Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zzzz a víš co to jsou chytré kalhotky?
    Ty které se otevřou jen pro lidi s naditou peněženkou. *15* *15*
    • víme sajmon, s ptákem
      • já jsem holka a holky mají Pussy. Takže zase střela vedle ruský teploušku.
        Víme jen to že podvádíš bodama a táboříš tu nonstop chudáku.
        Pa pa Nulo bez života *5*
        • No vim že ty ty kalhotky nemáš ani na ně nemáš.to je všem tady jasné.ale jinak sny ti kazit nebudem.
          • Já jsem finančně zajištěná.
            Tak nezáviď a makej lenochu *5*
        • víme sajmon, maniakální deprese
          • Víme jen to že jsi ruský blb a teplouš BTW.
            Komolíš moje jméno Simona a podvádíš s bodováním
            Na víc nemáš ruský prde *5*
  • Myslím, že hlavní ruský špión sedí na Pražském hradě.
    • nick. Ale pravda, ono je to jedno, tebe stejně každej pozná *1*
  • je to dokázáno, na kontě separatistů jsou vraždy, znásilnění loupeže, únosy a mlčení. K tomu je nutné ještě připočíst hanobení a okradení mrtvol separatisty z jimi sestřeleného malajsijského letadla. Ono hyenismus v okrádání obětí leteckého neštěstí je takovou tradiční ruskou specialitou, známe to už z havárie polského prezidentského speciálu u Smolenska.

    Nicméně dotyčná zpráva zahrnuje fakta, že lidé zajatí separatisty byli týrání elektrickými šoky, řezání noži a pálení cigaretami. Těch zajatých jsou stovky a k tomuto údělu stačí jenom nesouhlasit s odtržením východu od Ukrajiny.

    Například Serhij Zakharov byl mučen kvůli tomu, že kreslil karikatury představitelů tzv. Doněcké lidové republiky. Bez soudního příkazu vtrhlo do jeho domu ozbrojené komando, odvleklo ho k výslechu, po kterém měl zlomená žebra, a také mu tito teroristé ukradli část majetku.
    • Čemu se divíme, ta zvěrstva mají ti ruští primáti v krvi a dělají to nejméně stol let. I Hitlerovci se od nich učili. Rozdíl je ovšem v tom, že Gestapo mučilo lidi, aby se dovědělo pravdu. Naproti tomu KGB mučilo lidi, aby se PŘIZNALI.
    • pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR tak mlč ty revanšistická nulo








      PCHE !!!
      • Tapetáři KulihrachuBTW, Zemana zvolilo pouze asi 54 % zblblých kecy StBáka Zavadila.
  • vivat EL Comandante

    vivat svobodná Cuba






    YEAH !!!
    • No, Kastról je v troubě a tak se snad Kuba postupně stane svobodnou.
      • svobodnou? po americku? majdan, vraždy, teror, svrhnutí vlády, občanská válka?
        • Svoboda po tvém Rusku - lidi s jiným názorem než fuhrer Putin zavíráni a stříleni.
          opoziční rádia rušena, opozice nevpuštěna v době voleb do televize.
          To je vaše ruská totalita
          • důkaz?
      • Hmm dobrej for
  • zzzz se tradičně stal pitomcem dne.
    • bijec alias d e b i l hlupák co si povídá sám se sebou
      • Ty jsi zzzz alias blb v ruském zadku.
        • ty v americkém?
          • On je celej tak ňák vprdeli!!!


            CHI !!!
    • lžeš! Pitomec dne už jsi dávno vyhlášen ty. Neříkej že nevíš, lopato.
      • Lopata je pro duté hlavy i s IQ tykve jako jsi ty, vandráku
        • jééé vypatlanec přednesl veliké moudro!
          • Ty se na moudro nikdy nezmůžeš. Vždy napíšeš jen velké hovnoo.
  • Nevážená brzy postřílená rusácká redakce Tiscali.-

    Buď zamezte zdejšímu nonstop zde chčijícímu ruskému BTW hajzloovi podvádět s bodováním aneb mínus plus 23 bodů v jedné stejné vteřině nebo hlasování zrušte,.

    Tímto se totiož dle zákonů ČR dopouštíte krytí trestného činu podvodu.
    • Souhlas, ale tak tu na Tiscali žije, to už je tradice !!! *9*
      Vážený "sajmone", těší mě, já jsem také "sajmon" (tedy alespoň podle zdejších pitomců) ... *1*
      • stejný řídící důstojník, stejný provokatér.

        Mne taky pořád nálepkujete jako nějakého btw trolla ruského teplouše putinova agenta bolševika a bůhví koho ještě. Já jsem Morfeus a vy všichni Sajmoni jste pro mne stejný program Smith.
        • Já jsem tady někoho nálepkoval ? Doporučuji být trochu pozornější při čtení mých příspěvků.
          P.S. Já (zatím) nemám řídícího důstojníka. A vy ?
          • Jo, tak voni neumějí číst. Lituji. *3*
        • Když tu ruský Blb od rána do noci teploušuje tak se mu logicky říká teplouš.
          To že komolíš moje jméno Simona jen proto že s tebou nesouhlasím jen dokazje že jsi grázl, nic jiného.
          • a ty jsi Sajmona Koblihářka prodejná coura stejná jako tví kámoši v CIA. Takovou prodejnou dementkratku nechci. JÁ CHCI OPRAVDOVOU MORÁLNÍ DEMOKRACII ale to váš prodejný prostituční paskvil nenabízí. Takže o vás nemám zájem
            • Já jsem prozápadní demokratka Simona.
              Babiš je proruský vlastizrádce z KSČ, komunistický zloděj a lhář.
              Takže zase chčiješ vedle neschpný blbe
    • víme sajmon, podvodu
      • Ano vím že podvádíš ruský homosexuále Semjone BTW.
        20 mínus bodů za vteřinu je nenápadných jak howno na lustru
        • víme sajmon, eloa
  • Slušným lidem pěkný večer. Rusofilním blbům rozum.
    Až si zase po večeru ve kterém si dle libosti zanadáváte na USA a EU lehnete do postele tak si vzpomeňte na lidi na Kubě, v KLDR, v Číně ... ti v režimech které vy podporujete nemají ani přístup na internet ani nemohou nadávat na vládu jako vy. Za to je tam totiž vězení.
    Vy v naší podlé vás strašné a zlé EU máte zajištěna všechna základní liská práva o kterých si lidé v komunistických diktaturách mohou nechat jenom zdát.

    Odchod 18: 26
    • si lidé demokraticky zvolili Trumpa a demokraticky nadávají a teď jsou demokraticky činěny pokusy ať soudně nebo pomocí vyjímečného stavu přes vyvolání násilností výsledky voleb negovat a násilím tam vnutit Clintonovou. som z toho voľaký zmetený......tak co je demokratické? Že si zvolili Trumpa nebo že jim ho chtějí upřít a vnutit nezvolenou Clintonovou?
      • Nikoli, oni chtějí dokázat, že zvolena byla Hillary Clinton a nikoli Trump.
        • tak ona byla zvolena Hillary, tak oni dávají do čela někoho jiného než byl zvolen? Tak to je ta demokracie......a podle jejich příkladu to děláme stejně, byl zvolen Okamura a my místo něj jsme tam dali Lidovce Topáky a jiné......tak proto ať volíme jak volíme vždycky je v čele někdo jiný než vybereme....TAK TO JE TA SVOBODA A DEMOKRACIE zvol si co chceš, stejně ti vnutíme co chceme my.....už tomu rozumím!!!!!!
  • Opravdu smutné. na minutu jsem nakoukla a místní nonstop zde tábořící V.i.L ve vteřině vyskočí a zagáynkuje. Nemáte jiné koníčky než tiscali? nemáte nic na práci?
    Něco užitečného? Pak vás mohu pouze politovat neb plýtváte drahocenný časem a marníte život. Pa pa jdu treénovat pejska.

    Ale nejvíc jsem se pobavila u detektiva Leryho který činí závěry o majitelce počítače na základě IP adresy. *2* *2* Já nevím mojí IP adresu, neumím to zjistit a a ni ( drž se) jsem to nikdy nepotřebovala. A hlavně po IP adresách lidí nepátrám. ty ano šmíráku? fuj,.
    Comp je dárek od majitele bazárku a jeho staré údajé neřeším. A nejsem tak hloupá abych psala z osobního notebooku. Ani na facebook. Právě kvůli podobným šmírákům.
    Jinak kamarádka píše z pc které patří jejímu muži. Takže podle IP adresy ji také nezjistíš. *1* *1* *1* Amatére nehraj si na detektiva ju. Odchod 12:57
    • víme sajmon
      • a ty s tím nemůžeš vůbec nic dělat. To je na tom to krásné.
        • simon je b l b to je jasné ať si řáká jak chce
          • Blb jsi ty ruský teplouši když máš potřebu Simoně komolit jméno
            • simona je nikdo *1*
    • jak komolit něco co má 50 nicků a věčně tu není :-) :-) :-) :-)
  • Typické bolševické myšlení i jednání u těch "představitelů" tzv. doněcké republiky. Každý cizí dobrovolník, rozdělující humanitární pomoc, je určitě špion cízí mocnosti a všichni dohromady tam stejně jen škodí.
    Asi mají lepší pomoc z Ruska a "svých" lidí se samozřejmě neptají na jejich názor ...
    • A tady je teda už HODNĚ nebezpečno ! Vážení, nebuďte jen bahnem (dnes prý maistreamem), které teče podle hlavního proudu a zapojte spíše své mozkové závity. Zatím vám to moc nejde, nemáte respekt k cizímu názoru. Skoro bych řekl, že se tu vyskytuje nějaké stádečko mladých zobáků - "moudrých" pitomečků ... *2*
      • Ano, HODNĚ !!! *9*
    • Jak vidno: kde blb, tam nebezpečno, že jo klikánkové, co s vám až tak moc nelíbí !?
    • To je jako kdybys tam jel ty Simone. O tvoji pomoc nikdo nestojí, protože jsi americký kolaborant.
      • Nejsem žádný Simon, soudruhu Uljanove - máš to nějak popletené !
  • Vám proruským živlům brzy zmehne, proruská propaganda bude podle naší vlády brzy trestná - sazba až 5 let! Pak tu můžete tlachat a šup do basy!
    • Pro: Ať žije Rusko, ale za své. https://www.youtube.com/watch?v=358GbNw9-nY
      • Tady mi není jasné, za čí Rusáci žijí?
      • amerika by měla taky začít žít za své.vrátit dluhy čině a snížit svůj dluh -118% hdp *3*
    • A proamerická propaganda bude na trest smrti?
      • Tebe postihne hlavně trest smrti pro hlupáky.
        • hlupák je ten co skáče na jakoukoliv propagandu(obou stran) *1*
        • smrdíš, smrdíš jako tvůj fotr i matka dohromady.
          • Tvoje matka raději skočila z okna když viděla jakou zrůdu porodila.
            • Ty se na záchod nikdy nezmůžeš, vandráku z pod mostu
            • tvoje páchnoucí matka tě spláchla do záchodu, co? A za chvíli jsi jí zvonil na zvonek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit