Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... PS: Protože se ten kr*pl bojí i své pošťačky, nevidím smysl jej víc zvát na jeho popravu :)))
  • jéé prase a inteligent? No to bude pěkně provoněné rok nemyté vyžhrané prase. Bez mozku.
  • ... jen dodám, že my olomoučtí mrzáci máme velkou sílu, za zdmi ústavu :)))
  • ... jsi nejzbabělejší nejzechcanější nejzdegenerovanější úchyl, nikdy se mi nepostaviš :)))
  • ... fenomenálně jsem oddělil své pouto inteligenta od póvlu, ten ubožák se zesr*l strachy :)))
  • ... rád bych někomu ukopnul obličej, nemohu, všichni víte, že jsem mrzák :)))
  • ... BIJEC zdechne, omlouvám se, že diskuze na tiscali.cz příjde o 50 procent výblitků, čau :)))
  • ... debílek jako vždy nestíhá a je zesrán strachy, že si jej najdu, už mám dobré informace :)))
  • ... naposledy veřejně vyzývám zbabělého primitivního kripla k jeho poslední konfrontaci :)))
  • ... uznejte, že jestli nějaký primitiv píše pořád dokola o nějaké Simoně, asi ji chce vylízat :)))
  • tak to sedí! Od vyvrhela a místního otloukánka.Obecní špíny ze které má každý srandu.Hnoje všech hnojů.
  • ... omyl, ne jenom na netu, stokrát jsem ti napsal, že ti rozkopnu držku, poslední blbe :)))
  • ... jojo, jsi kanál, kterým se zabývá pouze kanál, nikdy jsi mě nenadzvednul, blbečku :)))
  • jé to je ale silák! Akorát jen na netu, co? Jinak maximálně opíchat svoji matku a Simonce olízat pekáček.
  • ... si piš, já vím, že svým primitivním hlasováním vyjádřuješ svou totální opuštěnost :)))
  • to se povedlo! Od kdy má prase intelekt? Prase má rypák a trávicí rtubici.Ne? Přidej nějaké moudro, lopato!
  • ... primitive, co se snažíš dostat mě na svou prasečí úroveň: kdykoli ti ukopnu obličej :)))
  • ... čau, dem*nti, nebudu svým intelektem plýtvat kvůli kryse, která si říká také BIJEC :)))
  • ... mohu tě ujistit, že z tebe by se všem zvedal kufr stejně, jsi naivní telátko, seer na to :)))
  • ... nebude se mi stýskat, tento ústav ubožáků je obrovským morálním počinem tiscali :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit