Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ).(
  • ... a já to musím vědět, čmuchnul jsem si k připochcanejm kalhotkám Simonky, tak mě to myslí :)))
  • maďaři,slováci a moravané,ti všichni mají staleté zkušenosti s muslimskými špínami,staleté vraždění a zotročování obyvatel těchto zemí,vypalování celých měst a vesnic,kdo neutekl do lesů nemel šanci,oproti tomu čecháčci a hlavně pražáci nebyli od těchto zrůd poučeni,takže si to musí prožít teď ,ale bohužel my moravané znova s nimi
  • ... jsi fakt moula, blbe :)))
  • ... neboj, každý není každý nevzdělaný balík jako ty, který není schopen uživit rodinu :)))
  • Havloidně-sluníčkářský blábol *6*
  • "Ať už chceme nebo ne, stárnoucí Evropa přistěhovalce potřebuje."
    - hned na začátku takový žvást, ne nepotřebujeme žádné přistěhovalce, jen potřebujeme nové státníky, ne politiky !!! Kdo by dneska měl velkou rodinu (tj. více než 2 děti), je to pro většinu lidí ekonomická sebevražda (žít z huby do ruky ...)
  • Za lepší místo k životu jsou vděční a ochotní dobře zaplatit.

    A neotravují s nějakým islámem a primitivní vychc@ností.
  • ... vrať se do pouště, strašidlo :)))
  • ... nauč se psát a pak machruj, troubo :)))
  • ... na to ty nemáš, sklapni, moulo :)))
  • co to pořád melete že evropa přistěhovalce potřebuje,možná odborníky a křesťany,ale né ty špinavé muslimské zrůdy,to nejsou normální lidé,kdo tohle říká by měl být postavený před polní soud a zastřelen,ano před polní soud,protože tohleto je invaze,válka,doufám,že se brzo všechno začne upravovat a tihleti vlastizrádci budou popravovaní
  • Maďaři jsou chytří pro sebe, proč ne, je to jejich země a jde o jejich budoucnost.

    Nemají jistě tolik domácích nohsledů v cizích službách, jako my.
    A když se nějaký ten kus vyskytne, ukážou mu, kde je jeho místo.
  • Třebas přistěhovalce potřebujeme, ale ty z kulturních zemí. NE barbary z pouště!
  • josef.servit.9
    Tak to má být, jak to vyhovuje maďarům! To vám poradil Juncker a spol?To jsou politické mrtvoly. Pokud zůstanou ve vedení EÚ, tak se EÚ rozpadne, což vyhovuje tuzexmužíkům!
    Rozdrobit a potom ovládnout.Máme tu kavárenské radiče a užitečné idioty, kteří jim jdou na ruku za tučnou odměnu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit