Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • banda primitivních zvířat na které stejně neplatí nic jinýho než dvrdá ruka a karabáč.byl to idiot,ale ty zvířecí hordy měl pod kontrolou,ted se ta svolodž začne roztahovat a škodit ještě víc.Patří to všechno svézt na atol Muroroa a odpálit tam atomovku.
    • když koukám na tvou demenci tak na tom nejsi o moc lépe ... idiote
  • Fašisté z NATO si vždy pro svou podporu vybírali ty nejhorší zločince, můžeme to vidět dnes v Libyi i před 12 lety v Jugoslávii i jinde ve světě. Inu jaký pán, takový sluha. Však i na fašistické pohlaváry Sarkozyho, Camerona a Obamu dojde. A to ještě americká černá huba dostala Nobelovu cenu míru, Alfred Nobel se musí v hrobě obracet.
  • Nejsem věřící fanatik ani Jehovista. Ale pokuď vím v bibli se popisuje ukameňování sv. Štefana. Měl říct: Kdo je nevinen ať hodí do mně kámen. Hodili všichni. Tak to vypadá i v Lýbii. Byl svérázný tak jak má ten národ nebo tyto národy mentalitu. Je nedůstojné proč když ho chytli, nepostavili ho před regulerní soud. Jednoduché, zřejmě by moc neuspěli. Každý režim si chrání svůj stát a to dělal. Dal práci tisíců chudých i bohatým. Oceňoval ho řádama východ i západ. Verbež ho sprovodila ze světa a ta tam chce vládnout? Nesahají mu ani po kotníky. Je to řízené USA a CIA, tak jak u nás a v celé EU. Obyčejné lidi čeká bída a bohatí půjdou od válu. Začalo to v řecku, v afrických státech a na řadě je střední Europa. Je třeba konat a odstranit novodbé totalidní vlády včetně naši. Buď volbama, ale ty se ají skamuflovat. Spíš násilnou formou do určité míry. Zabavme ukradené peníze mafiánům, kteří jsou ve vládě i jinde.Nastolit spravdlnost a politiku v prospěch národa. Obnovit firmy tatra, Zator a pod jak o tom ten pán mluví, zúrodnit pole, které leží ladem s černozemí. Ať jsme sebestační atd. Vyjdeme na letenskou pláň, na masarykovo nám. v Ostravě, na jiné náměstí. nenechme si kadit na hlavu od sviň, které si kupují za naše peníze drahé auta a paláce . Smějou se nám do ksichtu. Tak jim ty jejich ksichty rozmlaťme. Důvodně a cíleně. Ne tak podle a hnusně jak sprovodili kadáfiho. Uctime jeho památku.
  • opravdu nevím,jak tito lidé budou civilizovaně a demokraticky podle západního vzoru sestavovat vládu!!!!
  • Doporučuji shlédnout šot, ve kterém židovka Clintonová sedí v jakési místnosti, okolo ní se pohybuje několik individuí a jedna s těch individuí jí poníženě podává mobil se zprávou o smrtí Kadáfího. Židovka si to přečte a primitivně z ní vyleze "Uahh". Tak toto jsou ochránci lidských práv, jejich způsob jedníní. Mimochodem o tom jací lidé jsou na postech ovládajících dění v USA svědčí i to j kým se spolčují ve světě, ať to bylo v případě Jugoslávie, Iráku, Afganistánu a pochopitelně i nyní v Lybii. Koneckonců naprosto evidentně se tahle garnitura nezměnila ji ž od dob faraonů v Egyptě- viz národ Apiru. A to mají být naši kamarádi? Myslím, že tak hluboko jsme ještě neklesli.
    • Lepší být židovka než debyl jako ty, primitive.
      • ... s měkkým "i" to napsat nešlo, ko*ote :)
  • Tady je zase sešlost bolševické lůzy s mozečky promytými protiamerickou komunistickou propagandou. Přečtěte si něco ústavním systému USA, reálie o USA, o mentalitě Američanů a jeďte se tam podívat. A zjistíte,k že USA patří mezi země s nejvyšší mírou demokracie a osobní svobody o jaké se nám nezdá. A pak nevylezete z WC, kde se budete fackovat za svou hloupost.
    Zajímavé, že jste neprotestovali, když Rusko poskytovalo "bratrskou pomoc" Čečensku, Abcházii, Již Osetii...
    • Nejen, že jsi tam v USA nebyl, akorát sis přečetl bludy a jako správný hlupák jim věříš. Ale to je tvá věc, já jsem tu nepsal o nějaké americké demokracii, ale o americkém státním terorismu, který zabíjí po celém světě takřka dennodenně spoustu nevinných lidí, třeba jen proto, že chtěli chytit Usámu, povraždili tisíce nevinných atd., v Srbsku (podle Havla) humanitně bombardovali školy a pozabíjeli spoustu dětí - ty také byli nepřáteli USA ? Ty to nevíš, protože tady se o tom veřejně nesmí mluvit. Ale to je jen slabý výčet - jen tak pro příklad, kdopak asi v Kosovu zorganizoval, platil a hlavně vyzbrojil tu slavnou "Kosovskou osvobozeneckou ? Ono to bylo v ČSR v r. 1936 stejným scénářem jako potom v Kosovu - Henlein vyhlásil, že na drzou českou hubu patří tvrdá německá pěst a začal teror v pohraničí. Beneš tam poslal oddíly četnictva SOS ( zkr. stráž obrany státu ), můj tchán byl jejich členem a měl štěstí že to přežil. Jen díky tomu, že nejdříve stříleli a pak se ptali, kdo zaváhal, byl vzápětí tuhej jako nikdo druhej. Mám tu pravdu z první ruky, takže žádný kec, spousta jeho kamarádů tam zahynula. Následovala Hitlerova výzva k ochraně sudeťáků a brzy Mnichov...
      Miloševič udělal v Kosovu to samé jako Beneš v 36-tém, ale tady se do něj hned dali amíci a ti srávní demokratičtí vrazi.
      Co bys říkal, kdyby si na našem území žijící národnostní menšina založila také "osvobozeneckou a vyhnali tě z bytu, nebo rovnou ti postříleli rodinu a Čechy by byly následně připojeny - třeba k Rusku, to by se ti líbilo, nebo bys bojoval ??? Tak se chyť za rypák, troubo !!!
      • a jen na doplnění - když Rusko bombardovalo Čečensko či Osetii atd, neměl jsem ani notebook, tak čím jsme měli protestovat, když jsem vůbec dnešní diskuze neznal, nevím zda byly, tak nikomu nepodsouvej, že neprotestoval, když nebylo čím.
    • Po 23 letech zivota v USA si nemyslim, ze USA patří mezi země s nejvyšší mírou demokracie a osobní svobody o jaké se nám nezdá.
      • Ovšem, že plácá nesmysly, které si někde přečetl, nebo mu nabulíkovala propaganda.
    • Je mi tě hochu upřímně líto, v životě jsem nebyl v žádné partai natož komunistické. Mrzuté co? Doporučuji ti, seber se a odstěhuj se do té země s nejvyšší mírou svobody a demokracie. Rádi tě přijmou a ty budeš v sedmém nebi. Přece tu nebudeš mezi tou vymytou komunistickou lůzou americký nohslede a patolízale.
      • Jirko, jenom opakuji: "Přečti si něco o ústavním systému USA, reálie USA, o mentalitě Američanů a jeď se tam podívat." A nemusíš tam zůstat natrvalo jako jsem tam nezůstal ani já, ono totiž existuje něco jako vztah k rodné zemi, k domovu.
        • *1* *1* *1* .Opakuj si co chceš a mysli si, že o státech jsem se dozvěděl až nyní od tebe. Nemá smysl s tebou diskutovat ty největší míro demokracie.
  • Na Vítkově je dost místa pro Kaddáfího i Klause.
    Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čeští boží bojovníci proti Bruselu !!!
    Sledujíce váš neúnavný boj proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s Vladimírem Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem včetně řetězu (ale jen kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny. Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři). Váš „ctnostný mocnář“ toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově je pro něj teď po Gottwaldovi místa dost. Když dáte betonovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).
    http://www.blisty.cz/art/60346.html
  • Kdybych na tomhle portálu neměl starý email tak bych sem vůbec nelezl. opět další úchylácká koláž na hlavní straně, klidně si sem dávejte třeba fotky jak po sobě lidi serou, materiálu na celým šišatým světě najdete určitě hodně.
  • Ztracim duveru v kohpkpliv a cokoliv. Zvlaste zadnemu politikovi se neda verit. Zadnemu systemu ani zadne instituci. Ze zasady nikoho nevolim.
  • pokud vím tak to vse vyvolal maly napoleon -madar a maly prostitut-ital a taky arogantni anglan,Nato se do toho vlozilo po pozadavku techto lidi a USA do toho nechtelo jit ale jako velitel NATO musel.tak nekecejte ze USA,a co RUSKO a ČINA ktera se tam naraz obevila,oni nechteji ROPU?pcha a jeste vice nez USA,a ze nekdo dluzi?a kolik nam dluzola Libye?a RUSKO a jine rozvojove zeme jak jsme rozdavaly?to uz nikdo nepamatuje.a budme radi ze je USA,kdyby nebyla tak benzin stoji 100kc za l,a pak mame tady muslimu a jinych z te verbezi.
    • Mluvíš jako když másla ukrajuje. *2*
      • jis margarin *6*
        • Hmm. To bylo dobrý...
    • Sakra ty jsi češtin *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit