Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli si myslíte, že jste předsedou uličního výboru, tak jste zaspal dobu o víc jak 20 let.Já od Vás povolení na shrnování sněhu nepotřebuji...

    "vypatlo" si klidně pište ... co z Vás vypadne nemá žádnou šanci mě urazit... pokud něco, pak vaše projevy ve mě vyvolávají soucit... (nejen že píšete hlouposti, ale ještě myslíte jak jste napsal vtipnou větu).
  • Panečku to je moudro! To se ti rodí v hlavě když čicháš Simonce pekáček? Panečku to je romantika.
  • Pamelo ? *14*
  • Mezi migranty jsou rozdíly a kdo by chtěl přijímat teroristy či vyžírky v rouše migrantském ?
  • lepší bohatý Čínan než vraždící muslim
  • ... tady nikdo není zvědavej na ty tvoje kydy, pitomečku :)))
  • ... řekl jsem své a jdu čmuchat k připochcané Simoně :)))
  • banda šikmookých všiváků, to tu ještě chybí *11*
  • Čajnagové nikdy příliš netrvali na tom, že musí žít a zemřít v rodné zemi.

    V tom je jejich síla.
  • ... tvé primitivní názory nevzdělaného hlupáka nikdo nepotřebuje, leda tak vaše náves :)))
  • Pro vás je možná čínan impulsem pro orgasmus, ale ne tak pro firmy a podnikatele, kterým vychcaný číňan sebere práci, know-how atd.

    Kdo vás netáhla na dávkách pak bude živit ? komunistická strana číny ?
  • nechtějí totiž nikde. To jen v Bruselu daleko od lidí vymysleli nosné myšlenky parazitování vtěrek na lidech z EU. V Německu dávají zřetelně najevo svůj vztah k parazitům.Vypalují jim ubytovny a malují jim hezke obrazky po ulicích.Ale to všechno je moc málo.Vetřelec musí na každém kroku vidět, že tady šlápnul vedle. Tady se nikdy neuchytí. Tady mu nikdo na jeho vychcanost nenaletí!
  • zagájínkuj Šariku *15*
  • no nazdár BTW homokládo, oprášil jsi tiradora ? *15*
  • ty čichači z chlívku a už jsi dnes chlíve ojel svoji matku?
  • ale ale tak on nám bijec zas očuchává klín? Tento všeználek z chlívku přišel na pořádný čich?
  • Ale to je snad logické, že si do země nepustím islámského neandrtálce s nožem a trhavinou v ruce, ale s bohatým Číňanem nemám proč mít obavy. Autore článku, neděláš čest svému řemeslu. *16*
  • ... nemohu se zabývat IQ, protože radši si čmuchnu k zapařené prdeli Simony :)))
  • ... pochopitelně se nemohu při svém IQ zabývat hlupákem jmenovcem s pětinovým IQ :)))
  • ... jako na mě trpělivě čeká Simonka až jí oblíznu a čmuchnu si a to ti povím, to je smrádek :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit