Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady leckdo opěvuje svobodu slova, kterou Havel a spol. přinesli. Zamyslel se ale někdo nad tím, že na rozdíl od asi všech internetových diskuzí v TV včera za celý den nezaznělo, že by někdo s VH nesouhlasil?
    • se mi líbí jak to měli všechno nachystáno a jak vše odsejpalo... připravit takto program pro 3 kanály.. musela to být fuška...
    • Pokud s názory V. Havla nesouhlasíš, nic ti nebrání to veřejně říkat nebo psát.
      • Nejde o to, jestli já mohu. Jde o to, že jsou nám opět vymývány mozky "jediným správným" názorem, že naše hromadné sdělovací prostředky vůbec nereflektují realitu a názory obyčejných lidí.
  • To jak se k úmrtí V. Havla postavil V. Klaus, s tím lze jen souhlasit.
    • protože ví,že se jeho dny také končí:-))Ovšem jeho dětičky jsou již zajištěné-)a budou tvrdit Vašim dětem a vnukům, že jejich otcové a dědové k majetku čestně došli prací:-))pokud se tunelování,vvykrádání, mlčení nad zlodějinami,. dá říct práce:-)
      • Korupce a podvody jsou běžný "legální" zdroj obživy těhle kreatur. Sry "odklánění"
  • A budou ho taky vozit na lafetě? jediné co tu zbyla po tom co zlikvidoval a prodal s kamarády armádu? *13*
    • A to tedy Bilaka povezou na šicím stroji? *3*
    • Já bych na tu lafetu moc nesázel, vzpomeňte si jak hledali ty dvě tatry !!!
      • Tu už ti co se nesmí jmenovat, prodali dávno do šrotu. *7* *9* *13*
  • Možné je, že se třeba národ konečně probudí, ale spíše ne *9*
  • Pro mě to znamená, že umřel člověk a protože se říká : o mrtvém jen dobré, tak jen krátce !
    Ani mně se nelíbí ta přebubřelost to přehánění dobroty a zásluh V.H.
    Byl to snílek, cestoval po světě, sbíral různá ocenění. Humanista, který neváhal vyzývat k bombardování Jugoslávie (dříve ), souhlasil se střílením v ruském parlam. Kritizoval české novináře za jejich komentáře. Oni nevěděli oč tam jde. Přece o demokracii!!!
    A bylo toho tolik. Přestal se mi líbit v okamžiku kdy vyměnil bundu za kvádro !
    Vážení, už víte proč nedostal cenu za mír ?!
    Pro mě je to jen člověk, který odešel . Jako takového je mi líto . A dost !!! Nesmutním !
  • Já budu slavit osobní státní svátek, tak jako jsem sám držel státní smutek při úmrtí Karla Kryla, který moc dobře věděl o co tu po 89. kráčí.
  • Nevěřím tomu, že by komunisté měli přesídlit na Sibiř.
    Mně by chyběli ! Vám ne ?
    Nebylo by kým před volbami strašit ! Řecko tak moc nebere !
    Tak raději nechť zůstanou.
    Podpis :
    Tolerantní demokratka
    • To se ví že voni tam nepůjdou, voni tam vždycky posílali jiné. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit