Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co myslíte vážení, ví pan primář, že teplouš Semjon Gayínek není na lůžku???





    CHI !!!
    • myslím že je na Tiscali *15*
      • kde by jinde ten prašivec byl
  • Když muže čr zavírat údajné špiony a posílat je do USA ,muže východ UA vyhodit český hlupáky.
    • víme sajmon
  • Pí Holušová čím víc špíny tím lépa. Šapiro vás pohladí po zadečku, vlastně on ne. Ale určitě se najde v zastoupení ambasády a Prágljavclu. Možná, že bude i nějaký USD, Eur či Kč. Vaší slabinou práce novinářky je totální neobjektivita = zdroj informací. Tedy pouze z jedné strany. Objektivně zpracovaný námět by vám asi neprošel. Je to ve stylu našich pohlavárů - výmysly, lži, pokrytectví a překrucování skutečností.
    • Z těch "argumentů" páchne vodka i přes internet. Holt východostepní "logika".
      Quo vadis - kam kráčíš... do "píp" a už tam jsi.
    • pokud soutěžíš o primitiva roku, máš můj hlas soudruhu BTW *15*
      • co nového v Říši? Nebo spíš v Ř..ti? Kde se momentálně nacházíte?
  • myslím, že chorošova redakce Ticacali se vymyká nějak jejich kontrole i zájmu ! *8* *1*
  • žijeme v době post factum, kde zjevená pravda nic neznamená, je to pouze o emocích a sympatiích k dané skupině... je to jako těsně před válkou. A to si možná právě neuvědomujme.. takoví lidé, kteří to dělají , by potřebovali vypráskat kožichy...
  • A tady už je kokotík Simon, ten nedá bez Tiscali ani ránu. To je hroznej blbec, ten musí mít život, jenom Tiscali..hi..hi a ten svůj duševní obzor..hi..hi..blbče Simonův..
    • Ano je smutné že ruský homosexuál Semjon BTW zlej troll Rybann hrdina putin jura vohava
      smrdí každý den nonstop na tiscali Chudáku V.I.L. BTW - Blbý Tupý Wole *1* *1*

      Simoně zkoníš jméno a pak za vteřinu naklikáš plus mínus 8 bodů.
      Takže se střídáním jmen se neobtěžuj nonstop zde hnijící průhledný ruský šašku *1* *1*
      • viš co je to tablet nebo chytrý telefon simonko? to je zařízení které umožní tu být nonstop .
        • Ale otázka stojí jinak. Proč jsi tu každý den nonstop?
          Nemáš jinou zábavu nebo koníčky než tiscali? Pak jsi chudák.
          Já to tu mám jen jako zábavu jednou za čas na pár minut Za víc to nestojí. Mám práci i zábavu.
          • podívej na ty hodiny u odpovědí ty ti napoví.já jsem na chalupě a dobře se bavím ;-)
  • mám svoje stránky, tralala, nikdo je neviděl, tralala!
    • ruský teplouši a zloději jmen a nicků pododníku s bodováním BTW.
      Napiš spíše že jsi blbej a moje stránky které provozuji jsi nedokázal najít.
      tvůj problém Osle *5*
  • Ten hovnožrout, zaprděnej Simon je tady. *1* *1* *1*
    • Jsi tu pořád nonstop jenom ty ruský teplouši BTW zlej trolle hrdino Putine my atd.
      Podvádíš s bodováním a komolíš moje jméno Simona.
      Na víc nemáš duševní trpaslíku *5*
  • dearputin.com
    • dearhitler.com

      *1* *1* *1*
    • *3*
  • Zaprděnej Simon s nudlí u toho svého prasečího rypáku.
    • Nudíš ruský teplouši kulihrahu zaprděnej ruskej dědku
      zkomolíš moje jméno Simona. Na víc nemáš
      • dědku Simone, co ti vyhovuje víc, vyber si.....ČEKÁM STÁLE NA TVOU DEFINICI DEMOKRACIE
        • Když komolíš moje jméno Simona tak s tebou vůbec debatovat nehodlám ruský grázle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit