Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Havel byl osobnost, s nímž jsme měli šanci vytvořit normální zdravou demokratickou svobodnou zemi. bohužel neodolal silnému nátlaku stranických kariéristů, politických prospěchářů a jiných pijavic, které nakonec proti jeho vůli tuto zemi vyssály a zlikvidovaly. se smrtí Václava Havla končí jedna šance a otevírá se nová éra a ta bude poznamenána tvrdým bojem občanů proti stranicko-korupčním pijavicím. Bohužel nepodařilo se nám využít poklidné sametové šance ke změně. tak změna proběhne za tvrdších podmínek
    • ty si ale vypatlanec to svět neviděl *16*
      • copak, mas strach?
  • Panu Mirkovi H. S úctou k zemřelým. Považujete-li za svobodu projevu to, když si do těchto rubrik
    za všemi články můžete napsat co chcete, tak máte pravdu. Ale k čemu je to? Myslíte, že si to politikové čtou a že podle toho upravují své názory a rozhodnutí? Ti považují všechny tyto řádky
    za póvl, které jsou pod jejich úroveň a které je vůbec nezajímají. Jsou šťastni, že lidé jako Vy, to považují za vrchol svobody, že Vás a Vám podobným to činí šťastnými a politikové si dělají i rozhodují pouze podle svých zájmů a cílů svých politických stran. Vězte však, že k té svobodě patří také svobodně nechat na ulicích měst ze zoufalství žebrat nezaměstnané a zdravotně nemohoucí , umožňuje svobodně vyhazovat lidi z bytů a tvořit tak bezdomovce, kteří umrzají v nelidských podmínkách,...... a je těchto možností této naší svobody tolik, že kdyby se všechny její negativní důsledky měly vyrýt na pomník pana Václava Havla, jako věčnou vzpomínku na to, co nám touto svobodou přinesl, musela by to být velká pomníková deska. I přesto: "Čest jeho památce!"
  • A budou ho taky vozit na lafetě? jediné co tu zbyla po tom co zlikvidoval a prodal s kamarády armádu? *13*
    • A to tedy Bilaka povezou na šicím stroji? *3*
    • Já bych na tu lafetu moc nesázel, vzpomeňte si jak hledali ty dvě tatry !!!
      • Tu už ti co se nesmí jmenovat, prodali dávno do šrotu. *7* *9* *13*
  • Vlastně se nestalo vůbec nic světodějného, zítra zase vyjde slunce a bude pondělí. *7*
  • Nevím, kdo tu píše proti Václavu Havlovi. Asi jsou tu lidé mladší nechápající dobu co byla před listopadem 1989. Kdyby tu byl minulý režim u moci, tak by zde nebyla SVOBODA projevu. Byla by tu cenzura, .... Havel byl symbol demokracie. Uprimnou soustrast pozustalym! Odešel veliký člověk s velikým srdcem! Měli jsme štěstí, že jsme ho měli!
    Mirek H.
    • Svoboda projevu, ta zmizela asi za rok po plyšáku a Václav zas až tak velkej lidumil nebyl a pokud si dobře pamatuji chystal se oprášit starý zákon na ochranu hlavy státu. to mu naštěstí zatrhli.
    • S plnou tlamou se to vždy dobře kráká co ty blbej havrane *16* Já mám i proti tobě, i proti havlovi. Budeš se se svími kumpány podílet na zaplacení dluhu a pak se pod dozorem policistů zastřelíš ty kryple z osla. Nikdo se ti o tu svobodu neprosil *16*
    • Jestli chceš poznat svobodu projevu, tak jdi na iDnes. Horší než za nejhlubší totality.
  • Česko by se mělo probrat a vyhlásit občanskou neposlušnost a vyházet tu pakáž z oken *16*
    • A tebe nakopnout do p....... *2*
  • Že by se tím smutněním zmenšil rozpočtový schodek??.Nevim,nevim,opět náš pragocentrismus hlodá a hlodá.Smutek,nesmutek,stejně budu muset makat,abych mohl platit DPH další a další daně,aby se nástupci Havlů měli lépe a lépe. *12*
    • Nechlastej a nebudeš platit spotřební daň z lihu ani DPH. *12*
  • V zemi, kde se dnes máme líp než zítra se ničemu nedivím. Co vendo!
    • Gemo, nevím, jak Ty, ale já ač důchodce a nemající nikdy rudou knížku se mám dnes mnohem lépe než včera, mám možnosti, o kterých se mi za komunismu ani nesnilo.
      • Jaké?
      • Tak to buď rád, že se máš dobře, asi si toho hodně restituoval, jinak průměrný důchodce má 11500,-Kč a s tím mu je nějaká svoboda u pr...le
      • Ty jsi starý vemeno. Do ničeho už nekafrej. Posr*li jste toho tady dost i s tím Havlem. Havel nechal zkolabovat fabriky a chtěl vyvážet, lásku a porozumění. On byl zabezpečen a štědře dotován, ale plno lidí přišlo o práci a střechu nad hlavou. To nemluvím o amestii co proved.
      • Ani se Ti snít nemohlo, protože komunismus tady nikdy nebyl a nebyl ani v žádné jiné zemi na světě. Tento nový společenský řád existuje pouze v teoretické rovině. Důchodci se dnes mají dobře, jezdí si na dovolené, kupují hrnce Zepter, to vše z daní těch, kteří ještě mají nějakou práci. Je to dočasné, až se zadužený stát položí, budou mít všichni "po žížalkách".
  • Já budu slavit osobní státní svátek, tak jako jsem sám držel státní smutek při úmrtí Karla Kryla, který moc dobře věděl o co tu po 89. kráčí.
  • Možné je, že se třeba národ konečně probudí, ale spíše ne *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit