Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádnou ani velkou krysu Vasilisu na videu nevidím. *11*
  • Já ještě ne. A ty?
  • ... jste déčka, blbečkové :)))
  • ... mrdal(a) jsi již letos?
  • V České republice se se obří krysy vyskytují převážně ve vládě i parlamentu i když se dá zjistit podle prezentace kolik přesně !Mezi těmito krysami vyznačující se nekonečnou nenažraností a drzostí vyniká jedna s černou (_!_) a malým nefunkčním ocáskem zvaná Kalousek která trpí také velkou agresivitou a pere se !Hned v závěsu je zajímavý další exemplář zvaný Nečas.Občas se krysy mezi sebou nepohodnou,prskají na sebe i též vyjimečně ze svého středu nějakého jedince vyobcují !Jsou u nás nadměrně chráněny a většinou se nikam nehnou nemaje policejní ochranu !
  • ERAe, je mi jedno jestli jsi v KSČ nebo u StB nebo rusofil. Tvé vyjadřování ovšem svědčí o pravém opaku. Na mé "výlevy" samozřejmě nemusíš reagovat, pokud Tě nezajímají, Tak proč tak stále činíš? A nevyhrožuj, není to slušné a kromě toho "kdo jinému jámu kopá..." Tak hezkou dobrou noc. *4*
  • Nebo kryplosaurus ?
  • ... máš výdrž, to já na tebe seeru :))))
  • Jsem si nevšiml, že by jste se vyjádřil kdy k tématu. Asi na to nemáte a jen opruzujete. Nejste kalousek nebo jeho příbuzný?
  • Nový druh krysy - latinské jméno Eras Pičas
  • Váš taky, opruzovat psaným projevem a myslet si jak nejste populární, šuldo *1*
  • Jste negramot, nebo jen D E B I L? Už několikrát jsem Vám psal, aby jste si uvědomil, že mě vaše výlevy nezajímají/myšleno reakce na mé příspěvky/ pak nebudu reagovat ani na Vaše, a nejsem V ksč ani v STB a dokonce ani nemám vazby na rusko. Pokud to není dostačující, opravdu Vám tu hubu přijedu rozbít aby jste to Vy, modrá lůzo pochopil. Jasný???? *16*
  • Vy jste jedl vtipnou kaši a zjevně jste si byl přidat co? Tak to je ten Váš lepší program, zevlovat a otravovat tady. *11*
  • No, asi máš své informace od "svého" velitelství.
  • Soudruhu Evidetně Ruský Agente, chápu, že nemůžeš zapomenout na ty StBácké metody "poučování", při jejichž praktikování jsi vždy tak krásně ukojil své sadistické sexuální cítění. Ale čo bolo to bolo, teraski máme demokraciu a slobodu. Myslíš, že USA jde tolik o ropu jak vám asi stále vykládají na stranickém školení?
  • v poslanecké sněmovně jich je mrtě.
    jedna větší než druhá.
  • co když je takových zvířat víc,chránit a ne zabít, Pepíček jedl asi málo vtipné kaše
  • ... třeba hledá nevěstu velekrysu ERU :))))
  • NN podle vlka s tím nulou to je jen demokratizační proces.
  • Omyl, USA se angažuje ve vedlejším státě Lybanonu. Pod zástěrkou společného cvičení se dovážejí zbraně ?Převážejí žoldáky a využívají tureckou armádu s Mosadem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit