Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli vyhraje Drahuška, tak to bude z nuly prezidentem, prezident nula! Vím o čem píšu jsem také 00000000
  • Celou noc jsem nespala, brečela jsem při vzpomínce na mého milého pana Drahoše, jak dostal přes rypák od našeho exelentního pana prezidenta Miloše Zemana!
    P.S. Už sem vůbec nechodím, pa Simča!
  • Zeman nepotřebuje nohy, na rozdíl od Drahoše má Hlavu...
  • Do Zemáka stačí šťouchnout prstem a svalí se na zemegulu! *2* *2* *4* *4* *5* *1* *16*
    A a to prej jsem mlád a zdráv!
    To je jako na tom hornickým pohřbu:
    Loučíme se s tebou naposledy Josefe hornickým pozdravem "buď zdráv". *1* *1*
  • přeci nulák je obecní demagog a hlupák.Certifikovaný.
  • nuláku nuláku. A to jako myslíš že ti takovou zhovadilost bude někdo celou číst? Tvoje blbost je bezmezná.
  • Ty si býval boxer? To se potom nedivím se že máš vyhrabáno. K tomu není co dodat.
  • Proč bych já kouzlil moudra? na rozdíl od Drahoše se neseru do toho, na co nemám, jako bývalý boxer bych Drahošovi poradil hodit ručník, kdejaký student by si poradil se Zemanem lépe...
  • Já bych chtěl vidět tebe co by jsi vykouzlil za moudra. Drahoš zapomněl mu říci jak za Zemana přiletělo letadlo s uprchlíky ze Sýrie za naše peníze ze slávou jak budou u nás pracovat a vzdělávat se. Za 14 dní už byly v Německu. Je to Zeman co si vozí uprchlíky do Čech ne Drahoš. Zapomínáte rychle vážení.
  • Proč ten Zeman toho nenechá za chvíli ho budou vozit na vozíku a hlava mu taky již neslouží.
    To ty jeho doktoři říkají v jakém je super zdravotním stavu, proč lžou národu a dělají s lidí hlupáky. Proč Zeman nechal rozpustit zdravotní konzilium, protože mu je jasný, že ani lékařské konzilium s jeho zdravotním stavem zázrak neudělá a on už vidí jeho blížící se konec, každý to pozná sám k tomu nepotřebuji bandu mastičkářů. Když Zeman jde na záchod, tak má problém vůbec vstát a ráno s postele o tom ani nemluvím, takový člověk má problém se vůbec obléci. To že mam hlavu neznamená, že má ještě rozum. Kam to dotáhl s touto zemí snad každý vidí za 30 let jsme v prd......a můžeme děkovat Zemanovi. Urážet Drahoše v TV a říkat, že Drahoš není ekonom, že tomu nerozumí a sám vyšel s prognostického ústavu je sprostý. Jeho demence se projevuje zapomínáním. Nebo, že by mu Babiš slíbil zaplacení státního pohřbu?
  • Tak ten Drahoš včera, no to byl pěkný trapas...absolutně bez názoru, bez znalostí a hlavně bez schopnosti vést v klidu nějaký dialog...jestli tohle chce být prezidentem, tak to si ho Makrela natře na chleba, třepal se nervozitou jak nějaký ratlík v dešti...tohle jako má být budoucí Státník ? no pane bože....
  • těmi dvěma ? Jeden má lepší nohy a druhý má zase lepší hlavu. :-)
  • Smutný konec debaty-Zeman vyskakuje ze židle a mává nám všem na rozloučenou
  • https://aeronet.cz/news/druhy-prezidentsky-duel-a-j-drahos-na-tv-noe-s-vyzvou-a-merkelove-my-to-zvladneme-a-j-drahos-velmi-symbolicky-s-berankem-na-ramenou/

    *6*
  • bylo mě ho líto Drahoše
  • Koukal jsi asi na jinou tv *1* *1* *1*
  • je vítěz včerejší debaty. :-))) :-))) :-))) A získal nerozhodnuté ... Ha ha ha
  • Chudák Miloš. Zamotával se do toho, jak zlodějíček přistižený u pokladny supermárketu. Urážením a pošklebováním se snažil zakrýt, že na profesora Drahoše prostě nemá a že se jasně ukázalo, že se v prezidentské funkci nezřízeně flákal a jezdil akorát , se svými osobními sponzory, na výlety do Ruska a do Číny, které sice přišly daňové poplatníky na milióny , ale ze kterých vůbec nic nevzešlo, žádné významné investice, jen další desetitisíce imigrantů z Uzbekistánu podobných "destinací"
  • Pan Drahoš v debatě exceloval, zářil a zlého Zemana naprosto zdecimoval silou své argumentace ! I Horáček se pořád usmíval a souhlasně pokyvoval ! No to víš že pan Drahoš je lepší. (Hahaha !)
  • přes milion matek s kojenci, prý to bylo na ČT !:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit