Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nepříjde Farnz špatný podle mě je nejlepší volba. Sice vypadá jako hloupě ale má vysoký vzdělání a je to umělec.
    • no to je ten malér..... UMĚLEC.... vše zlé co se stalo je s podporou umělců...
  • ,,Starého psa novým kouskům nenaučíš.,,
  • Provokatel romský aktivista Desider. Vysmívá se nám.Ale ono mu po vítězství J.Dientsbiera sklapne a jek ho známe, tak samozřejmě otočí! Proto - než půjdete volit :POZOR,POZOR! Kdo chce ZMĚNU, MUSÍ volit DIENTSBIERA. Kdyby vyhrál Zeman, tak rozbije ČSSD (už to začíná ) a vládnout po volbách bude zase pravice, které pomohl už 2x. A to přece není změna !!!!!
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *6* *6* *6* *16* *16* *16* *16*
    • Že by pán byl osel? Příspěvek je naopak super Velectěná stupidní tuposti. *1*
  • mellys
    Pokud nebudete mít Sebevědomí s vlastním názorem, tak nebudete nikdy...
    ...plakat s vlasteneckou hrdostí před Českou vlajkou...
    ...proto volme Avatara a celý svět nám bude závidět.
    Jedna Koruna Česká bude samozřejmě za 20doláčů.
    Za bolševika jste taky čekali, až si to s ním, za vás, vyřídí ...hokejisti...
  • VOLTE MONARCHII .Volte "českého" kandidáta jménem Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg. Vládli nám 300 let, než nás vymanil z poroby Masaryk, poč by nemohli vládnout znovu???
    • Máš to poněkud pomotané. Vládli Habsburkové a nikoli Schwarzenbergové. Za tu dobu se země ubránila neustálým snahám nájezdníků z východu o invazi, za vlády Marie Terezie a Josefa II došlo k významným reformám a modernizaci země, vládlo zde právo, takže ani císař si nedovolil zpochybnit rozhodnutí soudu v neprospěch příslušníka císařské rodiny. Masaryk nás ničeho "nevymanil", to nebyl žádný vojevůdce, ale myslitel, vzdělanec, hluboce nábožensky založený člověk, morální autorita.
      Schwarzenbergové na svém rozsáhlým panství např. v jižních Čechách hospodařili tak, že pozitivní výsledky přetrvávají dodnes. A jak se starali o poddané na svém panství, k tomu je třeba číst, číst a číst.
      • no on tam stejně je jen aby se prolomily Benešovy dekrety a on získal ten zbytek co Petzoldové soudy odmítly ... vzpomeňte na nedávno proběhlý soud..... kdy měl získat mvšechen majetek, který dosud nezískal a přesto soud vyhrál... PROČ ASI????? jDE TU O MNOHEM VÍC...
    • Již jsem tam byl a pana Karla zvolil.
  • Kníže pán na hrad -
    • ale ne... *6*
  • volte FRANZE!!!
  • Je občanská dobrovolná povinnost všech lidí nezbavených svéprávnosti, aby dnes a zítra vyjádřili co si doopravdy myslí o této republice a jací jsme vlastenci...Tedy rozhodně volit, protože, jak zde již bylo řečeno, kdo nevolí, vlastně volí ty zmetky, které původně nechtěl... To jsme přeci zažili v říjnu 2012, kdy se dobrá půlka národa vyvalovala s brambůrkama u TV a jak to dopadlo....Rudá lůza na hejtmanstvích....To chcete být zase gubernií Ruska? !!Tak běžte volit, máte jedinečnou příležitost sami za sebe něco změnit k lepšímu...!!! Měla by zvítězit noblesa, elegance a především morální kredit..!!!
    • listek se jmnenem OKAMURA jsem uz do urny vhodil, ale nemyslim ze moje volba neco zmeni je to jen saskarna
      • Hlavně, že za svého zbytečného počinu máš dobrý pocit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit