Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro jsem měl pocit, že čeká nápovědu do sluchátka...Má zapotřebí ze sebe dělat loutku ?
  • vem si prášek *3*
  • nepanikař *3*
  • 10 minut a musel jsem to přepnout. Opravdu jsem se nemohl koukat na to, jak si Zeman maže Drahoše na chleba, který seděl jak vyplašený školák, co ho přistihli při podvádění během písemky... Bylo mi do dokonce líto, ale ne, tenhle akademik Drahoš - loutka, nemá na to dělat hlavu státu. Ikdyž se říká, že silná šlechta potřebuje slabého krále...
  • z voličů pana Drahoše.
  • obdivuji jejich vnímání výsledku debaty, kdy nadále věří, že jejich kandidát dokázal získat nerozhodnuté voliče. Přitom se stačí podívat na kurzy sázek před a po debatě.
  • Děkuji za upozornění - půjdu volit preventivně až v sobotu.
    Volební lístek té hradní uslintané, zechcávané, prolhané, podlé obludnosti jsem již umístil do správné volební urny - WC.
  • Z čeho prosím tak usuzujete??
    Pouze konstatoval skutečnost. Ta podlá prolhaná populisticky žvástavá rusofilní obludnost je se svoji prostatou "20letého jinocha" prostě jen obyčejný pochan, o kterého jeho ovčinec pečuje tak aby alespoň v přímém přenosu neměl mokré kalhoty.
  • Zeman v debatě opět jasně dokázal, že jeho osobní a etnické problémy jsou pro něj důležitější, než bezpečnost a prosperita občanů České republiky. Takový člověk by neměl vést ani pionýrský oddíl. Je zcela zaujatý svými mindráky a už vůbec nedokáže vnímat , co se děje v jeho okolí.
  • Samé lži. Zemanovci, ani nic jiného neumí. Jejich guru lže nepřetržitě už roku 1988 kdy se bratříčkoval s estébáky v Prognostickém ústavu
  • ano víme počkáš co ty doporučí blesk blbá jako vždy že :-)
  • ano až to nevyčteš všem ostatním zemím co to tak mají
  • No a ty jsi si koukám nevzal sebou ani slušnost ani mozek
  • úroven celeho poradu nic moc, snaha o show ala superstar :(
  • Eman si prý vzal včera do debaty nové pampersky, proto se tak rozvaloval, cítil se bezpečně *1*
  • Miloš Zeman opět do diskuze zatáhl hluboké problémy svého židovského etnika a hysterickou nenávist k jeho semitským bratrům, nejen v Sýrii. Podporovat Jeruzalém, jako hlavní město Izraele je hloupé zbytečné a nesmyslné rozdmýchávání dalšího konfliktu na Blízkém Východě. *16* *16* *16* Stejně tak, jako je ubohé dělat z prchajících matek s kojenci teroristy
  • Jestli někdo patří do koše, tak jedině ten zvrhlík Alabama! Starý, nemocný, prolhaný geront nemůže být v čele našeho státu, to je snad jasné, ne? To ho bude celý ten jeho ovčinec poponášet celých 5 let?
  • Na debatu jsem se nedívala ( z té hradní obludy Alabamy je mi vždy zle), ale na Seznamu jsem si přečetla, že působil dojmem prolhané, ožralé, rozvalené swině. Nezklamal.
  • Něco na tom je, dobrý nápad. Ten jeden nepotřebný lístek si vezmu domů, tam ho teprve roztrhám a spláchnu do WC. Ale nebude to lístek pro Drahoše, sorryjako ...
  • ivislo
    Drahoše (lístek) neházejte prosím do koše ve volební místnosti, ale až doma! Doufám že každý pochopí o co tu běží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší