Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to zjistil - pro jeho stranu hlasovalo 4752 osob a pro něho osobně 1222 hlasů. 

    Takový dav jsem tedy nečekal. Síly kyvadélka???

  • Také mě napadla ta dobře médii živená intervence škaredých Rusů do demokratických voleb u nás. Jak je tedy možné, že se úspěšným stal mimo jiné i pan Alexandr Vondra? 

    Zatracený Putin!!!

    Pan Cibulka se svým geniálním kyvadlem by jej jistě označil za agenta GRU. On je totiž zná všechny osobně.

    Kolik vlastně dostal bojovník Cibulka hlasů v eurovolbách? Nějak jsem to nesledoval. 

  • TheGGG

    eurokolchoz je již v posledním tažení... a poplatní pissálci a pro-bruselští kolaboranti mohou lhát a překrucovat jak chtějí, pár let a bude po parádě---

  • Pavel.Jegl

    add: Zajímavá sonda o Češích, možná i pro pana Filia.

    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/eu-evropske-volby-test-prokop-median_1905130600_jab

  • Z vašeho odkazu: V Pardubickém kraji se voleb do Evropského parlamentu 2019 zúčastnilo téměř 29 % voličů (hodnota přibližně uprostřed mezikrajského srovnání). 

    Znamená to, že minimálně 71 % "Čechů pro Evropu tvrdě a nekompromisně" nehlasovalo. Hlasovat pro ty, kteří chtějí Českou republiku, která na rozdíl od Česka opravdu existuje, z EU vytáhnout by bylo zbytečné - do doby, než bude dokončen Brexit. 

  • Pavel.Jegl

    Jednou možná dospějeme do doby, kdy i cvokař bude potřebovat svého cvokaře (Woody Allen)

  • Pavel.Jegl

    a) hlasovat mohli pro ty, kteří chtějí Česko z EU vytáhnout

    b) třeba jich řada hlasovala ...https://www.czso.cz/csu/xe/zakladni-vysledky-voleb-do-evropskeho-parlamentu-2019


  • A pro co měli voliči hlasovat, když šlo o volby do evropského parlamentu? A jak jde poznat, že všichni voliči byli naklonění projektu společné Evropy? Třeba jich řada hlasovala pro subjekty, které chtěli EU zrušit. 

    Sice je to protismyslné, ale byli jistě i tací.  

  • Nikoliv. Na veletrhu obojživelných letadel v černomořském Gelendžiku byl podepsán kontrakt na dodávku 10 letadel Berijev Be-200 pro americkou Seaplane Global Air Services. Dodány budou 4 obojživelníky Be-200ČS a opce platí na 6 dalších. První dva letouny budou osazeny motory D-436TP, další stroje budou v rámci záměny ukrajinských motorů poháněny motory SaM146 firmy PowerJet. Letoun Be-200ČS získal certifikaci v roce 2003 a certifikát EASA v roce 2010. Přestože je letoun určen přednostně k hašení požárů, jeho certifikace dovoluje také přepravu 43 cestujících při provozu z pevných ploch nebo vody. Letadla ruského Ministerstva pro mimořádné události pomáhala několikrát také při hašení lesních požárů v Evropě.

    https://www.planes.cz/cs/article/202537/obojzivelnik-berijev-be-200-pro-usa

  • "Rusko prý chce rozbít EU."

    EU by bylo možno snad opravit - co nefunguje, je velmi pravděpodobně již rozbité.

    Pokud správně chápu smysl vašeho příspěvku, Rusko chce rozbít EU, aby mohlo dál nerušeně obchodovat s Německem?

  • ... případně vivisekci, než je klepne...

  • Tak asi jsem se stal obětí nějakého klamu. Jste pane doktore Janáku patolog nebo psychiatr?

    V obou případech vidím Vaší osobní účast na této diskusní platformě jako jistou formu preventivního zdravotního dozoru.

    Jedni by potřebovali konzultaci psychiatra, a u druhých - až je to klepne ze vzteku - provést malou pitvičku. 😛

  • Jsem téhož názoru - ale bílý plášť pro psychiatra není podmínkou výkonu povolání.

    Naopak, v civilním oblečení získáváme větší důvěru pacientů i jejich doprovodu.

  • No tak to aby navlékl plášť a připravil se na hooodně přesčasů. 😛

  • A také onen "Evropský parlament" bude mít konečně svého psychiatra!

    Pan MUDr. Ivan DAVID (SPD) - je totiž ve svém oboru ve světové špičce!

  • Omlouvám se za nepřesnou diagnostiku. Správnější definice zní Paranoia a Stihomam. Jinak ovšem příznaky a metodika léčby jsou podobné....😯 

  • Paranoidní schizofrenie se prý dá léčit......je ovšem otázka postupu a účinnosti.....hlavně se ovšem nesmí přehlížet varovné příznaky a je nutno pohotově navštívit odborníka

  • Čéče ty seš hlava votevřená. Až se zdá, že ti vypad mozek....😉

  • vanhorne

    "Be -200" 

    To je novy Da Vinci Code?

  • vanhorne

    " člověk aby se bál podívat pod postel," 

    Tak se pod ni nedivej a budes mit klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit