Přejít na výpis diskuzí

Čeští pěstitelé žádají po vládě 21 milionů kvůli Rusku

14.9.2014 14:07
Ondřej Neufus 25 příspěvků

Ruské sankce začínají tvrdě dopadat na český trh. Pěstitelé ovoce a zeleniny nyní žádají vládu o 21 milionů korun za ušlý zisk, který mají kvůli ruskému embargu na dovoz potravin. Celková ztráta by ale mohla být několikrát vyšší. Podle odhadů by mohly dopady embarga na český trh stát české producenty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopitelně. Ať platí ten, kdo ty nesmyslný sankce vyhlašuje a provádí. Jinak je ignorovat. Když už sankce, tak jenom vývoz zbraní kamkoliv. A ne to cpát Kurdům i Islamistům. Tu by měly dostat sankce USA a všichni co je vyvážej..
  • taky budu chtít od vlády peníze. Díky zákazům určitých věcí, jsem taky přišel a přicházím o výdělek, který jinde nenahradím !!!
  • Proč žádají tak zatraceně málo?

Vždyť to je zásah do svobodného podnikání. Ovlivní to venkov. Život na vesnici.

Ať platí EU (nové a mnohem horší RVHP) jako mourovaté!

Máme plná ústa rozvoje venkova, udržitelného rozvoje, pomoci venkovu a necháme si vše líbit.
  • Ano, hrdě jsme se přihlásili k sankcím. Avšak zahradníci dostanou howgh-no, přičemž jabka a hrušky se budou dovážet. Budou holt muset chcípat i s rodinama a věc brát jako daň svobodě a demokracii.
  • ha ha ha :-) teprve to zacne... jak jsem rikal uz Rusko se bude smat jako posledni
  • Jednak nevím, jestli jsou pěstitelé taky češi, jako já, potom by měli snášet to, co my ostatní. A potom jsem neviděl v supermarketech žádný levnější ovoce, včetně jablek, naopak dražší, než obvykle v tuto dobu, na trhu jakbysmet. Jablek všude plný stromy, v Kaufu za 29 bez chuti a zápachu. To si nejspíš chtěji namastit kapsu ti "farmáři", co jim jeden rok sežerou hrozny špačci, druhej rok pomlátěj kroupy. A pojišťovno plať. *1* *1* *1*
  • Když ne kopmpenzace tak žalobu na EU za ohrožení podnikání a ohrožení investic !
  • kdo ty peníze vládě dá ???? bo dal ??? že je ta banda neschopných a všehoschopných dementů vyhodila oknem svým jednáním a přístupem k sankcím-NAVRHUJI ABY TY MILIONY HRADILI JEDNOTLIVÍ POSLANCI A MINISTŘI ZE SVÝCH NAKRADANÝCH MAJETKŮ-viz.Kraďousek,knížepán,zmrdálek a další a další.....klidně ať to hradí ze svých poslaneckých a ministerských platů,náhrad atd.je jich tam dost !!!! Rozrýpali prasárnu sankcí,tak ať si hradí ze svýho co zkazili.Jako každý prostý občan a neokrádají daňové poplatníky,nechci aby se z mojich daní platili debilní hrátky naší vlády a poslanců !!!!!
    • Jasně. Když se dokázali ozvat Maďaři ii Slováci, proč máme kejvat jako slizáci i my?
  • "Zamrdálek" vyhlašoval sankce Rusku o sto šest a málem by vyhlásil i válku, taj ať ti teď ten č u r á k zaplatí ze svého.l *15*
  • tržní ekonomiku tak si trhněte nohou:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit