeme-uzbrojit-musime-se-probudit-bezpecnost-a-obrana-nejsou-zadarmo.html


  • TheGGG

    další zbytečné krámy pro naše vojáčky... klávesnicoví bojoví onanisti a bruselští vrátní jsou samozřejmě v sedmém nebi.... ušáci ale nic nedávají "zadarmo".... toto je asi tak "zadarmo", jako zkušební vzorek který vám pošlou s tím, že si pak máte od firmy něco koupit. Zde už je ovšem naprosto ostudné plýtvání ve formě nákupu naprosto zbytečných f35 pro naši zadluženou republiku hotová věc a rozhodovat nebudeme o ničem. Vy si ušijte svetry na zimu, panstvo si mezitim dopřeje pěkný penězotoč....


  • Tiscali, prečo nemáte záujem o to, ako to bolo v Pentagone 9/11 naozaj? Strach?

    • Neprovokuj . To záleží jen na Tiscali. Dá se předpokládat, že by diskutující uváděli původce útoku na dvojčata pravdivě, což je pro mainstream nepřijatelné. To musíš vědět... Jdi raději na houby. Včera jsem našel pár hřibů kovářů.

      • pekný názov webu - Tyskály

      • proste sme ovládaní psychopatmi, dík za radu

        • Omylem jsem u vedl "dvojčata", ale jde o r. 1968. Čili názory na kárnou záchrannou akci ze strany Sovětského svazu. Dobře, že jsi schopen pojmout mou kritiku ... To tě ctí.

          • aký význam má akceptovať lož ako celoživotný základ pre ďalší vývoj

  • Právě jsem dočetl informaci o tom, že při atentátu nedaleko Moskvy zemřela dcera nějakého ruského potentáta.

    Četl jsem už na jiných diskusích nadšené kvičení rusofobů.

    Zemřela nevinná osoba, kdo může za své rodiče? Je mi líto, když zemře kdokoliv z Ukrajinců a je mi líto, když zemře i tato dívka. To se musíme chovat jako hyeny?

    Mám být nadšený z toho, že se vraždí nevinní? Nebo snad musím?

    Jsem zvědav, jestli se k této vraždě (a nic jiného to není) přihlásí stateční bojovníci.

    Chce to fakt odvahu zabít mladou ženu.

    • vanhorne

      Soudruzi z pate kolony, nectete jen material, ktery vam zasila Marenka Zacharova nebo jak se ta certova prababa jmenuje  z Kremlu. 

      "Alexander Dugin, 60, is said to have been the mastermind behind the Russian invasion of Ukraine. His daughter, an occult writer, has been widely known for her far-right ideology and is popularly regarded as her father’s ‘guru advisor’. Daria Dugina was included in UK sanctions lists in July this year."   https://www.news18.com/news/world/daughter-of-man-dubbed-putins-brain-killed-in-car-explosion-in-moscow-reports-5792539.html  / O Alexandru Duginovi, se mluvi jako o hlavnim tvurci valecneho tazeni proti Ukraine. Jeho dceruska byla ze stejneho testa, jako jeji fotrik a mozna jeste i lepsi, kdyz mu dovedla radit. Mozna i proto se chudinka dostala na sankcni listinu. Dalsi Duginem navrhovane "mirotvorne" operace. Po bleskovem dobyti Ukraine, mela vitezna russovetska armada nacerpat sil a pak se pustit dale na zapad a pokracovat v "denacificaci" a "osvobozovani" dalsich sousednich zemi.  Seznam.cz. (Dugin)"Po roce 2014 také podporoval ruskou okupaci Krymu a východu Ukrajiny a dokonce prohlásil, že Ukrajince je potřeba „zabíjet, zabíjet, zabíjet“. Kvůli výroku, který tehdy ještě pobouřil část ruské veřejnosti, přišel o profesorské místo na moskevské univerzitě. Dugin za tím viděl „pátou kolonu v Kremlu“. Jeho popularita pak navíc vzrostla."

      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-exploze-zabila-dceru-putinova-rasputina-212060#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

      "Live by the sword, die by the sword". Kdo s mecem zachazi, mecem take schazi. Vzdalenymi predky vykoumano a potvrzeno.

      • Vraždu neokecáte. Ať se jí dopustil kdo chce. 

        • alicia1

          😄

  • Jakákoliv informace o činech tohoto exempláře převlečeného za ženu spolehlivě vyvolá bohatou diskusi.-Slon v porcelánu je podle ní baletní mistr.

    Jen se někdy ptám proč to všechno vlastně dělá? Je takový hlupák nebo jen fanaticky nenávidí? A co je horší?

    • podľa mňa je to skutočne žena, len nie je pekná, dobrá do účtárne na kreatývne účto

  • ... opatření (sankce vůči Rusku) se nevztahují na potraviny a hnojiva. Přesto však sankce měly
    „mrazivý účinek“ na ruský vývoz hnojiv a zemědělských produktů... Některé země  jsou papežtější, než papež. Rozuměj omezenější než by se dalo očekávat.

  • vanhorne

    Na Krymu pry zaskodnici napadli nejake dulezite velitelske stanoviste pro rizeni ponorkovych operaci. Vi nekdo neco blizsiho, neni to hoax?

  • pro Černockou sprájz sprájz - útočný granát je méně nebezpečný než obranný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit