Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další vládní agentura = další tunel. Jsem zvědavá jak budou cig-oše sociálně začleňovat. Někdo chytrý si namaže kapsu.
  • To jediná nám tu schází abychom se nám tu žilo jako v ráji.
    překlad:opět něco k ničemu *14*
  • AHA, tak to nás cikáni asi přestanou utlačovat, přepadávat, terorizovat, mlátit, vyžírat státní pokladnu....nebo se pletu???to dřív vydaj zákon, že si každý pracující povinně domu nastěhuje cikánskou rodinu a bude ji živit....
  • Změna bude,po kapitalismu zákonitě přichází fašismus dočkáte se všichni i těch pracovních táborů po kterých tak voláte a nebudou jen pro tmavé......
    • Kdyz uz me tedy maji zavrit,tak at se slituji a nedavaji me na celu s cikanem.
      *1* *1* *1*
      • Chtěl bys raději celu s Romem nebo Romkou? *1*
  • Tady vsichni hulakate,jak na lesy.Nebylo by zahodno,kdybyste se zamysleli sami nad sebou,co za humusaky od prevratu volite?Neni to tez vase vina?Kdyz se zeptam ve svem okoli,tak nikdo-jeste jednou NIKDO! neni schopen se priznat,ze volil toho slovenskyho estebaka,parazita a zlodeje.Kde vzal ony hlasy???
    S Pruzinskym je to totozne!
    Jeste na zaver-nejsem volic zadne Parlamentni strany.Pouze na poprve jsem volil Dr.Sladka,nebot byl proti Havlovi. *3* A toho pote uplne zlikvidovali,ze krade a kdovi co.Otazka zni:Proc jej tedy jako zlodeje nezavreli???
    • Ti praví humusáci jsou Sobotka, Zaorálek, a Zeman se k nim taky přidal. Můžete doplnit další.
    • Eštébák si je jednoduše koupil,Áno skončilo po volbách s dluhem 40milionů sám blb eštébák řekl:musíme šetřit,sehnat více sympatizantů,kteří to nebudou dělat jen za peníze!Jo a Dr Sládka nechal Havel umístit na psychiatrii jen,aby mohl být potřetí zvolen prezidentem.
  • A což takhle konečně smysluplná a obranná kampaň proti krádežím kovů a tím ohrožování zdraví a životů obyvatel? A což kampaň proti používání nožů, mačet, šroubováků a j. bodných a řezných nástrojů pouze pro práci a ne proti spoluobčanům? A což kampaň o smyslu a nutnosti práce, udržování pořádku v a kolem bydliště tak, aby nevznikala tolik kritizovaná gheta? A což takhle konečně přiznat, že ta " gheta" bývala hezkými , čistými sídlišti a jen působením jejich obyvatel se stala tím, čím jsou? A což takhle .....? Pokud tak, tož dobře. Jenže ono je to tak, že všechny ty "kampaně" jsou nastaveny úplně opačně a proto mají i opačný výsledek. Na jedné straně naroste ještě výraznější nedotknutelnost a na druhé jen ještě větší skepse. Už teď musíme vážit slova, abychom náhodou neurazili. Je něco shnilého v tomto postupu, zdá se mi.
  • O jakem RASISMU je rec?Kdyz uz mluvi o rasismu ,tak musi brat na vedomi KDO a PROTI
    komu broji.Romove delaji bordel -to je v poradku,Cesi ve stejne situaci -jsou rasisti.
    Jeden metr na vsechny ,zadne protezovani ,stejne povinnost a vyhody a pak je uplne jedno,
    jde -li o bileho ,cerneho nebo zluteho cloveka.Potom neni nutne mit nove urednicke PARAZITY.
  • Takže se opět vyhodí desítky milionů na kampaň, která bude k ničemu...Výsledek bude ten, že soc. vyloučení, jak říkají naši politici = cikáni, jak říká občan, si budou dovolovat ještě víc..
    Nepřipadá vám, že vlastně my - většina, jak se hezky říká - jsme utlačováni, diskriminováni, rasově uráženi a napadáni od cikánů!? Že není stejné posuzování a souzení stejného přestupku - zločinu...
  • Neznam ve svem okoli zadneho rasistu.Tak at si ta slovenska okupacni vlada krade jinde!!!
    Jo,je dost lidi,kteri nenavidi parazitujici vrazdici cikany,a vietnamskou kriminalni luzu,ktera produkuje drogy.JENZE TO NENI RASISMUS,nybrz nutnost k zakladnimu preziti.
    Je zajimave,ze nikdo neurazi cernochy,nebo treba Japonce.
    Jinak rasista je ten,kdo urazi veskere jine barvy pleti.Jeste jednou:VESKERE!!!
  • Naši politici za poslednich cca 20 ze mě udělali člověka co nemá rád cikány.A teď se mě jako budou snažit napravit?Udělaj ze slušnejch ocbčanu radikáli, jen proto že už stou pakáži nechtěji žit na jedné hromadě.Jsem pro obnovení pracovní tábora v Letech u Písku.....Opakuji pracovního tábora.
    • *1* *1* *1*
      Dobry!!!To jako si myslis,ze by cikani pracovali?
      • je mě jedno co tam budou dělat *3*
        • Ber to jako srandu. *3*
          Ale umis si predstavit,jak by to v tech Letech vypadalo za mesic?Dnes tam pry je prosperujici prasecak...
          • *3* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit