Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já Vám Váš názor, pane prof. ing. Václave Klausi, CSc. neberu, ale musím Vám s politováním, především pro Vás samotného, sdělit, že Vy jste pro mne naprosto, ale úplně naprosto bezvýznamný občan ČR, který vlastní stát "náramně zviditelnil" takovou tou "českou malou domů", kdy drahé chilské pero skončilo v kapse Vašeho saka. To Vám to za tu celosvětovou ostudu opravdu stálo? A pak jste se dokonale před vlastním národem odepsal naprosto bezcharakterní amnestií. Být zdejším prezidentem, tak Vás dám pod kuratelu se zákazem cestování do světa, aby se předem vyloučila další světová ostuda, kterou byste s největší pravděpodobností zase spáchal.
    • Kapitáne, zdá se, že na Tebe by mělo platit to lidové "blahoslavení chudí duchem" s povahou ješity Napoleóna *1* *1* *1*
  • A já myslel, že Santa Klaus rozdává dárky, ne "moudra" ...
  • Česko je pro EU pouze dojnou krávou,Proto až EU Česko vydojí,tak ho pošle na porážku.Česko si pak rozparcelují Němci a Židé.
  • Hahaha to jsem se zasmál, a kdo že nás do EU zatáhnul? Kdo podepsal přístupovou dohodu? KLAUS!
    • V tomhle je Klaus výjmečně mimo, proběhlo referendum pokud si vzpomínám. On byl vždy proti EU.
  • ...proč už ho někdo nesrazí ze skály, h...o bradavičnatý, škodí stále id...t a nikdo ho nesejme!!!!
    • Tento IDÓTKlaus si neumí pomoci! Vždy spoléhal na kamarády z Kremlu, jimž sloužil!
      povídat si může co che!
  • Tenhle psychopatický zločinec, vlastizrádce a agent KGB at raději zaleze. V civilizované zemi by seděl nadosmrti v kriminále. A někde by ho dokonce oběsili.
  • Kdo začal s rozkrádáním a chránil zloděje. Ví to někdo ? Ale v tomhle má Kikina pravdu.
  • Sám všechno pohnojil. Nadržoval zlodějům. Ať už konečně drží hubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit