Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má dnes v léčebně vycházku. A ta u něj znamená: co krok to prd, co prd to krok. Fakt je, sebereflexe mu nechybí.
    • víme simonku
      • Víme jen to že Simoně komolíš jméno, smrdíš tu nonstop a podvádíš s bodováním ruský agente z redakce tiscali BTW zlej trolle hrdno Putine kulihrachu Rybanne
        • Komu co komolí? A ty jsi kdo?
          • Zklidni se ruský prde. Komolíte Simoně jméno.
            Opravdu úroveň vás Zemanovců dosahuje tak na obecní blby Pepky Vyskoče
            • šmudlo běž šlapat a koukat po ulicích na reklamní návrhy co nikdy neuděláš *1*
            • Komolíš moje jméno Simona a podvádíš s bodováním. S tím neprudíš ale nudíš,
              Mám z tebe jenom legraci. Pěkné vánoce šmudlo.
            • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže jedinej ouchylnej jsi tu ty ruský pre.
              Plus 7 za vteřinu. Moc okatej podvod blbe
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, pláč
            • Nevím kdo je Zemanovec.
              A ty se hlavně zklidni.Nevím kdo jsi a kdo je pod tvým úchylným nickem.
              *7*
  • Simon je prasečí držka..hi..hi
  • EU zas jednou musela zaplatit miliardy za uklizení svinčíku, který nadělali ruští azijati.
    Do sarkofáku nad Černobylskou elektrárnou zkrachovalé zadlužené Rusko neinvestovalo ani jeden prašivý RUPL. O odškodnění ruských nelidských experimentů na obyvatelstvu UKRAJINY si můžou Ukrajinci nechat akorát zdát. *11*
    • chtěli jste Ukrajinu tak si to vyžerte a nestěžujte si....
  • Ruské bestie v akci. Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého.
    • https://www.youtube.com/watch?v=19oUVarhM4Y *8* *1*
    • Ale něco jo - třeba vodku, tu umí. Pokud to ovšem není ta "durackaja", pančovaná. U nás v ČR umřelo na pančovaný alkohol 50 lidí - v Rusku (dříve SSSR) to nikdo nezjišťuje ani neřeší, tam je to obvyklý ruský folklór ... *2*
      • Neználci zdejší asi neznají ruskou vodku. Chápu, dnes jsou mezi mladými tzv. trendy Capitan Morgan, Jelzin vodka a jiné napodobeniny klasických truňků ...
        • Hloupí neználci, skoro je mi vás líto ... *2*
          • Některých i MOC líto ... *4*
  • přijel kvůli sankcím proti Rusku a jeho komplicovi Erdoganovi. Naše komunisty ovládaná média to ovšem shrnula slovy: prezident Hollande přijede kvůli imigrační krizi *1* *1* *1*
  • Kdepak Pedro. Čr nevzkvétá protože je tu stále v mnoha lidech zažraný ruský bordel komunismus.
    Mám jiný názor než zdejší milovníci Putina. Proto jsem tu sprostě napadána, komolí moje jméno, podvádí s bodama a kradou nicky. To je podle vás diskuse?
    Je vidět že vy rusofilové neznáte diskusi ani toleranci ani svobodu projevu

    Nadávají tu na špatné politiky a litují chudáky lidi? Kurnik a kdo ty politiky zvolil? Mimozemštané? ne LID: Za blbost se holt platí. Co zvolíte to máte.
    • ať mi vysvětlíš, jak chápeš pojem Demokracie. Je mi lhostejný tvůj názor zda nesnášíš Putina nebo třeba i Clintona, jen chci vědět jak chápeš pojem Demokracie a podle toho si o tobě udělám názor zda jsi svobodu a lidská práva milující člověk nebo prodejná osoba jdoucí do postele za prachy třeba i s Hitlerem. Tak mi to vysvětli....CO JE DEMOKRACIE????????.
      • Demokracii tu máš? Nadáváš tu.
        V totalitním Rusku číně KLDR Kubě .. by jsi za kritiku poměrů skončil v base nebo v márnici, navíc v KLDR Kubě a Číně lidé vůbec nemají možnost kritizovat na inenetové debatě.

        Demokracie je soutěž, co si lid zvolí to má. Pokud je moudrý lid volí dobře. Pokud je hloupý lid volí špatně a pa 4 roky nadává politikům. Ať nadává sám na sebe hloupý volič
        • takže Demokracie je Sajmone když si můžeš zanadávat. Zatracení komunisti...kdyby nechali lidi nadávat, mohli tu být dodnes. I když znal jsem jednoho, ten před mýma očima nadával svému šéfovi komunistovi a považ NIC SE MU NESTALO já si vždycky myslel že demokracie je od démos kratos tedy lido vláda. a ona je to možnost nadávat....netušil jsem.....opět jsem o něco chytřejší.....
      • Všichni budete držet hubu a jen JÁ tady budu pindat svoje kraviny, to je MOJE demokracie!
        • Zase je to naopak ruský zloději jmen a nicků BTW.
          Piš si co chceš ale nech psát také nás kteří nefandíme tvému rusku.
          To je demokracie a debata.
          pokud jiné názory nesneseš tak vypadni z debaty.

          S tím hlasováním podvádíš moc okatě
  • Proč ten Tramp nezavolal ještě našemu Zemanovi? Co si o sobě myslí? Soudruh Zeman chce mít tu jeho trampolínu velvyslankyní v Praze, tak ať se to brzy vyřeší! Soudruh Zeman si to za podporu Trampa zasouloží!
    • soudruh Zeman si už ve svém věku nezasouloží, on si raději dá skleničku Becherovky. *1*
      • Skleničku? Litry!!!
  • Prý se na Doněck chystá náš ožralý Ovar, to zase bude ostuda!!!!
  • Nevědala jsem že je špatné na diskusi psát názory.
    Řekla bych že na to diskuse jsou.

    Ovšem na to musí člověk umět slušně argumentovat a snést jiný názor a pohled na věc.
    Ruský teplouš Semjon BTW tohle nedokáže. On chce jen tradiční totalitní ruský KSČ monolog. Podvádí s bodováním a nadává všem kdo si dovolují mít jiný než Kremelský názor.

    Alespoň je všem jasné co jse vy rusáci za howada
    • bezregistrace
      simone simone ......nebreč ještě párkrát se vydadáš a bude tu čert
      • přééééésně
        vivat Stalin







        YEAH !!!
      • Nebrečím. Z proruských ubožáků jako jsi ty mám pouze legraci.
        Komolíš moje jméno Simona.
        Už to svědčí jen o tvé hlouposti.
  • Rusáci v pobaltských státech i na Ukrajině mají zajištěna všechna základní lidská práva.
    Kandidují ve volbách, mají své noviny a tak dále.
    Pokud se neumí smířit s tím že už nejsou utalčovatelskou panskou ruskou rasou jako v dobách SSSR nebo s jim v okolních státech nelíbí tak se musí sebrat a táhnout do Ruska.

    Stinhu jediný kdo na Ukrajině na věčný čas a nikdy jinak ztratil tvář je tvůj rusák-
    Ruský vpád na východní Ukrajinu semknul občany Ukrajiny v odporu vůči rusku jako nic jiného.

    Na obraně Ukrajinského města Mariupol se podílela i tamní ruská menšiny. Kopala protitankové příkopy a podobně. Tím se zhroutila Putinova lež o trpících rusech žádajích osvobození. Ti separatisté jsou ve skutečnosti jen hrstka ruských zločinců žádajících z důvodů kariérních odtržení a nová koryta a za nima stojí ruská armáda na dovolené. Ovšem těžko někdo uvěří že oják si na dovolenou může vzít i tank. Takže ruská agrese
    • Myslím, že se mýlíš, Eloo. Ukrajince nesemkl odpor proti Rusku, ale přicházející zima. Nemají čím topit, tak se musí zahřívat navzájem. To víš, doba, kdy Rusko dodávalo plyn "zadarmiko" je pryč a Ukrajinou vzývaný Západ se k tomu nemá. Sice si pořád pochvalují plyn ze Slovenska, ale to je pořád ten ruský plyn, ovšem již zaplacený zeměmi Evropské unie.
    • Jen nesmí promluvit rusky že? Chápu, je to drobnost... *5*
      • Logicky i prakticky vzato, mluvím jazykem země, kde žiju, to je naprosto obvyklé. I v ČR cikáni mluví česky a nijak se tomu nediví ...
        • Možná tihle klikánci (nebo jeden klikánek ?) "nesouhlasí" tady v ČR hovoří jazykem zulu ... Pozoruhodné ! Anebo "jenom" nesouhlasí ... *1*
      • V Rusku jsou lidé v opozici proti Kremlu zavíráni, mučeni a vražděni.
        Nežádejte demokracii a práva když máte ve své vlastní zemi komunistickou totalitu ruské bestie
        V Rusku zavírají i lidi kteří chtějí větší autonomii pro Sibiř.
        Takže vy rusáci Ukrajině nic nekažte o právech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit