Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • štastne a vesele vanoce když se daři tak se daři.nekažme si svatky.někdo ma radost nekdo ne život jde dal.
  • za Brežněva byl taky
  • V zemi, kde se dnes máme líp než zítra se ničemu nedivím. Co vendo!
    • Gemo, nevím, jak Ty, ale já ač důchodce a nemající nikdy rudou knížku se mám dnes mnohem lépe než včera, mám možnosti, o kterých se mi za komunismu ani nesnilo.
      • Jaké?
      • Tak to buď rád, že se máš dobře, asi si toho hodně restituoval, jinak průměrný důchodce má 11500,-Kč a s tím mu je nějaká svoboda u pr...le
      • Ty jsi starý vemeno. Do ničeho už nekafrej. Posr*li jste toho tady dost i s tím Havlem. Havel nechal zkolabovat fabriky a chtěl vyvážet, lásku a porozumění. On byl zabezpečen a štědře dotován, ale plno lidí přišlo o práci a střechu nad hlavou. To nemluvím o amestii co proved.
      • Ani se Ti snít nemohlo, protože komunismus tady nikdy nebyl a nebyl ani v žádné jiné zemi na světě. Tento nový společenský řád existuje pouze v teoretické rovině. Důchodci se dnes mají dobře, jezdí si na dovolené, kupují hrnce Zepter, to vše z daní těch, kteří ještě mají nějakou práci. Je to dočasné, až se zadužený stát položí, budou mít všichni "po žížalkách".
  • celostátní mast*rbace nad vlastizrádcem lhářem a ochlastou. Super to tu ještě chybělo *16*

    Podle toho jak to vidím se nebude dávat do hrobu ale utopí se no víte v čem, slzy to nejsou
  • Ovšem po mašínech se asi nedivím ničemu
  • Jen jsem zvědavý, kde sežene prompro lafetu, když díky opět kumpánům téhle bezvýznamné figury byla rozložena armáda. Asi si jí půjčí od nějakého kamaráda nejméně za milión na hodinu *10*
  • Ještě něco proč jsem si přestala V.H. vážit
    Šlo o prezidenstkou volbu. Byl vážně zkompromitován a následně vyprovokován jeden z kandidátů na úřad prezidenta ČR. Bylo to Dr. Sládek ( republikán ). Abyste věděli oč šlo. Dr. Sládek byl vyprovokován poté, když několik novinářů vtrhlo na WC ( před volbou v parlam ) a totoho kandidáta fotografovali ! Dr. Sládek byl následně zatčen, aby se nemohl zúčastnit volby a byl to právě tento hlas, který dopomohl ke zvolení V.H. za prezidenta.
    Byl to úder pod pás.
    Miloš Zeman toto V.H. několikrát připomněl slovy, že by se styděl za způsob jakým byl za prezidenta zvolen. Na toto mu Dagmar H. vzkázala, že mu nikdy ruku nepodá !
    Za to si v parlamentu DÁMA na prsty zapískala.
    Jsou věci, na které jednoduše nemohu zapomenout.
  • Komunisti jsou největší ZLO tohoto národa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Prý se maj stěhovat na Sibiř tak nevím po novém roce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Kdepak na Sibíř, do Koreje. Tam teď zavál nový, svěží vítr. *2*
  • Nevím, kdo tu píše proti Václavu Havlovi. Asi jsou tu lidé mladší nechápající dobu co byla před listopadem 1989. Kdyby tu byl minulý režim u moci, tak by zde nebyla SVOBODA projevu. Byla by tu cenzura, .... Havel byl symbol demokracie. Uprimnou soustrast pozustalym! Odešel veliký člověk s velikým srdcem! Měli jsme štěstí, že jsme ho měli!
    Mirek H.
    • Svoboda projevu, ta zmizela asi za rok po plyšáku a Václav zas až tak velkej lidumil nebyl a pokud si dobře pamatuji chystal se oprášit starý zákon na ochranu hlavy státu. to mu naštěstí zatrhli.
    • S plnou tlamou se to vždy dobře kráká co ty blbej havrane *16* Já mám i proti tobě, i proti havlovi. Budeš se se svími kumpány podílet na zaplacení dluhu a pak se pod dozorem policistů zastřelíš ty kryple z osla. Nikdo se ti o tu svobodu neprosil *16*
    • Jestli chceš poznat svobodu projevu, tak jdi na iDnes. Horší než za nejhlubší totality.
  • statni smutek bych vyhlasil nad naši ekonomikou.jak to vedou potentati.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit