Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za zloděje, lháře podvodníky a vlastizrádce smutek držet nebudu, a se třeba na hradě pose rou *16* A místo fanglí by mihli pověsit jeho kamarády na konstrukci toho srdce co tam bývávalo
    • Já jsem držel smutek na konci října, když spolek válečných zločinců, do kterého nás Havel zavlekl, zavraždil velikého vládce Muammara. Teď smutek není na místě.
  • za Brežněva byl taky
  • Kdy budeme truchlit nad těmi, které naše "demokracie" donutila spáchat sebevraždu.
    • A těch není málo!
  • to si snad ta vláda tunelářů dělá z lidí prdel, ne? už těch plaček mám za celé odpoledne v TV plné zuby... bojím se už otevřít konzervu...
    • Musíš to vydržet. Ještě týden bude propaganda šílet a po Novém roce bude pokoj.
  • Jaký státní smutek, smutek prožíváme v tomto bordelu každý den bez vyhlašování, já osobně bych tento dnešní den prohlásil za státní svátek, ať z dramatika osvoboditele mají něco všichni, ne jen amnestovaní zločinci, tuneláři, korupčníci a podobní a ti co přivedli tento stát ke krachu a tím také k samotnému smutku.
  • Žádný Havel ale Gorbačov přinesl svobodu a demokracii Havel akorát v tom udělal zmatek aby se mohli napakovat tuneláři a zlatokopové tak proč takový humbuk kolem jeho smrti
  • To jak se k úmrtí V. Havla postavil V. Klaus, s tím lze jen souhlasit.
    • protože ví,že se jeho dny také končí:-))Ovšem jeho dětičky jsou již zajištěné-)a budou tvrdit Vašim dětem a vnukům, že jejich otcové a dědové k majetku čestně došli prací:-))pokud se tunelování,vvykrádání, mlčení nad zlodějinami,. dá říct práce:-)
      • Korupce a podvody jsou běžný "legální" zdroj obživy těhle kreatur. Sry "odklánění"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit